@LadyBird90 ohw wat heerlijk!! Doe mij ook zulke nachten. En als hij het zo goed doet Prima toch?! Op hoeveel flessen van hoeveel cc zit hij nu? —> 5x 150cc En hoe lang doet hij erover?—> 20-30min, maar de afgelopen 2 weken had hij ze binnen 15min leeg. Hij klakte toen heel veel, maar nu klakt hij niet meer en dan doet hij er dus best lang over en vaak na 30min heeft ie m dus niet leeg maar laat hij zo 50cc staan. Terwijl hij ze hiervoor dus allemaal leegdronk. Welke fles/speen gebruik je?—> Dr Browns met een 2 speen want ik geef 3 scheppen AR en 2 scheppen standaard. Hoe is je dochter eronder? —> prima gaat steeds beter! En wat denkt je man ervan? —> hij zegt dan ga je naar de huisarts als je het niet vertrouwd. Gaat het met je rug beter? —> ja ben gaan sporten en geen last meer! Slapen gaat vandaag ineens weer goed.
Hoe is het met iedereen? Nog steeds van die heerlijke lange nachten? Ben niet jaloers ofzo Hier gaat het eindelijk een beetje de goede kant op. Drinken was een kwestie van zijn houding, zo fijn dat er een logopediste heeft meegekeken! Met mij zelf gaat het ook weer de goede kant op Sinds gister is Deacon over naar zn ledikant. Overdag niet zo’n succes nog, maar de aanhouder wint Slapen ging dus super goed overdag, maar nu moet ie weer wennen aan zn grote bedje. Nachten nog steeds van 20u-4u. In de nacht drinkt hij weinig, hooguit 100ml. Ik hoop zo dat hij deze fles gaat laten vallen binnenkort!
Sorry dat ik niey meteen reageerde, beetje druk gehad. De nachten waren even wat minder. Niet huilen, maar weer vroeger komen. Waar het eerst van 21-7 was. Ze dronk ook opeens weer 7x ongeveer, dus ws weer regeldagen. Wat fijn dat D nu goed drinkt! Wat een paar goede tips al niet teweeg brengen. Wat fijn voor je en ook dat jij je beter voelt. En dat flesje gaat hij vast ook snel overslaan. Echt nodig lijkt hij hem niet te hebben. Nog wat leuks doen morgen? Ik vind het echt genieten dit weer. Zo'n cadeautje nadat we deze zomer meer last dan lust hebben gehad van het warme weer. Slaap lekker alvast
Nee we zijn hier allemaal ziek klote griep. Dochter vannacht ineens om 23u huilen. Wilde niet praten en vertellen wat er was. Bij ons in bed hielp niet, luier verschonen hielp niet. Geen koorts. Uiteindelijk is mn man van ellende naar het huis van zn ouders gereden (die zijn niet thuis). In de auto begon ze ineens te dansen en te kletsen en om 2u viel ze uiteindelijk pas in slaap daar. Dit heeft ze nog NOOIT gedaan heel bizar. Deacon ook onrustig sinds gister en vannacht ook. Dus met maar 4u slaap gaan we de dag maar weer door. Zucht....
Ai Beertje, rustig aan maar doen dan dit weekend! Hopelijk knappen jullie gauw op. Kun je wel een beetje van het weer genieten vandaag? Jep Soeur, wij dachten ook een heul mooi ritme te hebben met J. 's nachts, nou, meneer wil sinds een paar nachten toch weer lekker een fles hoor tussendoor volgens mij zijn het hier niet echt regeldagen, maar gewoon weer geen ritme.. We mogen er ook niet aan gewend raken he hopelijk gaat het bij jullie inmiddels weer wat beter. Wat je zegt inderdaad, nu kunnen we pas echt genieten van het mooie weer! Man moet alleen werken vandaag, dat is wel weer jammer. En ik kan nog steeds niet heel veel met mijn trombosebeen. Nou ja, lekker buiten zitten is ook al fijn Afgelopen week ontdekt dat de verf op het ledikant al aan het afbladderen is (net onder de rand van het matras, ik denk door mijn ring die er tegenaan komt als ik de hydrofiel bij zijn hoofd instop). Ten eerste is het natuurlijk niet mooi, ten tweede: als het verder afbladdert, straks heeft J. wat in zijn mond als hij erop sabbelt ofzo.. Heb een klacht ingediend, hallo, we hebben het pas 3 maanden in gebruik! Bij Wehkamp gekocht, maar is via Babypark geleverd (bij Wehkamp was het kamertje goedkoper, vond ik raar, maar goed). Wehkamp reageerde erg goed, heeft contact gehad met Babypark, heeft ons daarvan weer op de hoogte gesteld. De reactie van Babypark was: het is kindvriendelijke verf, dus het maakt niet uit als de baby er wat van binnen krijgt. Eh dus? Daar was ik het niet mee eens. Dus Wehkamp opnieuw contact opgenomen met Babypark, nou, dan zouden ze een nieuwe zijkant leveren, ze zouden mij wel mailen. Dag later hun mail ontvangen: omdat het komt door sabbelen van ons kind (?) valt het niet onder de garantie en moeten we de zijkant maar zelf betalen en zelf ophalen. Zo, ik was kwaad toen ik dat mailtje zag.. heb een hele boze mail teruggestuurd. Ben benieuwd of ze nog reageren. Wat een slechte service daar zeg..
