Nogal, dus dan ga ik al twijfelen, maar de pijn is nog lang niet erg. En vanavond is manlief er denk ik niet, dus klussen wordt vanavond dan ook niks
Vanmorgen behoorlijke groeipijn. Is nu weer weg. Weet dan nooit wanneer hij dan gaat springen of dat hij dan net gesprongen is.
Goedemiddag! Ik denk dat wij een beetje dom zijn geweest. Piek gisterochtend, maar donderdagavond voor het laatst geklust en gisteren/vanochtend niet. Oeps. Vanavond dan maar weer, hopelijk heeft donderdagavond wat zwemmers opgeleverd. Anders is het onze eigen schuld, gisteravond pas erg laat thuis en vanochtend werd 'm ook niet. Gisteren de hele ochtend/middag ongesteldachtige krampen, alsof ik elk moment bloed zou kunnen vinden als ik naar de wc moest, zo voelde het precies. Die hele lage, drukkende krampen. Iemand daar bekend mee? Nog nooit gehad, behalve als ik ongesteld moet worden.... Bekijk bijlage 594582 Bekijk bijlage 594583
Ik ovuleer pas binnen 5 dagennnn grrrrrr duurt nog immens lang voor me its killing me . Heb ook een zeer lang cyclus van 36 dagen
Ik heb sinds vanochtend echt hele waterige afscheiding/slijm (het loopt er letterlijk uit, sorry dames) . Zou mijn eisprong dan toch vandaag of morgen zijn? Hopelijk zitten we er nu niet weer naast. Donderdagavond voor het laatst geklust. Vanavond ook nog maar even dus. Twijfel nu toch wel, aangezien donderdagochtend echt eipijn is geweest en donderdag ook de positie ovulatietest.
@Kimmetjuh90 je hebt toch 24e de terugplaatsing? Hoe kan je dan op 3-11 je nod hebben? Of tel ik verkeerd?
Ovitrelle is een HCG injectie, die zet de eisprong in gang Ik ben bij de tp al 4 dpo En mijn LF is 13 dagen, word op de 14de dag altijd ongesteld als t niet raak is.