Ik weet nu ook zeker dat ik een eisprong heb gehad, dus dat stelt me in ieder geval gerust, dat ik vruchtbaar ben haha. Ik gebruik deze ronde geen ovu testen omdat ik daar alleen maar gefrustreerd van raakte, maar ik kijk wel veel naar mijn cervixslijm en ik temp.
Wat spannend, ik hoop dat het snel raak mag zijn voor jullie! Een vraagje over dat lisexie, hebben ze bij jou verteld of dit mogelijke gevolgen kan hebben? Ik moet volgende week voor een tweede keer een biopt laten afnemen en de gynaecoloog heeft t ook gehad over t mogelijk weghalen stukje weefsel. Nu heb ik zelf zoiets van nee, dat gaat niet gebeuren, maar hoe stond jij hierin? Ik vind t maar spannend eerlijk gezegd..
Hai! Mijn gynaecologen zeiden dat het echt absoluut geen kwaad kan en geen belemmering zal zijn voor een kinderwens. Toch heeft het bij mij echt lang geduurd voordat wij er echt voor konden gaan, maar ik heb gewoon echt veel pech gehad. Ze moesten bij mij veel weghalen, waardoor ik heel lang gevloeid heb (echt weken), waardoor lage ijzerwaarden etc. Hierna is mijn cyclus echt totaal veranderd en is mijn menstruatie echt extreem geworden (1 dag heel veel bloeden, daarna valt het wel weer mee) waardoor ook weer te lage ijzerwaarden. Kortom: bij mij heeft het echt nog wel een staartje gehad, maar dat verschilt echt per persoon. Een vriendinnetje van me heeft precies hetzelfde gehad (Wel minder weggehaald) en kon na een dag alles weer doen. Ga daar dan maar ook van uit . Vond je de biopt meevallen? Want dan valt je lis ook mee.. Ik moest echt onder narcose enz. Gewoon laten doen hoor meis, het is voor je eigen gezondheid het beste.
Weet trouwens iemand of het volgende een zwangersschapssymptoom kan zijn?: Ik heb sinds twee dagen echt rommelende darmen, dit gaat heel vies klinken; het gevoel wat vooraf gaat als je iets verkeerds gegeten hebt zeg maar.. en dan gewone ontlasting ( sorry hoor!).. En sinds vandaag van die trekkende buikspieren, onderin. Alsof ik ze constant aanspan. Herkent iemand dit? Of is t wederom wishfull thinking
Heel erg bedankt voor jouw reactie, erg fijn om te lezen! Natuurlijk niet dat van jouw situatie. Wat heb jij een pech gehad! Nu alles in orde?
Superlief dat je dat vraagt! Ja nu is alles, afgezien van de menstruatie weer helemaal in orde! In december heb ik weer controle in het ziekenhuis, dan gaan ze kijken of mijn uitstrijkje gewoon weer normaal is. Maar dat is gelukkig nog heel ver weg, in de tussentijd hopen we op een klein wondertje. Voor jou was het ook vast schrikken! Ik ben er altijd vrij nuchter onder gebleven, maar achteraf heeft het me toch veel meer gedaan dan gedacht.
Laten we er vanuit gaan dat jouw uitstrijkje in december gewoon goed is, of nog beter.. dat je het uitstrijkje niet kunt doen omdat je een wondertje mag verwachten. Qua uitstrijkjes loop ik al drie jaar onder controle, biopt is anderhalf jaar terug al gedaan dus tot dusver nog niks nieuws. Alleen de opmerking over mogelijk weefsel weghalen is nieuw, maar ook zover is het nog niet. Ik duim voor ons beide voor een (betere) cyclus! Die frustratie snap ik namelijk helemaal. Ik hoop binnenkort goed nieuws van je te lezen! Ik hou t forum in de gaten.
Die borrelende darmen had ik bij mijn vorige zwangerschap al heel snel 1 van de eerste symptomen. Een soort van gevoel dat je te weinig hebt gegeten. Dus dat zou heel goed kunnen! Laten we t hopen!!
Ik heb de laatste twee dagen geen symptomen. Nu ben ik ook wel een zware griep te pakken en slik behoorlijk wat paracetamol om op de been te blijven dus voel daardoor miss ook weinig En ovulatietesten doen niks bezonders meer dus ga er voor t gemak maar vanuit dat ik ergens tussen 4 en 9 dpo zit dan kan ik er niet naast zitten hoop ik .
Hahaha, dankjewel voor deze reactie! Ik moest er enorm hard om lachen. Want dat is dus precies wat ik de hele dag doe... Inmiddels denk ik dat ze misschien daarom ook inderdaad gevoeliger zijn. Helemaal beurs geknepen
@Sabje333 ik wil eigenlijk morgen testen maar denk dat het te vroeg is.. dus eigenlijk tegen beter weten in hahaha! @San195 ik zit nu op 9 Dpo. Ik heb het wel Alleen 's avonds hoor..
Jeeeej wat fijn!! ‘alvast voorzichtig’ gefeliciteerd !! Ziet er goed uit mooie oploop. Hoeveel dpo zit je nu?
Heel onwerkelijk dit en hopelijk blijft het goed gaan! Ik weet het niet precies maar ik gok nu 10dpo.
Wauw wat goed!! Ik duim voor je dat t streepje nog donkerder wordt! Maaaaar een streepje is een streepje! Gefeliciteerd!!
@Chrissie1990 zou dinsdag weer testen idd ik ga voor je duimen!! @Sabje333 heb jij al een testje gedaan
Vandaag is ongestelddag - maaaaarr er is nog niks! Test is nog welnegatief. Al zie ik 1 op de 10 keer kijken een heel vaag lijntje. Foto maken lukt niet (want echt veel te vaag en waarschijnlijk alleen aanwezig in mijn hersenen) dus kan het niet aan jullie voorleggen. Spannend hoor!