Oké geen idee mijn huisarts is heel makkelijk. En Mn gyn ook trouwens. Dus ik heb geen idee of dat overal gelijk is☺️
Nee klopt dat had ik bij Mn middelste zoontje ook die wilde eruit mer 23 weken..... maar ik was wel rustiger na de 20 weken echo. En zolang ik dan geen bloedverlies of weeën had kon ik het aardig naast me neerleggen. Mn moeder heeft twee kindjes verloren eentje met 20 weken en een met 26 weken. Ze zei altijd tegen mij: het is pas goed als het veilig op je buik ligt!En zo heb ik dat ook echt ervaren was bij de jongste steeds aan het wachten op weeën en bloed verlies ging echt per week leven en de hele zwangerschap nooit geen last gehad behalve dan dat ik op was van de zenuwen
Maar dat is jouw perspectief, dat het benoemen als vroege miskraam en het vroeg testen het erger maakt. En ik begrijp dat perspectief heel goed, versta me niet verkeerd. Ik wil gewoon maar duidelijk maken dat dit perspectief niet voor iedereen hetzelfde is, en dat dan gaan discussiëren over terminologie geen enkele toegevoegde waarde heeft. Misschien wil de TS gewoon heel goed weten hoe haar lichaam in elkaar zit, en wat er allemaal gebeurt. Als zij dit wil, en zeker nadat ze al aangegeven heeft dat ze gewoon een antwoord wil op de vragen die ze stelt en geen oordeel op de situatie die ze errond stelt, dan snap ik ergens ook wel de defensieve reactie. Natuurlijk is het langs beide kanten beter om gewoon rustig te blijven reageren.
Ik zou uitgaan van de eerste dag rood bloed als het doorzet. Ik heb ervoor gekozen om na mijn MA onmiddellijk met ovu testen te beginnen nadat mijn Hcg testen zo goed als negatief waren, omdat ik niet wist of mijn cyclus net zoals anders ging zijn. Heb dus heel lang getest, want mijn eisprong was uiteindelijk pas op dag 25 Maar ovu testen zijn nu ook weer niet zo duur.
Ik zou op cd8 starten met testen dan heb je hem als hij vroeg is zeker niet gemist. Weet niet wat voor spiraal je hebt gehad maar met de mirena kan het wel enorm wisselen door het ont hormonen.
Ik heb 10 weken de kyleena spiraal gehad. Deze heeft nog de helft minder hormonen als de mirena. ( is mij verteld door Mn gyn)
Ik wilde even weten wat een partiele mola zwangerschap was en kwam via google op een topic van jouw uit 2011. Heb je 2 partiele mola zwangerschappen gehad? Wat heftig lijkt me dat! Is daar een oorzaak voor te vinden of ‘gewoon’ pech?
Ja 2 x achter elkaar. Ik was er toen heel erg kapot van. De voorgaande was met 8 weken. Ze hebben het onderzocht en ze zeggen dat het pure pech was. Daarna 2 gezonde jongetjes op de wereld gezeg. Of het echt pech was ik weet het niet. Maar dat zal ik nooit weten
Ik kwam trouwens ook helemaal niet overeen met de kenmerken, Vrouwen uit zuid oost Azië hebben een verhoogde kans en boven een bepaalde leeftijd enz.... in geen van alle gevallen voldeed ik aan die vereiste zeg maar