Nou de oorspronkelijk definitie van koket is behaagziek.... Ik ben verre van behaagziek. Tegenwoordige omschrijving van koket is charmant en elegant....daar kan ik me dan wél in vinden
En wat me opvalt is dat het merendeel hier zegt "schoenen uit"....Ik heb geen mensen in mijn omgeving waarbij ik de schoenen uit moet hoor. Niet in mijn familie, noch in die van mijn man. En ook bij vrienden/vriendinnen is het niet gebruikelijk.
Oh ja nu je het zegt. Zo bedoelde ik het niet als behaagziek. Meer als parmantig ofzo maar je hebt gelijk. Het heeft ook die betekenis.
Ik ken daarentegen amper mensen die de hele dag op schoenen lopen. Daarbij (of daarom ?) ken ik werkelijk niemand die last heeft van zweetvoeten. Dat valt me hier op zp erg op. Mensen beginnen meteen over 'ja maar die zweetvoeten, dus daarom schoenen aan..' Het is eerder andersom: constant schoenen aan en daarom zweetvoeten
Geen idee, ik heb geen zweetvoeten. Moet er wel bij zeggen dat ik altijd leer draag. Juist van die plastic schoenen krijg je zweetvoeten en tegenwoordig zijn veeeeeeeeeeeeeel schoenen plastic.
Ik heb dat alleen maar gestemd omdat ik schoenen niet fijn vind zitten en ze graag uitdoe, maar het is bij ons geen regel dat iedereen ze uit moet doen. Het interesseert me niet echt
Dank je wel! Dat is een compliment. Ik ben dus deftig, fier, trots en zelfbewust. Al vind ik zelf dat dat reuze meevalt
Als wij binnen komen is het eigenlijk altijd meteen schoenen uit. Weet je hoe lekker dat is na een hele dag schoenen aan je voeten te hebben gehad. Heerlijk dar gevoel als je ze kan uittrekken. Ook mn sokken uit heerlijk!!! Krijg juist broeierige pootjes van alles zo dicht. Voor visite zijn wij niet echt streng.
Haha alleen van het poetsen.... Ik heb dat echt los moeten laten het niet extreem te doen. Verder zijn we begin dit jaar verhuisd 24km van mijn geboorteplaats waar we allemaal in de zelfde wijk woonden. Heb zelf heimwee naar daar erg he. Maar je bent gewoon zo beschermend opgegroeid. Weet niet of je dat herkent. Maar iedereen weet altijd alles of er een Vergrootglas boven je zit.
Altijd schoenen uit. Maar visite mag ze aanhouden. Al vindt ik het wel prettig dat de kinderen wel hun schoenen uit doen.
Nee. Ik loop heel vaak of sloffen of op sokken. Doe ze bijna altijd gelijk uit, maar het "mag" hier wel.
Ik doe dat zelf ook hoor, maar het is hier geen regel. Voor visite geldt juist liever niet uittrekken.
Ik hou mijn schoenen aan thuis, tenzij ik s' avonds op de bank plof en nergens meer heen hoef. Wat visite doet maakt me niet uit, de meesten houden hun schoenen aan, sommige vriendinnen trekken ze uit. Bij anderen kom ik meestal niet op het idee om ze uit te trekken, maar als ik zie dat iemand op z'n sokken of sloffen de deur open doet vraag ik wel even of ik mijn schoenen uit moet doen. Als ze me de keus geven zal ik ze aanhouden, want ik vind het niet prettig om ze ergens anders uit te moeten doen, maar ik vind niet dat ik er iets over te zeggen heb hoe iemand anders het in zij of haar huis wil. Op een feest heb ik het nog nooit meegemaakt, dat zou ik wel heel ongemakkelijk vinden.
Zou mijn stuk kunnen zijn (behalve werk in de thuiszorg dan). Bij ons gewoon schoenen aan, behalve als ze echt nat of vies zijn. Zelf heb ik ze vaak uit als ik de deur niet meer uit hoef, omdat ik dat lekker vind; ml houdt ze de hele dag aan en bij de kinderen wisselt het steeds.