Hebben de predictors indroogstreepjes? Ik zit pas op 8dpo.. maar mijn ovulatietesten bleven de laatste paar dagen vrij donker. Toch een testje gedaan gisteravond en vanochtend en er komt op allebei een heel licht streepje (zo licht dat ik het niet eens op de foto krijg)
@Esmee1993 ik heb het nog nergens gelezen dat ze indroogstreepje hebben. @meiden met een positieve test: van harte gefeliciteerd en hopen op een mooie oploop. @PippiMoustache he dit is shit zeg! Sterkte!
Jeetje! Wat een hoop tuurstreepjes en zelfs goed zichtbare streepjes al! Het is jullie super hard gegund met een klein vleugje jaloezie ... whahaha
Ja in het echt kan ik hem nog wel zien, ook alleen in het licht hoor, maar op de foto krijgen is nog wel een kunst op zich haha. Hij is gelukkig wel roze dus ik heb goede hoop, totaal geen symptomen dus dat is wel een beetje raar.. alleen wat buikkrampjes. Ga proberen pas op mijn nod te testen, dus 5 dagen aftellen haha. Hoe gaat het nu met jou?
Ik had vorige ronde ook totaal geen symptomen, alleen moe, en toch zwanger, dus dat kan best Ik ben ongesteld. Heb het ziekenhuis gebeld om me aan te melden voor nieuwe ronde IUI, maar verpleegkundige vind dat ik nog een paar dagen moet wachten, omdat zo snel menstruatie na positieve test eigenlijk niet kan. Zij denkt dat het een innestelingsbloeding is. Maar ik heb net nog een keer getest (met CB) en die is negatief, dus ik weet eigenlijk wel zeker dat ik gewoon heel vroeg ongesteld ben geworden.
Jeetje wat vervelend zeg.. Vind het knap dat je toch nog in het groepje positief kan reageren!! Kan me voorstellen dat je er af en toe helemaal klaar mee bent.. Wij zitten pas in ronde 3 en de 2 rondes hiervoor allebei zwanger maar helaas allebei een miskraam.. in augustus ook nog gecuretteerd en heb het toen echt wel zwaar gehad.. Ik ga heel hard duimen dat het toch een innestelingsbloeding is! Maar vrees inderdaad het ergste als de test negatief is, maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit!
Balen zeg !! Ik kan me nog goed heugen dat ik er helemaal klaar mee was met de iui. Na de 6de keer had ik zo iets van het zal wel . Hopelijk is het toch inestelbloed. En anders hopelijk snel door voor de volgende ronde dat die geluk mag brengen.
Het is allemaal zo relatief. Soms is het lastig niet te kijken naar alle mensen die in een zucht zwanger zijn. Ben er ook echt wel klaar mee soms... Aan de andere kant... Schrijf ook mee in andere groepjes en dan zijn er dus ook mensen die gewoon resoluut 0 kansen meer hebben omdat onderzoek tegenvalt. Dan denk ik tja, ik moet wachten en hopen... Maar ik heb tenminste nog wel ergens een kans...
Ik snap helemaal wat je bedoelt. Na de 6de iui moesten we over op ivf. Ik zag het allemaal niet zitten maar besloot het toch een kans te geven. Had ook gezegt 1x en als het nu niet lukt dan stoppen we voor een lange tijd om tot rust te komen.(Relatie liep erg gespannen) de ivf slaagde uiteindelijk. Had 21 fk 6 waren er bevrucht. 1 terugplaatsing. 4 dagen erna gebeld dat de overige 5 niet goed genoeg waren voor invriezen dus hoop was op de terugplaatsing. ( ondertussen Om ons heen werd iedereen zomaar even zwanger. Of oeps de pil vergeten. En zelf 3 jaar bezig. Ik kreeg er ook echt de pest in. Kreeg wel veel steun van me tante aangezien zij het zelfde traject heeft gedaan alleen dan 17 jaar geleden. Een vriendin van mij die werd al zowat zwanger als haar vriend alleen naar der keek.. Ik duim heel hard voor jullie En hoop de snel 2 van die dikke roze strepen te zien
Ik durf het niet te zeggen.. wel zal het verschil misschien minder groot zijn als je de testten rond hetzelfde tijdstip zou kunnen doen. Ik hoop dat je natuurlijk zeanger bent, maar mocht dat niet zo zijn heb je er misschien de volgende ronde wat aan.
Wat zijn jullie ervaringen met predictor early testen? Of cb digital met die weken indicator. Heb ze allebei in huis..
Ja inderdaad! werk alleen wisselende diensten dus probeer 17.00 aan te houden, maar erg lastig met onregelmatig werken haha, mocht ik niet zwanger zijn ga ik er inderdaad een beetje rekening mee proberen te houden, dankjewel!
Volgens mij kan je beter mer die predictor early testen en rond je nod met de cb weken indicator. Succes met testen weten je al wanneer je gaat testen?
Ja zoiets had ik ook in gedachte.. het is een 6 days eary test maar dat vind ik nog te vroeg, dat is morgen al.. ik denk zaterdag ochtend. De kinderen van mn vriend zijn er dit weekend en dan zijn ze altijd al vroeg met zn 3tjes in de weer voor het ontbijt dus kan ik rustig even boven blijven..
Ik heb alleen ervaring met de predictor testen. Vind het heel fijne testen, en voor zover ik weet worden ze niet vals positief.