Ai dus de slapeloze nachten zijn echt begonnen voor ons allemaal he. En zoonlief staat vaak ook nog even voor 6 uur naast me dus slapen tot de wekker word m ook niet. Komend weekend logeren bij mn schoonouders dus dan gaat ie lekker oma wakker maken Haha
Pfff jammer genoeg wel... Ik ga vanavond beginnen met zwangerschapsyoga. Ik hoop dat dat ook wat meer rust in mijn lijf gaat brengen.
Hier ook van die slapeloze nachten. Gelukkig nog niet zo zweterig maar wel 10x plassen en een beweeglijke baby. Heerlijk yoga, ik doe gewoon normale hatha yoga, maar die dame kent ook Zwangerschapsyoga dus helemaal prima Ga volgende week wel beginnen met zwangerFit, kijken of dat wat is.
Leuk! Hoe beviel de eerste les? Ik heb het bij mijn eerste zwangerschap ook gedaan en toen heb ik er echt veel aan gehad qua rust en ontspanning. Ik ga begin november weer beginnen.
De yogales was echt heerlijk! Het was heel ontspannend en bepaalde oefeningen toch ook weer heel inspannend. Het voelde ook zo fijn om allerlei spieren even lekker op te rekken. En ook bewust te ontspannen. Dan merk je pas weer hoeveel spanning op sommige plekken zit. En het was ook nog eens gezellig met de andere dames. Ook over de ademhaling tijdens de bevalling gehad. Toen dacht ik. Ohja, bevallen... Kind moet er ook nog uit natuurlijk
Klinkt goed! En het is fijn om even bewust stil te staan bij je zwangerschap. Ik viel aan het einde tijdens de ontspanningsvereniging wel eens bijna in slaap haha.
Oh heerlijk zeg. Haha ja t kind moet er ook uit. Stom genoeg maak ik me daar nu al druk om Maar heb dan ook bij mn zoontje een weeënstorm gehad die niet tof was. En de laatste x weeën was met mn miskraam dus mijn herinnering eraan geeft spanning, maar ga er van uit dat t goed komt Haha
Wat goed dat sommige beginnen met Yoga en zwangerfit. Even goed bewust worden van je lijf! @Saira welkom! En super leuk dat je dochter zo enthousiast is. Hier wel onrustige nachten maar rustige baby. Komt denk ik nog steeds door de placenta die 3 kwart aan de voor kant ligt. Maar ze is ook niet onwijs bewegelijk.
Mijn moeder zegt altijd: alle koppen die er rondlopen zijn er ook uitgekomen. Daar houd ik me dan maar aan vast haha! Maar een weeenstorm lijkt me ook wel heel heftig joh!
Haha ja precies. Of je nu wilt of niet t zal er toch uit moeten haha Ja was een ingeleide bevalling. Ik ga nu voor een spontane bevalling hoop ik haha
Hier nog wel goede nachten, maar 1 keer uit bed om te gaan plassen. Maar ik slaap eigenlijk bijna altijd wel goed, soms zo goed dat mijn man mij niet wakker krijgt.. Hier ook begonnen met zwangerschapsyoga, heerlijk om er even bewust mee bezig te zijn. En inderdaad lekker de spieren ontspannen. Gisteren controle gehad bij de verloskundige. Ik voel de kleine jongen nog niet echt, maar hij beweegt volop! Vandaag nog controle echo ivm een bloeding in de (voorliggende) placenta.. Hopen dat we ook een blik op de kleine mogen werpen!
Morgen consult bij de gyn vanwege het bloedverlies wat vandaag weer begonnen is. Iemand ervaring mee? Geen idee wat ik kan verwachten.. hoop dat het gewoon een heel gevoelige baarmoederhals blijkt te zijn
Beste allemaal, ik ben een beetje laat met me melden in de topic. Maar het lijkt me toch erg leuk om mee te lezen en mee te praten! Ik ben 20 februari uitgerekend maar waarschijnlijk zal de bevalling niet zolang op zich zal laten wachten. Ik verwacht namelijk een tweeling! En die komen toch vaak 2 of 3 of nog meer weken, eerder.
@Kinderwens87 Wat vervelend dat het weer is begonnen.. Ik hoop ook dat het niks is. Hoe laat heb je vandaag de afspraak? Waar ligt de placenta bij jou? @LeMien welkom! Wat leuk, een tweeling. Gisteren nog een extra controle echo gehad, omdat ik een hematoom in de placenta heb en de vk die toch wel graag in de gaten wil houden. Helaas kon ze niet bepalen of het hematoom was gewijzigd sinds de 20 weken echo, dus moet nu terug naar de echoscopist die de 20 weken echo ook heeft gedaan. Mijn vk gaf alleen wel aan dat de kans dat mijn placenta voldoende verplaatst om gewoon te kunnen bevallen wel erg klein is..