Ohw echt wat een kut service zeg! Ik zou t er niet bij laten zitten hoor! Belachelijk! We gaan vanmiddag ff weg. Slapen is hier weer een drama dus maakt dan ook niet uit of we op weg gaan. Kan niet wachten tot Deacon een jaar oud is, ik vind de baby tijd gewoon echt niet leuk.
Wat belachelijk van ze. Ze hebben daar blijkbaar ook echt verstand van baby's. Wat ze wanneer doen. Want ja mijn baby sabbellt ook echt al aan haar bedje. En de reactie het is kindvriendelijke verf?! Dat meen je niet. Zo ken ik er nog wel een paar. Tssss. En het spelen via social media? Hoop dat je nog een nieuwe krijgt. Hou ons op de hoogte. Heb je nog kunnen genieten van het weet in je tuin? Vervelend dat je nog steeds niet veel kan. Gaat jet al wel beter? Heb je een lekker dagje gehad @Beertje2007? Vervelend van je dochter. Of is ze in de auto in slaap gevallen? Hier werd door de middelste ook niet geslapen vanmiddag. Zou het door de warmte komen? Nu proberen te gaan slapen. Slaap lekker meiden. Duimen op een lekkere lange nacht
Jahoor was een prima dagje. Wel vermoeiend na maar 4u slaap, maar we hebben t gered. Dochter viel bij mn schoonouders thuis om 2u in slaap, gisternacht. Afgelopen nacht heeft ze gewoon geslapen, beetje vroeg wakker (6u). Deacon een prima nachtje, 3u voor een speentje, 4:30u fles, 7u speen en om 8:30u weer een fles. In ieder geval zijn we hier weer allemaal weer aan t opknappen. Ja volgens mij speelt het weer ook mee met het slechte slapen. Verschil van 10 graden per dag soms. @LadyBird90 hoe gaat het met je? Nog wel kunnen genieten? @Soeur goede nacht gehad?
Oh wat fijn dat je weer een lekkere nacht hebt gehad. Hier ook weer wat beter gegaan, van 21 tot 5. En ook is ze weer lekker vrolijk en aan het lachen. Vind dat weinige slapen nog niet eens heel erg, maar als ze dan ook nog de hele tijd zo huilerig zijn, vind ik het vervelend. Las wel terug dat de middelste dit ook bij 3 mnd heeft gehad. Ga weer lekker van het mooie weer genieten meiden.
Hier gaat alles goed! J. is gisteren voor zijn eerste wendag naar het kdv geweest. Toen ik hem bracht zat hij lekker naar me te lachen, maar toen ik hem uit zijn maxicosi haalde trok ‘ie ineens een pruillipje baby is niet gek. Maar goed, even slikken en weer doorgaan. Eenmaal thuis voelde ik me echt alleen haha.. ben maar snel een was gaan draaien, badkamer boenen etc.. na een uur kreeg ik een melding dat er een foto in de kdv app stond, nou, toen kwamen de tranen los haha! Toen ik hem ophaalde lag hij lekker te slapen en werd hij net wakker toen ik binnen kwam. Meteen zijn heerlijke lach, zowel naar mij als naar één van de leidsters. Dus het komt wel goed. Al blijft het tegennatuurlijk, ofzo... Hij spuugt wel sinds een week of 2 veel water. Dat vind ik gek, hoop niet dat het kwaad kan. Maandag naar het cb, dan maar eens naar vragen. Plus prikjes en mama mag weer mee, papa is weer werken... Ik mag ook weer bijna gaan werken. Afgelopen week heb ik een sollicitatiegesprek gehad, het is nu wachten op een antwoord. Ik wil graag de horeca uit, de werktijden zijn gewoon niet te combineren met een kind. Heb nu gesolliciteerd op een administratieve baan, maar eigenlijk heb ik daar geen papieren/ervaringen voor. De persoonlijke klik was er zeker wel, dus ik hoop dat dat een positief beeld achter heeft gelaten! Duimen jullie mee? En hoe is’t bij jullie? Vakantie voor de oudere kindjes volgende week?
Maar goed dat J het naar zn zin heeft op het KDV toch? Mag mama best ff een traantje laten. En ja die verrotte prikjes! Hier heeft Deacon er altijd last van door in de avond alleen maar op mama/papa’s arm te willen doorbrengen geloof ik. Of het is weer is een fase, dat weet je toch nooit bij die kleintjes. Voor de rest gaat t hier zn gangetje. Grote zus doet t super. De gebroken nachten ben ik meer dan zat, hoop dat hij gauw de nachtfles gaat overslaan. Volgende week gaat hij al een ochtendje wennen. Ben benieuwd!
