Het is allemaal wat inderdaad. En wensen zijn wensen en kunnen niet altijd ingelost. Het is in ieder geval een hele mindfuck allemaal. Hopelijk doet het jou wat af de stripping @Littlegirl1989 ! Ik ga morgen terug voor een nieuwe poging...
Succes vandaag @scary8 ! Hier geen succes gehad, helaas. Dinsdag gaan ze opnieuw kijken maar ik merk dat ik me mentaal aa het voorbereiden ben op een inleiding aan de toeters en bellen eind volgende week.
Nou jongens wat een pech zeg, duurt wel heel erg lang voor jullie! Elke dag kijk ik even of er al nieuws is maar tot nu toe geen succes dus! Ik leef iig met jullie mee en hou het hier in de gaten. Hier gaat het wel goed. Kraamzorg vrijdag uitgezwaaid lekker weer je eigen dingen weer doen. D.aniël is nog steeds flink verkouden waardoor ik nog moet kolven en bijvoeden zodat het niet zo vermoeiend is voor hem. Hij is in de eerste 2 dagen 9,5% afgevallen dus het aankomen blijft belangrijk hier. Af en toe vind ik het wel eng omdat hij echt wel moeite heeft met ademen ondanks de neusspray etc. Al met al een hectische week achter de rug met veel kolven(elke 2 uur na de voeding in de kraamweek) en een hoop dingen die niet lkkr gingen. (Te veel bloedverlies tongriempje niet goed etc.) hopelijk gaan we nu de goede kant op!
Ow ja dat kost allemaal wel extra energie. Vervelend dat hij zo verkouden is. Dan houdt hij misschien ook extra controle nu met zijn gewichtsverlies of niet? Hopen dat het snel weer de goede kant op gaat. We zitten zowiezo een beetje in een periode waarin de bacteriën en virusjes in de rondte vliegen.. En meiden die nog niet bevallen zijn... Nog even! Die kleintjes zitten gewoon te lekker bij jullie, maar het kan niet lang meer duren!
Ooooh, ja, dat continue kolven ken ik nog van de eerste. Erg vermoeiend ja. Ons meisje was nu ook al 9% afgevallen op dag 2. Daarom ben ik ook een paar keer per dag gaan kolven zodat ik haar kon bijvoeden. Dag 3 was ze nog 10 gram afgevallen maar sindsdien zit er een stijgende lijn in haar gewicht. Hebben jullie nu ook een stijgende lijn te pakken? En eens met Marianne! Respect voor degenen die nog steeds wachten! Ik kijk ook iedere dag even. Succes nog even!
@Littlegirl1989 ze hebben vandaag dan toch niet gestript. Ben enkel aan de monitor geweest... Aangezien we morgennamiddag toch een afspraak hebben met de gynaecoloog vonden ze dat nu te gek... Dus morgen zal hij kijken en onze dag vastzetten... Ik heb er me ook al op voorbereid... Het zal toch moeten... maar ergens mooi blijven hopen dat onze mannetjes zich straks melden!!! @Marianne21 ohhhhhhh sneu van je ventje!!! Hopelijk is hij snel beter en kan hij mooi terug eten zonder probleempjes!! Lijkt me zo erg als je kleintje ziek is! Veel succes hoor! @Tessss bedankt voor het meeleven komt goed... Hoe jammer het ook zou zijn als hij moet worden ingeleid, maar wat moet zijn moet zo zijn. We zullen het morgen horen bij de gynaecoloog! Dus duimen dat het straks of vannacht zelf begint hihi!
Ja dag 3 was hij ineens 80 gram bij gekomen en dag 5 er weer 110 gram bij. Maar omdat hij dus echt minder goed kan drinken voel ik me wel wat onzeker. Maar ga morgen even wegen bij het consultatiebureau voor mijn eigen gemoedsrust. Plus ik kolf nu ma een voeding nog 90 uit 1 borst ben bang dat k nu een btje overproductie hen en hij geen vette melk binnen krijgt dus ja Mn vriezer raakt lkkr vol nu
Spannend, maar dan ga ik morgen gewoon weer voor je duimen @scary8 En verder helemaal met je eens. We hebben iig de volle ervaring gehad zeg maar Zag nog in de protocollen van onze vk organisatie de optie om vliezen te breken voordat ze écht gaan inleiden, dus gewoon nog in de eerste lijn. Ga dat dinsdag nog eens vragen denk ik, of anders wellicht dat zkh dat doet. Misschien is dat nog iets om vrijdag te doen als strippen di en do niks uithaalt. Heb daar nog een beter gevoel bij dan aan het infuus te gaan. Als ze dan toch zaterdag willen inleiden dan kunnen ze dat wellicht vrijdag nog wel doen, dan moet ik na 24uur ingeleid worden (bij geen effect) maar dat is dan toch al zo. Erop of eronder.
