hey weer lange tijd niet bijgelezen want het het superdruk ons beebje doet het ook goed, dinsdag weer op controle en 7/11 afspraak bij de vroedvrouw` morgen naar de trouwbeurs ben eens benieuwd, vandaag mijn huisje proberen op orde te zetten want heb het gevoel dat het nodig is. Vriendlief heeft bijna heel de bovenverdieping geverfd dus daar staat nu alles op een rommeltje groetjes
Oeh gaan jullie trouwen? Leuk! Fijn dat alles goed gaat. Lekker de boel geschilderd. Geeft zon fris gevoel
In al die zwangerschapsapps hebben ze het al over AFTELLEN. Aftellen?!???!!! Ik ben nog aan het optellen, man!
@itsourlove gaat ineens snel dan zeg! Het is nu aftellen naar onze kleintjes Super mooie buik! @DaisyVA leuk wanneer staat de bruiloft op de planning? @nizzie86 nog steeds plat? hoe dan?! Haha, optellen? ik weet niet wat ik aan het doen ben, als ik ga aftellen vind ik het lang duren, dus denk dat ik ook nog optel hahah Kan nu niet meer wachten tot haar kamertje klaar is! Heb gister een colibri binnen gekregen die we naast haar naam gaan ophangen, zal straks proberen een foto te maken.
Géén idee hoe dit kan, waarschijnlijk omdat ik lang ben (1.87m) en goede buikspieren heb. Het zorgt wel voor ongemakken hoor, ik moest een paar weken geleden namelijk ineens 's avonds met spoed naar het ziekenhuis omdat ik acute nierstuwing had en de verloskundige wilde ingrijpen voordat het zou overgaan in een bevalling. Puur omdat Ariana telkens ruimte binnen blijft zoeken in plaats van gewoon naar voren te komen waar genoeg ruimte is. Alles is gelukkig goed gekomen, maar het is inmiddels een paar weken later en ze blijft binnen ruimte creëren. Eigenwijs kind. Ben benieuwd naar de foto's van jullie babykamertje!
Wow lang end!!! En ik ga vd week beginnen aan de eerste dingetjes. Matrasje moet bv nog komen...maar dan kan ik een idee scheppen.
Ik word ook opeens dik. Ik moet er echt aan wennen. Ik kreeg al een belletje van de kraamzorg. Die komen over anderhalve week, wat kan ik daar van verwachten voor de ervaringsdeskundigen onder ons? Ik heb wel wat online gelezen maar ik hoor het graag van jullie? @nizzie86 wat bizar dat je nog steeds plat ben. Je hoort ook wel eens vrouwen die niet wisten dat ze zwanger waren, die zijn vaak ook niet veel dikker geworden.
Ik denk bij elke week nog, oh gelukkig ze zit er nog. Elke week erbij is er eentje beter, dus zo ben ik er mee bezig en niet aan het aftellen. Ik moet ook nog niet aan de bevalling denken eerlijk gezegd. Ik ben niet bang maar ik vind het wel erg spannend. En daarna dat alles anders is. Iedereen blijft maar zeggen je leven veranderd helemaal. Ik denk dan is het echt zo erg?
Eerlijk gezegt geen idee...hier enkel een telefonische intake met 30 weken. Heb overigens de eerste twee kraamperiodes in het kraamhotel gelegen. Ontspanning ten top, vandaar dat ik ook geen idee heb.
Mwah ik vond het meevallen. Ik keek in 2007 echt uit naar de geboorte en het zorgen voor ons toen nog kleine wezentje. Nu een eigenwijze puberella haha.
Zaterdagmorgen 6.30 ik kon niet verder slapen, zoveel geluk bahbah. Nouja zit nu met zoonlief op de bank die gaat zo naar bokstraining. Tegelijkertijd even de hond uit laten...en volgens manlief is het koud buiten dus inpakken!!! Momenteel is er een meisje in buik wat mij verrot trapt ❤
Ik heb een lazy day! Dochter naar oma, ik heb vrij van m'n werk. Ik zit lekker op de bank, uitzending gemist op en verder haken aan m'n dekentje. Verder kom ik even klagen! Veel last van m'n bekken, dus lopen is erg pijnlijk. En als ik lang zit krijgt ik behoorlijk last van de rand onder m'n borsten/ribben. Huid voelt heel dood daar. Met koelzalf is de jeuk wel goed onder controle dus ik loop steeds met een vette romp haha! Woensdag naar de gyn. Daar maar eens vragen wat nou slim is met dat bekken. En 20 november intake van de kraamzorg. Ik wil aangeven borstvoeding belangrijk te vinden en ik wil iemand tijdens m'n kraamperiode die ook goed met de peuterleeftijd op kunnen schieten. Dochter vind het allemaal zo leuk en interessant, ik denk dat het leuk is als ze er goed bij betrokken wordt en ze mag helpen.
Afspraken met de vk geef ik al een tijdje niet meer door hier, al helemaal omdat ze nu iedere 3 weken zijn (wat ik niet echt nodig vind maar goed). Deze mag wel op het lijstje: 2 november intake met de kraamzorg bij ons thuis @IUItje wat vervelend dat je zulke heftige klachten hebt! Misschien even naar een bekkenfysio?
@DN2017 zo hoort het nou eenmaal haha. @IUItje wat vervelend allemaal... wordt je ook niet happy van. En hopen dat de kraam zo begeleidend is hier willen ze ook meehelpen gok ik. Ik ga nu even luieren...net heen en weer naar de supergeweest en ben meteen doodop dus dutjes tijd. Merk ook dat vooral mijn heupen het niet zo leuk meer vinden hier. Ik zet straks aanvullingen erbij op de agenda. Ik ga nu even tukken.
Ik heb de 31 okt een afspraak met de kraamzorg, voor de lijst. Ik merk dat ik de laatste tijd wat harde buiken en krampen heb, herkenbaar voor jullie?
Ja hier ook regelmatig harde buiken. Volgens mij vooral als ik juist ff rustig zit nadat ik iets gedaan heb.