Laatste 10 weken afteltopic deel 2!

Discussion in 'Zwangerschap' started by Wolfmother, Jun 28, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    Oct 8, 2013
    3,652
    3,240
    113
    Female
    Noord-Holland
    Haha het kraampakket ook helemaal 'on fleek' op de kast. :roflmao::roflmao:
     
  2. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    Jul 27, 2011
    2,899
    584
    113
    huismus
    Dankjulliewel voor jullie lieve woorden :oops::rolleyes:
     
  3. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    Sep 17, 2012
    2,802
    1,646
    113
    @Danty88 heel rot zeg! Kan me voorstellen dat het overheerst. Bedoel je broekmaat 34 of echt kledingmaat 34?
    Wees maar een beetje lief voor jezelf.

    @Amelie wat een leuk kamertje! En vooral dat kraampakket inderdaad. Het was me niet eens opgevallen :D

    @pooh82 spannend hoor, de uitgerekende dag! Maar ja, 4 procent kans he :roflmao:
     
    Dominique1991 and Amelie like this.
  4. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    Jul 27, 2011
    2,899
    584
    113
    huismus
    Echt kleding maat 34 en kom van Maat 56
     
  5. pooh82

    pooh82 Fanatiek lid

    Jan 11, 2009
    1,820
    1,034
    113
    @Amelie wat een leuk kamertje zeg! Super leuk!
     
    Amelie likes this.
  6. Besco

    Besco Fanatiek lid

    Jun 2, 2016
    1,154
    999
    113
    @Amelie leuk kamertje! Ook geel, hier ook en dat vind ik zo’n gezellig kleurtje :)

    @Danty88 je bent weer een dagje verder, kom op meis!

    @pooh82 inderdaad 25 oktober... en helemaal niets, geen buikpijn geen wee geen klein krampje. Ik vrees dat het hem vandaag niet meer gaat worden al is de dag nog maar op de helft natuurlijk! Morgen willen we liever niet want dan is een stom familielid jarig die continu zegt: t zou zo leuk zijn op mn verjaardag. Dus morgen ga k in winterslaap voor een dag haha
     
  7. pooh82

    pooh82 Fanatiek lid

    Jan 11, 2009
    1,820
    1,034
    113
    @Danty88 jeetje dat is een verschil! Van 56 naar 34. Misschien een gekke en persoonlijke vraag, maar heb je dan geen last van vel overschot?( als je dat niet wil delen snap ik dat hoor)
     
  8. pooh82

    pooh82 Fanatiek lid

    Jan 11, 2009
    1,820
    1,034
    113
    Bij jou dus ook geen schot in de zaak haha. Ik heb ook nog een paar data dat ik in winterslaap ga hoor!liever niet op 28 oktober en op 31 oktober:D (om dezelfde reden als jij)
     
    Besco likes this.
  9. water27

    water27 Fanatiek lid

    Jan 11, 2013
    2,733
    189
    63
    Hi ladies,

    Wat vervelend dat er zo veel van jullie verkouden zijn en slecht slapen.. zeker zo op het eind.
    Ik voel me gelukkig heel goed, wel snel moe maar dat is wel normaal denk ik.
    Mijn zoontje mocht vandaag met buren mee naar een indoor speel paradijs dus heb even paar uurtjes voor mezelf.
    Ik moet alle baby kleertjes nog wassen trouwens maar wil dat manlief eerst de babykamer schildert. Dan kan de lucht er een beetje uit en dan ga ik alles schoonmaken en wassen ed. Hopelijk heeft hij er volgende week tijd voor. Hier hebben we ook een eigen zaak en nu ik eruit ben werkt manlief een dag meer..
    Zwangerschapskleding.. mn buik komt inmiddels bijna onder mn shirts vandaan en pas nog twee broeken maar ja ga nu ook echt niets nieuws meer kopen..
    Denk dat mn kindje al aan het indalen is. Zodra ik opsta of een tijdje gelopen heb voel ik een giga druk van onder. Dinsdag krijg ik een groei echo dus dan zullen we het wel zien hoe het ligt. Toch stiekem wel spannend ivm met hoeveelheid vruchtwater en groei. We gaan het zien.
     
  10. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    Oct 8, 2013
    3,652
    3,240
    113
    Female
    Noord-Holland
    Thanks! Is echt mijn lievelingskleur, dat okergele. Ideaal ook als gender neutrale kleur. Mijn vriend was er in eerste instantie niet weg van maar inmiddels heb ik hem volgens mij wel om. :rolleyes:
     
    Besco and qwerty123 like this.
  11. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    4,485
    2,225
    113
    Female
    twente
    Hier ook dol op okergeel! Vind het een mooie warme kleur. Net toevallig naar tuincentrum geweest. Ben op zoek naar een beetje okergele accessoires in huis maar de druk down under was niet te doen dus gauw weer naar huis gegaan
     
  12. qwerty123

    qwerty123 Fanatiek lid

    Nov 16, 2015
    1,569
    902
    113
    NULL
    NULL
    @Danty88 pff heb echt met je te doen! En je moet nog even:( gaan ze je inleiden meey 37 weken? Zou Iedergeval echt fijn zijn. Heb je goede pleisters voor de neus sonde? In een ander neusgat? Heb je wel wat hulp met huishouden/kids. Kan je geen thuiszorg aanvragen om het huishouden te doen?

