Zwanger worden na een miskraam/ missed abortion

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Pinkie88, 19 sep 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    11 jun 2018
    5.314
    4.385
    113
    Vrouw
    Sorry reageer nog even op je. Ik herken dat gevoel van wanhopig graag weer meteen zwanger willen worden! En die extra paar weken lijken dan al te lang! Maar (dit wil niemand horen) het kan sowieso even duren, zeker omdat je lichaam een klap heeft gehad. En als je al aangeeft dat je verstand toch wilt luisteren.. sterkte in elk geval! Ik herken het gevoel zo erg wat hier uit je woorden naar voren komt.
     
  2. mimi1988

    mimi1988 VIP lid

    7 apr 2015
    6.946
    4.154
    113
    @Lelie89 dat is lief! Dat we allemaal maar snel een plakker hebben!

    @LadyH88 niet leuk! :( ik hoop dat je snel blijvend zwanger bent. Hoe lang hebben jullie over de eerste gedaan?

    @nneah ik bloed nog een klein beetje. Ga vrijdag weer testen. Als de test maandag ook nog positief is dan willen ze de echo van 15 nov laten staan.
     
  3. mimi1988

    mimi1988 VIP lid

    7 apr 2015
    6.946
    4.154
    113
    @Roetje08 wat vervelend van de migraine. Lastige keuze hoor. Ik snap je gevoel en verstand. Pff..

    @Pinkie88 niet leuk! :( hopelijk is je menstruatie snel klaar en door naar een nieuwe ronde.

    @Brinsa wat een stom ziekenhuis! Hoed dat je een so laat doe! Succes!!
     
    Brinsa vindt dit leuk.
  4. nneah

    nneah Fanatiek lid

    19 dec 2013
    1.091
    567
    113
    Vrouw
    @Roetje08 ik ben ook van België en moet niet eens op nacontrole. Heb alleen bloed laten prikken om na te gaan of mijn hcg waarde netjes zakte.
    Ook geen curettage gehad, misschien maakt dat wel een verschil?
     
  5. mimi1988

    mimi1988 VIP lid

    7 apr 2015
    6.946
    4.154
    113
    Ovutesten: ik test altijd goed positief met de action. Zwangerschapstesten daar in tegen vind ik de kwaliteit echt afgenomen. Net als de kv2v5. Gebruik liever de predictor van op=op.

    Vakantie: ik kan er wel van genieten. Het dwaalt wel regelmatig door mijn hoofd. Gelukkig zorgt mijn zoontje ook voor goede afleiding. Misschien doe ik morgen en vrijdag wel een test.. heb er nog 2 bij me en 1thuis. Wel action trouwens :roflmao:
     
  6. Roetje08

    Roetje08 Niet meer actief

    Geen idee, heb daar eigenlijk niet naar gevraagd. Ze zei enkel: "stop maar met de pil, en probeer nog niet zwanger te worden tot je op controle bent gekomen."
    Die wens om direct terug zwanger te worden, komt vooral omdat we zo graag een klein leeftijdsverschil willen. Dat was "gelukt", ze gingen net geen 15 maanden schelen. En dan krijg je plots het nieuws dat dat toch niet doorgaat. Dan ga je rekenen en klinkt iedere week cruciaal.. En dat ik misschien niet direct zwanger zal worden, zal ik onder ogen moeten komen. Ook nooit gedacht dat ik het leed van een miskraam zou meemaken.. Nu zegt mijn hart: benut iedere kans die je krijgt.

    Op de nacontrole van mijn bevalling begin dit jaar, zei ze dat alles er perfect uitzag. En de resultaten van het weefsel van de curretage waren ook goed. Dus volgens mij zal ze op de nacontrole over 5 weken ook gewoon zeggen dat de baarmoeder er weer goed uitziet.. En mocht het toch niet in orde zijn, zal er geen zwangerschap plaatsvinden, toch?


    Achja, als ik niet zwanger wordt voor de controle, dan hoef ik niets uit te leggen. En anders zal ik het nog niet weten en kan zij dat ook niet zien zeker? max 4 weken zwangerschap?
     