Niet leuk allemaal! Hopelijk gaat het vanaf nu alleen maar beter en kunnen jullie lekker gaan genieten!
Ik duim voor jullie @scary8 en @Littlegirl1989. Hopelijk mogen jullie snel jullie kindjes in de armen sluiten❤️
Ja onze kleine man is flink aangekomen dit weekend hij is nu 4,8 kilo en vrijdag was hij nog 3880 dus super veel aangekomen! De lactatiekundige stuurde me nog een appje en moet proberen maar 60 te kolven elke avond om het een btje af te bouwen, 90 was toch wel erg veel en @scary8 ben heel benieuwd hoe het gegaan is bij de gyn vandaag!
Hier voor de laatste keer gestript. Woensdag ten laatste donderdag mogen we ons mama en papa noemen. Dus laatste beetje hoop dat hij zichzelf komt melden maar anders tja we hebben gedaan wat we konden .. protocol in ons ziekenhuis en denk heel België is 10dagen... We maken er iets moois van. Als hij er is zijn we alles vergeten! Het mooie was wel dat ik 3cm had ondertussen en de slijmprop kwijt was. Dus dan hoop ik dat die inleiding als die moet komen niet meer te lang duurt. @Littlegirl1989 jij ook nog veel succes en de mooie hoop op spontaan!
Ohw meiden wat erg dat wachten volgens mij duurt dat nog langer voor je gevoel als die 9 maanden! Helemaal omdat de meeste hier vroeger zijn bevallen kan me voorstellen dat jullie niet meer kunnen wachten om jullie kindjes te zien. Hopelijk dienen jullie wondertjes zich heeel snel zelf aan!
Spannend @scary8, ik krijg iets meer speelruimte nog dus ga extra hard voor je duimen dat hij morgen of woensdag alsnog komt bij jullie. Zou toch mooi zijn, zelfde dag uitgerekend en dan zelfde dag overtijd bevallen? Hier mag het met 14dgn en lees zelfs wat stiekeme verhalen van mensen die daarna nog mochten wachten, maar ik denk dat ik me er dit weekend gewoon bij neerleg als hij er niet is.
Leuk van die speling! Zolang ze het goed doen daarbinnen is het ook fijn he ! Uiteindelijk moeten we ook iets later terug gaan werken dan hihi! Ja ik heb er me hier al bij neergelegd.. het zal morgen helaas niet meer gebeuren vrees ik.. achja... Niets aan te doen! Duimpjes staan voor ons beiden nog voor spontaan!
Ja, maar dat valt hier wel tegen doordat de feestdagen nu in mijn verlof vallen en dus geen extra gratis dagen zijn. Dus effectief na een week overtijd krijg ik er nog maar 2 of 3 dagen bij. Had juist die 6wkn vooraf genomen om zo goed mogelijk uit te komen. Maar goed, alles is mooi meegenomen natuurlijk
Ohh jeetje wat vervelend dat lange wachten! Maar nu duurt het echt niet lang meer. Ik duim voor jullie dat ze nog spontaan komen. Hier ook een verkouden baby die geen grip krijgt op m'n tepels dus kolf ook bijna alles. Ik heb met n dubbele electrisvhe in 8 a 9 minuten een voeding dus dat is wel lekker snel. Moet echter wel oppassen voor overproductie. Loop ook nog steeds met m'n loopkruk maar gaat al ietsje beter.
@Lelietje85 dat gaat inderdaad mooi snel met die kolf! Ohhh nog de Loopkruk hopelijk gaat het allemaal snel veel beter! Hier heeft het strippen van gisteren misschien toch wat aan de gang gezet! Heb denk ik sinds gisterenavond voorweeën. Het is echt zo een heel venijnig gevoel maar duurt niet langer als een halve minuut dus helaas geen echt wee lijkt me. Ga nu weer een badje nemen! Ik blijf toch hopen dat ik straks toch nog helemaal spontaan in gang schiet voor 22u. Maar heb al gehoord van een goede vriendin dat een inleiding niet veel anders voelt als een spontane bevalling. Ik zou het van beiden nog niet weten. Weet niet eens zeker of ik nu voorweeën heb haha! Maar ik denk het wel wegen de pijn en het toch moeten puffen...
Ik had trouwens een app voor de weeën was wel makkelijk indrukken wanneer je hem voelt en dan weer als die weg is. Zo kan je precies zien hoeveel tijd er tussen zit en hoelang die duurt