    @pooh82 lijkt me ook echt gek als je over de 40 weken gaat. Hoe was het bij de vorige zwangerschappen?

    @Amelie leuke kamer zeker met dat geel:)
     
    Amelie likes this.
  13. Dominique1991

    Dominique1991 Fanatiek lid

    Mar 29, 2016
    2,257
    1,964
    113
    Hooooiii meiden,

    Nou het wil nog niet echt vlotten met de bevallingen he? Gaan we dan straks ineens een heuze baby boom krijgen?

    Ik heb vanochtend controle gehad bij de gyneacoloog. Bloeddruk was prachtig, baby doet het goed en ook nog prima vruchtwater. Heb gevraagd voor strippen ( wie niet waagt, wie niet wint ) mag er Maandag voor terug komen. Super spannend! Heb 2 cm ontsluiting, dus hoop stiekem dat het dan door gaat zetten ♡♡.. Mocht het niet werken dan wordt ik waarschijnlijk de week er op ingeleid.... We wachten rustig af!
     
    Triesje91, Silsil, pooh82 and 5 others like this.
  14. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    Oct 8, 2013
    3,652
    3,240
    113
    Female
    Noord-Holland
    Ik zou zo graag weer op mijn buik willen liggen. :rolleyes:
    Lekker random tussendoor. Haha! Maar ben op bed aan het chillen en bedacht het me ineens.
    Jullie andere dingen die jullie missen of graag weer willen?
     
  15. Besco

    Besco Fanatiek lid

    Jun 2, 2016
    1,154
    999
    113
    Hema heeft leuke kussensloopjes! Die vraag ik voor sinterklaas. Toevallig van de week een lijstje gemaakt voor de beste man.

    @Amelie oh ja en dat mijn man dan over mijn rug kriebelt. Dat is toch net wat lekkerder als je op je buik ligt. Verder: carpaccio, een blikje red bull al vind ik dat helemaal niet zo lekker maar t zit in mijn hoofd, veters strikken zonder teveel problemen en met mijn dochtertje van de glijbaan. Dat vraagt ze telkens maar durf t niet met dit lichaam hahaha!
     
    pooh82, Amelie and laurazoey like this.
  16. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    4,485
    2,225
    113
    Female
    twente

    Ga meteen online spieken. Zoek ook een plaid
     
  17. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    Mar 19, 2015
    3,526
    2,020
    113
    @Amelie leuk kamertje zeg!! Gaaf met het okergeel! Hou der van!

    @Danty88 jeetje meid het valt ook niet mee. En zoveel afgevallen poeh! Lijkt me idd lastig zo’n rugzak en dan zwanger zijn. Huishouden en kinderen.
    Hopen dat het straks iets went of beter gaat en je toch nog een beetje kan genieten.

    @Dominique1991 snap niet dat jullie vks allemaal downonder gaan loeren om te zien of er al ontsluiting is. En als er geen reden toe is dat er gestript wordt . Een zwangerschap duurdt toch gewoon 40 weken? Waarom toch op wekken met strippen als alles gewoon goed is?
     
    Surprisebaby likes this.
  18. Dominique1991

    Dominique1991 Fanatiek lid

    Mar 29, 2016
    2,257
    1,964
    113
    Je gaat er nu dus van uit dat alles goed is? Maar mijn 1e zwangerschap was alles behalve goed. Met 28 weken kreeg ik een trombosebeen en kon ik weken niet meer lopen. Met 32 weken werd ik opgenomen met 3 cm ontsluiting en weeën en dus kreeg ik weeënremmers en longrijping, met 35 weken weer opgenomen met weeën maar zette gelukkig niet door & met 37.6 braken mijn vliezen, lag die in stuit en kreeg ik geen weeën dus een keizersnede dag later.

    Dit keer dus strippen om er voor te zorgen dat ik wel voor 42 weken hopelijk natuurlijk kan bevallen i.p.v. een tweede keizersnede
     
    Surprisebaby likes this.
  19. Dominique1991

    Dominique1991 Fanatiek lid

    Mar 29, 2016
    2,257
    1,964
    113
    & rede dat ze hebben gekeken of er ontsluiting was, was omdat ik nu ook al 2 keer in ziekenhuis heb gelegen met regelmatige weeën, dus ja dan checken ze wel of het vordert of wat doet :) Ohja + het overlijden van mn vader en de stress die ik nog heb en ervaar etc. maakt dat ze die keuze hebben gemaakt
     
    Surprisebaby likes this.
  20. rissie10

    rissie10 Fanatiek lid

    Mar 19, 2015
    3,526
    2,020
    113
    Oke dat wist ik ook niet dat het zo was gegaan bij je eerste zwangerschap.
     
    Surprisebaby likes this.

Share This Page