De onze van leen bakker na 7 jaar is wel aan vervanging toe. Ik zag een hele mooie bij haco. Heeft iemand daar ervaring mee? En welke hebben jullie? Mag met foto! Altijd leuk om te zien.
Deze!!! Ikea kivik orrsta grijs (ook in andere kleuren en opstellingen) Wat een fijne stevige stof en wat houd ie zich goed! Echt een aanrader... De hoezen kunnen eraf en blijven na wassen perfect in model
Wij hebben er een bij pronto weg. Foto toen hij net stond. Grote hoekbank, heerlijk. Liggen er beiden languit op. Mijn oog viel persoonlijk op een grote hoekbank met grote losse kussens, oogte heel erg robuust. Was bij boer Staphorst. Maar man vondt deze duidelijk mooier
https://www.wehkamp.nl/wehkamp-nl-hoekbank-links-twigo-137602/?CC=C28&SC=8H1&KAC=HB1&artikelNummer=137602&MaatCode=0000&BC=GOA&BAC=ALG&cm_mmc_o=7BBTkwCjC-kTwFwwECVyBpAgfkblfbETzplCjCZBwL_zELCjCoxvNIxin&scid=scplp861376020000&sc_intid=861376020000&gclid=CjwKCAjwx7DeBRBJEiwA9MeX_PSEVo5wu4XNeqMZqf-lZ_YHzvkeFRLB3AUZzQ5G7KSN_Rn87V7cShoCXQQQAvD_BwE Deze! Ligt heerlijk en nog geen seconde spijt van. Heb hem nu 2 jaar en ziet er nog steeds perfect uit.
Ja! Die ik bij haco zag zag er ook stoer en robuust uit met losse kussens. En zat heerlijk. Zag mezelf er al in zitten van de winter onder een dekentje. Die jij nu hebt is ook erg mooi
Wij hebben een bank van pronto van 7 jaar oud. En die houd zich echt heel netjes. Kussens zijn niet uitgezakt na die jaren ondanks geklauter van kinderen. Heb geen duidelijke foto van de bank.
Wij hebben de sommerset bank van by sidde. Helemaal verliefd op, ze hebben geen winkels maar als de bank niet bevalt kan je hem wel terug sturen. Ik was er zo weg van dat ik de gok genomen heb, kon niets anders vinden wat in de buurt kwam en ben er super blij mee. Bekijk bijlage 594756
http://www.natuzzi.nl/agora-108.html Wij hebben deze. Duur maar oh zo fijn. Staat al heel wat jaren en zit zo fijn!
Wij hebben een bank gehad van Haco, heeft ongeveer 7 jaar gestaan maar was na verloop van tijd wel doorgezakt op de plek waar ik het liefste zat. Kostte bij aanschaf 700 euro volgens mij, dus was ook niet de duurste bank, maar ik vond toch dat hij zich niet zo goed hield. Hebben nu de bank van mijn zusje gekregen, die komt bij De Bommel vandaan; ook een grote hoekbank met losse kussens. Je kunt er met gemak met zijn tweeen op liggen en elkaar bij lange na niet raken (heb helaas geen foto).
Wij hebben een kenzano, gekocht bij Pronto. Bank kun je zelf naar wens samenstellen. Hebben hem nu 2 jaar en zit nog heerlijk en met 2 katten die wel eens aan de bank krabben nog geen enkele haak oid
Ik heb deze, ik wilde een bank waar ik niet meer van af wilde komen en dat is gelukt. Was ook nog vrij redelijk geprijsd!
Wij hebben een bank van Haco, er komt hier geen bank van Haco meer in! De zit kussens zakken helemaal door, al vanaf het begin en ze wilde er niet eens naar kijken terwijl de bank die daar stond helemaal niet doorzakte. We moesten het er maar mee doen.
https://m2.ikea.com/nl/nl/p/gronlid-chaise-longue-ljungen-lichtgroen-s89256262/ Na heel lang twijfelen heb ik voor dit gekozen. En dan 3 naast elkaar. En op het eind en aan het begin een armleuning. Maar goed, we hebben amper visitie. In de zomermaanden zijn de kinderen jarig. En we hebben een hele grote lounge/hoekbank buiten staan. We liggen het liefst allemaal op de bank, en ik kon bijna nooit liggen (geen plek) dus dit is de beste oplossing. We kunnen met zn erop incl 3 honden. Ideaal voor ons gezin. Dit weekend is ie bezorgd en hij ligt/hangt heerlijk!