Hoi dames, ik breek even in, ik zat in de augustus-lijst, was 3 augustus uitgerekend. Zojuist las ik dat er in juli-augustus meer kraamvrouwenkoorts voorkwam dan normaal en dat het RIVM daar onderzoek naar wil doen. Hier de link naar het onderzoek en artikel: https://www.formdesk.com/rivm/kraamvrouw https://www.ad.nl/gezond/vraagtekens-rond-plotselinge-stijging-kraamvrouwenkoorts~a84db20c/ Omdat jullie ook in die periode zijn bevallen, dacht ik, ik deel het hier ook even.
Zojuist J voor zijn eerste echte dag naar het kdv gebracht, pfoeh. Valt echt niet makkelijk. Hoe doen jullie dat, ik vraag het me echt af. Het wordt makkelijker, toch? Ik hoop het maar. Ik zit sowieso erg te twijfelen om te stoppen met werken (niet eens zozeer vanwege J - meer vanwege slechte sfeer op het werk e.d.), en deze rotgevoelens na het wegbrengen versterken dat gevoel alleen maar. Even goed nadenken, eind van de week nemen man en ik de beslissing over mijn werk. Heeft Deacon zijn 2e ronde prikjes al gehad? Ik ben benieuwd hoe J er nu op gaat reageren, na de 1e prikjes heeft hij heel veel geslapen, gewoon naast me op de bank. We gaan het zien vanmiddag. J spuugt veel water inderdaad, echt gewoon doorzichtig. Ik vind het maar gek. Vanmiddag even navragen op het CB. We hebben een druk weekend gehad: vrijdagavond uit eten (0u15 thuis), en de volgende ochtend weer om 8u uit bed vanwege een familiefoto die gemaakt moest worden. Zaterdagmiddag was J zo moe en had hij 38.6 koorts. Gelukkig bleef hij goed eten en na een goede nacht slaap was hij weer helemaal bij. Geven jullie Deacon voor het slapengaan een gewone fles? Wij geven J dan ipv 150/5, 180/6. Vaak gaat het niet op, maar toch lijkt het alsof hij dan wel langer slaapt. Nou ja, je zal wel al genoeg geprobeerd hebben, snap dat je die gebroken nachten echt niet meer wilt. Het breekt je echt op. Wanneer moet je weer werken?
@LadyBird90 klinkt als een druk weekend! Ik heb niet zo’n moeite met mn kids naar de opvang of oppas/opa en oma te brengen eerlijk gezegd ik weet dat ze het altijd naar hun zin hebben en dat er goed voor ze wordt gezorgd. Deacon heeft zn 2e ronde prikjes gehad idd, niet echt iets gemerkt, ja hij was wat meer jengelig. Ik geef nu ook 180 voor het slapen gaan sinds 3 dagen. En heb zijn bedje als een matrozen bedje opgemaakt, omdat hij klimt in bed (terwijl hij zelfs ingebakerd ligt) en jawel, hij heeft vannacht geslapen van 20u-8u heerlijk verjaardagskado (ik ben jarig vandaag). Hij lijkt het erg prettig te vinden om zo te slapen. In de avonden is hij nog wel onrustig vanaf 17u, maar moet hem gewoon iedere x even 10 min laten huilen (soms krijsen) en dan weer troosten en uiteindelijk valt ie dan wel in slaap. Wat dat water spugen betreft: Deacon spuugt nu ook vaker en ook tegenwoordig slijm/water/speeksel. Ze maken geloof k op deze leeftijd ook meer speeksel aan en gaan dan ‘bellenblazen’. Ik maak me er niet zo druk om. Heb even overwogen om met Pepti te beginnen, op aanraden van het CB, maar zie er toch maar vanaf. Het gaat op zich prima zo. 13 november is mn eerste werkdag weer.
@Beertje2007 gefeliciteerd! Hoop dat je een fijne dag hebt (gehad). Maar wat heeft je kleine man een pracht van een kado gegeven! Als hij dat nou blijft doen. Heerlijk. Zo lang is het hier nog niet gelukt! Nu ben ik jaloers @LadyBird90 ach meis, wat moeilijk hè. Ik huilde de eerste keer ook tranen met tuiten. Vooral zo'n kleintje vind ik lastig om achter te laten. Als ze ouder zijn, zie je dat ze het naar hun zin hebben en willen ze zelf ook graag. Maar toch, ik blijf het gewoon niet leuk vinden. Het werd bij mij wel beter, maar nee vind nog steeds niet makkelijk. Zou je thuis willen blijven voor altijd of tot je echt iets leuks hebt gevonden? Al wat gehoord van je sollicitatie? Ik denk wel dat je hem makkelijker kan achter laten als je je werk weer leuk vindt. Hier spuugt ze ook sinds een tijdje weer veel. Maakte me wel beetje zorgen om. Maar als bij jullie ook is, zal het wel bij deze leeftijd horen. Hier totaal geen last na de tweede prik. Na de eerste was ze inderdaad heel slaperig, maar nu niks. Hoe is het bij K gegaan? En was hij blij toen je hem weer kwam halen?