Hoi allemaal! Normaal gesproken lees ik alleen mee. Ik dacht dat ik vandaav ongesteld zou worden. Had gisteren ochtend een negatieve test van Sensitest. Vanmorgen toch voor de zekerheid bij de action een early test gekocht met nu dit resultaat! Ik kan het zelf nog niet helemaal geloven. Al is het streepje nog erg licht. Maar ik testte bij mijn vorige zwangerschap ook pas heel laat positief.
Bij mij komt telkens na een half uur een duidelijke lijn. Dat is pas raar. Mijn eerste keer in 5 jaar tijd een positieve test, maar durf niet te juichen..
Heb je een foto van de action test in het licht? De kv vertrouw ik nooit zo, al staat de streep er wel
Oploop vergelijken met 2 verschillende testen is eigenlijk niet te doen. Je kan het pas echt zien met dezelfde test
Dank voor je reactie. De zelfde test van gisteren staat hier ergens boven. Gisteren een van de kv gedaan. Vanmorgen deze 2 waarvan 1 van de kv.
9dpo. Alleen niet zeker van want deze ronde geen ovu testen gebruikt. Heb alleen al veel vaker zulke testen gehad en vaak van die hele vage streepjes die niks betekenen ... zien jullie iets?
Dit is na 5 min. Ik heb alleen al vaker deze lijntjes van predictor gehad ... Ik zie ze zelfs als ik ze nog niet heb gebruikt.
Nou ik ben ziek geweest op vakantie (waarschijnlijk bacterie oid want diarree, overgeven, koorts) eenmaal terug gin het aardig, maar sinds ik terug ben veel misselijk en drie keer overgegeven. Nu komt de grap, ik ben nog nooit ongesteld weest (wel al bijna een jaar onveilig seks) en krijg volgende week een hormoonpompje (want pcos), wat moet ik dan aan met deze test?! Overigens is het lijntje dus heeeel vaag. Heb hem uit elkaar gesloopt en waar die afdruk zit, daar dat dus die donkere horizontale streep
Ik zou even een predictor halen. Heb vaker gelezen dat deze niet echt betrouwbaar zijn. Bij de op=op twee voor €5