Nee hoor niet emotioneel ik wist dat het kon gebeuren. Is balen dat het gebeurt maar kan er niet zoveel aan doen. Dat is precies om te voorkomen wat er toen in Utrecht gebeurde met haast fouten maken en zo een verkeerde eicel bevruchten etc. Dus we gaan weer geduldig wachten en voordeel ik heb momenteel elke maand een cyclus van 28 dagen wat heel kort is voor mij. Voor onze dochter was het gemiddeld 32 of langer. Dus het us al een stuk korter wachten!
Hoi dames, Deze ochtend testje gedaan. De 13e terugplaatsing gehad van 2 embryo's. Er is een 2e streepje! Het is geen knaller, maar een streep is een streep. Morgen bloedtest in het ziekenhuis. Nu hopen dat het goed blijft gaan.
hi dames, ik heb een vraag aan jullie. Afgelopen zaterdag om 18.30 uur heb ik een Ovitrelle spuit gezet. De cryo tp staat gepland voor vrijdag. Nu heb ik vandaag best veel vruchtbaar slijm. Ik heb weleens gehoord dat je alleen vruchtbaar slijm kan hebben als je nog een eitje hebt. Volgens de berekeningen van het zh zou ik maandag (gisteren) eisprong hebben. Eisprong is nl altijd x aantal uur na het injecteren van de spuit. Toch heb ik vandaag symptonen van een eisprong (warm, slijm en stevige borsten). Ik heb al gebeld naar het zh en ze gaan mij terug bellen. Heeft iemand van jullie hier ervaring mee? Kan je bv minder goed reageren op de hormonen en later een eisprong krijgen? Of nog vruchtbaar slijm hebben na ovulatie?
Ik heb na ovulatie ook vruchtbaar slijm gehad (niet in FF ingevult) maar toch echt 3 dagen geleden mn eisprong gehad een dag na de spuit.
Hoi iedereen, Vandaag bloedtest gehad, mijn hcg staat op 234. Volgens de vroedvrouw een mooie waarde. 14 november eerste echo als alles goed blijft gaan. Veel tetugplaatsingen deze week heb ik gezien, ik blijf voor jullie duimen voor een mooi resultaat.
Bedankt voor je reactie. Ik ben s middags teruggebeld door zh en zij zeiden hetzelfde. Jij niet gebeld? Vandaag tp?
@Kimmetjuh90 nu loop jij weer voor op mij. Volgens mij was ik vorige maand eerder. Anyway: heel veel succes straks. Jij heb over een paar uur iets heel bijzonders in je buik zitten. Ik duim voor jou dat ie blijft plakken. Krijg jij cryo ook te zien op een scherm? Ik vind dat zo bijzonder. Had vorige maand al trots de foto laten zien aan mijn familie. Kan niet wachten tot vrijdag!
Ja gek hoe t loopt he! Ja ik krijg m ook te zien op een scherm, is heel bijzonder idd ja! Hopelijk kan mn vent nu wel meer zien dan de vorige keer, toen heeft ie niks kunnen zien helaas.