  7. LadyH88

    LadyH88 Bekend lid

    12 mei 2015
    800
    274
    63
    @Roetje08 @xxmoixx herkenbaar, het gevoel dat je gelijk door wilt en elke week of ronde anders verloren voelt. Bij mijn zoontje had ik het net zo. Nu na deze miskraam is dat gevoel er gelukkig iets minder. Maar nu na 4 al te hebben gewacht begin ik toch wat ongeduldig te worden;). Bij de zwangerschap van mn zoontje heb ik de hele zwangerschap lopen overgeven. Bij de laatste miskraam (met ruim 6wk gestopt met groeien, uiteindelijk kwam het met 10wk mbv cytotec) heb ik echt tot het moment van de miskraam lopen overgeven. Ik was blij dat ik me weer even 'gewoon' mens voelde.
    Ik had gehoopt dat ik me een volgende zwangerschap beter zou voelen, maar niets is minder waar:confused:

    @mimi1988 tot nu toe ben ik altijd in ronde 1 zwanger. Voor zoonlief twee miskramen gehad, toen gelijk weer door gegaan en de derde keer een plakker..
     
  8. LadyH88

    LadyH88 Bekend lid

    12 mei 2015
    800
    274
    63
    #668 LadyH88, 23 okt 2018
    Laatst bewerkt: 23 okt 2018
    Sinds mijn miskraam in juli is mijn cyclus trouwens ook wat van slag. Ik kon altijd de klok gelijk zetten op 28 dagen. Sinds mijn miskraam is mn cyclus 30-35 dagen.
    Ik doe nooit ovulatietesten (omdat ik een regelmatige cyclus had, en niet nodig gehad omdat ik tot nu toe altijd in de eerste ronde zwanger was). Gister hebben we seks gehad zonder condoom.. Met een cyclus van 28 dagen zou vorige wk donderdag mijn laatste vruchtbare dag zijn. Nu verlies ik alleen wel behoorlijk wat slijm de laatste dagen, denk dus dat mn cyclus weer wat langer duurt. Als het maar goed gaat:oops: Kleine kans dat het toch raak is.. o_O
     
  9. Roetje08

    Roetje08 Niet meer actief

    Ik geraak er nooit aan uit aan dat slijmverlies. Daarom zoek ik graag bevestiging in ovutesten. Vooral omdat mijn cyclussen schommelen tussen 27-36 dagen. En dan begin ik al veel te vroeg testdrang te krijgen als ik weer een lange cyclus heb :rolleyes:
     
  10. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    11 jun 2018
    5.314
    4.385
    113
    Vrouw
    Hier ook geen enkele regelmatige ronde meer gehad! Zo herkenbaar al deze verhalen :(
    Hier net wat bruin met afvegen en krampen blijven komen. Hopelijk nu goed ongesteld.
     
  11. Roetje08

    Roetje08 Niet meer actief

    Ik wil jullie allemaal eens bedanken om naar mij te luisteren ♡ . De warboel in mijn hoofd geraakt stilletjesaan opgelost, ik heb al heel veel steun aan jullie gehad. Mijn vriend heeft vanochtend ook gezegd dat het goed is dat ik stop met de pil.

    Heb ook mijn stoute schoenen aangetrokken en zw-testen gehaald bij action. Heb enkel nog een tuurlijntje, 1 week na curretage. Dacht eigenlijk dat ik nog een dikke streep ging zien, dus da's al beter dan verwacht. :)
     
    Lelie89, Flamingo1990, mimi1988 en 3 anderen vinden dit leuk.
  12. Brinsa

    Brinsa Fanatiek lid

    16 mrt 2016
    3.661
    2.575
    113
    @LadyH88 wat heftig van je eerste zwangerschap had je echt hg? Ik had bij me laatste zwangerschap dat ik vanaf de positieve test tot aan de miskraam echt doodziek was. Kon op een gegeven moment zelfs niet meer bewegen van de beroerdheid. Heb me nog nooit zo ziek gevoeld. De medicijnen die ik kreeg hielpen ook niet echt. Ben dan ook erg bang dat ik het de volgende zw weer krijg, en weet echt niet hoe ik dat vol ga houden.
     
  13. Brinsa

    Brinsa Fanatiek lid

    16 mrt 2016
    3.661
    2.575
    113
    @Roetje08 ah wat lief. Daar zijn we toch ook voor! En wat fijn dat het streepje minder aan het worden is. Nu op naar je eisprong!:D
     
    Roetje08 vindt dit leuk.
  14. Pinkie88

    Pinkie88 Fanatiek lid

    13 dec 2015
    3.747
    4.267
    113
    @Roetje08 fijn dat je zoveel aan dit topic hebt en dat je ondertussen een beslissing hebt kunnen nemen! Hier was het ook wel iets meer dan advies hoor z’n de gyn, ze gaf ons de ‘opdracht’ om een maand lang condooms te gebruiken. Maar de enige reden die ze daarbij gaf was dat z niet zeker zouden zijn vanwaar het HCG kwam, van de vorige of van een nieuwe zwangerschap. Ik heb dus netjes HCG eruit getest (ik las hier trouwens ergens de tip om de testen ‘HCG testen’ te noemen, klinkt minder confronterend) en dan m’n eisprong gezocht. Als ik zwanger was geweest deze ronde, wist ik dus wel echt precies hoe lang.

    Wat je zegt over het leeftijdsverschil is voor pij erg herkenbaar. We wouden ook best snel een tweede, maar mijn cyclus kwam niet op ga,g door de borstvoeding. Daar hebben we dus eerst op moeten wachten en nu de miskraam... en ik zie ondertussen ook die maanden maar wegtikken.
    Ook al weet ik dat er aan elk leeftijdsverschil iets positief is, maar ik wil het gewoon nu nu nu! :)

    Ik merk dat het me ook echt goed doet om,hier te praten, ik zou niet weten waar ik anders m’n hersenspinsels kwijt zou kunnen!

    Het verdriet zit hier weer best hoog. Rond en na mijn eisprong had ik een vrij optimistische periode waarin ik me goed voel, nu gaat het weer moeilijker. Vanmiddag vroeg iemand op m’n werk me hoe het nu met me ging, en ik kon er nog steeds niet over praten zonder te huilen.
     
  15. Brinsa

    Brinsa Fanatiek lid

    16 mrt 2016
    3.661
    2.575
    113
    @Pinkie88 wat naar voor je dat het nog steeds zo hoog zit, maar ik zal je gerust stellen dat is normaal hoor ik kan er ook niet zonder huilen op praten. Hoe is het nu met je cyclus, heb je al wat duidelijkheid?
     
  16. Pinkie88

    Pinkie88 Fanatiek lid

    13 dec 2015
    3.747
    4.267
    113
    Ja, vanochtend temperatuurdaling en vandaag ook rood bloed. Nog niet heel veel, maar wel duidelijk de volgende ronde nu dus.
    Ik hoop dat mijn eisprong deze maand wat vroeger is, want anders gaat m’n man net weg zijn op het ‘moment suprême’. Anders moet ik hem maar even gaan opzoeken :p
     
  17. LadyH88

    LadyH88 Bekend lid

    12 mei 2015
    800
    274
    63
    Ik weet niet of het nu was, maar heb eigenlijk tot de bevalling van mn zoontje overgegeven. (Vanaf 20wk niet meer dagelijks). Ik heb er destijds niks voor gehad en 'gewoon' doorgewerkt. Het was gelukkig niet zo erg dat ik opgenomen moest worden, maar ik begon pas in gewicht en omvang te groeien vanaf 24 weken;).
    Bij mn laatste miskraam voelde ik me weer net zo ellendig, déjà vuo_O. Toen gelijk gebeld voor medicatie, maar dat hielp niet..
    Ik hou er nu maar rekening mee dat het bij me hoort, ofzo:eek:
     
  18. Brinsa

    Brinsa Fanatiek lid

    16 mrt 2016
    3.661
    2.575
    113
    Oké nou sterkte komende dagen.
    Hahaha nou dat heeft ook wel wat toch als je je man ervoor gaat opzoeken:p
     
  19. Brinsa

    Brinsa Fanatiek lid

    16 mrt 2016
    3.661
    2.575
    113
    Jeetje wat heftig zeg!
     
  20. nneah

    nneah Fanatiek lid

    19 dec 2013
    1.091
    567
    113
    Vrouw
    Knuffel meid... eerste menstruatie is dik klote en als je daar pms bij optelt is het gewoon echt een bittere pil :( Als het een troost is: ik voel me de laatste dagen beter dan ik me al gevoeld heb sinds de miskraam. Het voordeel van je menstruatie is dan weer dat je het allemaal heel even los kan laten, over een paar dagen merk je daar de voordelen misschien ook weer wel van. En dan kan je met goede moed weer verder. <3
     

Deel Deze Pagina