Heb er ook al over nagedacht,maar vind een eigen kamer voor badderen en verschonen en kleding etc ook wel handig. . Daar hebben wij geen extra ruimte voor op onze kamer. Hoe doen jullie dat dan?
Dat kan bij ons gelukkig wel. Onze slaapkamer is erg groot. Ik kan er een co-sleeper in kwijt en een commode. Badje gaat gewoon op de badkamer.
Ik hou dan denk ik zolang de commode op mijn zoons kamer. Kleding kan daar in en in een kledingkast op zolder Badje dan in de badkamer of op zoon zijn kamertje, nog gezellig ook.
even van de vakantie genoten zonder zp en ik loop gelijk achter... Ik weet na het bijlezen niet meer wie het vroeg, maar er is geen reden bekend waarom het bij ons wat langer duurde voordat ik zwanger was. Na de geboorte van onze oudste heeft het wel heel lang geduurd voor ik lichamelijk weer hersteld was en ik me 'de oude' voelde. Dus bij onze tweede denk ik dat mijn lichaam er gewoon nog niet klaar voor was. WE hebben verder niets laten onderzoeken ofzo. Nu willen we graag ontspannen erin gaan, dus gaan zeker niet gelijk met ovulatietesten beginnen. Maar ik weet niet hoelang ik dat volhoudt Het liefst zou ik ook gelijk beginnen met namen bedenken, kamerindeling enz... Maar de jongensnaam hebben we nog 'liggen'. Meisjesnaam weten we ook al wel ongeveer, maar als de hormonen toeslaan zal ik nog wel een paar lijstjes maken...
@Tuttebella jeetje wat sneu voor I. Een b12 tekort komt idd weinig voor bij zulke kleintjes. Weet je toevallig wat haar waarde was? Ik heb zelf al 9 jaar een tekort en spuit dus ook al die tijd al.. het klopt idd dat het erfelijk is dus het zou goed kunnen dat het bij jou vandaan komt bijv. Ben benieuwd hoor, hou me op de hoogte. @woonruimte... wij wonen in een appartement op 3 hoog zonder lift dus dat is wel een grote uitdaging straks met een baby. Plan was dat we eerst zouden verhuizen maar de huizenmarkt is zo hysterisch dat we besloten hebben het verhuizen even op een laag pitje te zetten.
De baby zal bij ons ook eerst op de kamer komen. Echt ideaal met voeden s' nachts. Verschonen kan dan nog bij N op de kamer. Maar ik verschoon in de nacht alleen als ze gepoept hebben. Behalve in de kraamweek dan doe ik het standaard s nachts ook. Badderen doen wij niet. Als mijn vriend thuis is doucht hij met de kinderen van kleins af aan. Anders doe ik het zelf als de andere op bed liggen. Maar N wilt nu al elke keer bij C in bed slapen dus hij zou het samen slapen op de kamer wel leuk vinden. Ik denk alleen dat C het niet ziet zitten.. die heeft echt der eigen ruimte nodig.
Verschonen deden wij snachts ook alleen bij poepen idd. Het Samen slapen kan met een halfhoog stapelbed net iets meer privacy geven is onze ervaring. . Misschien is dat Nog een idee?
We willen sowieso binnenkort even met der naar de Ikea om te kijken wat ze vind van een stapelbed. N gaat vanaf vandaag naar een open ledikant.. als ik de tijd heb om em om te bouwen. Dus dan zouden samen in een stapelbed kunnen.
Baby op de kamer leek mij beide keren ook een goed idee, maar bij de eerste was dat snel over... Ik bleef door alle geluidjes over alert en kon mijn rust niet pakken. Bij de tweede ging het beter, maar ook na 6 weken naar haar eigen kamer. Ik weet nog niet hoe we het qua kamers zouden doen. Misschien de oudste twee samen laten slapen, of juist de baby en een van de andere twee.
Hier net zo, hadden een super mooi wiegje bij ons op de kamer... Ik deed geen oog dicht met haar naast me dus na een week lag ze op haar eigen kamer. Wel babyfoon naast ons natuurlijk. Weet nog niet zo goed wat we met een tweede gaan doen.
Hier heeft K tot een half jaar en J tot 8 maanden bij ons op de kamer geslapen. Vond het juist erg prettig ik zou juist geen oog dichtdoen als ze niet naast me hadden gelegen. Grappig hoe dat kan verschillen!
*zucht* Ik ben vanmorgen wezen testen omdat ik dacht dat ik 9/10 dpo zit. .Ik had te veel positieve verhalen gelezen Helaas omo wit, en na controle blijk ik wss ook nog maar 8 dpo te zijn. Vrij logisch dus Ik baal van mezelf omdat ik me zo gauw mee laat slepen Maar oioioi Ik ben zoooo misselijk steeds! Ik wordt lichtelijk gek van mijzelf *klaagmodus ook weer uit zet*
Hahaha ik snap je wel. Misschien toch progesteron want als de misselijkheid zo erg is en het van een zw is dan had dat al op een test te zien moeten zijn. Maar hé wat niet is kan nog komen je bent nog vroeg.
Ja Ik vrees ook progesteron inderdaad. .Helaas! Ik heb daar nog nooit last van gehad,ook niet in de jaren dat ik eerder pilvrij was, heel vreemd! Rest me niets anders dan toch (proberen) te wachten :/
@Langmuts, haha dat ongeduld zal bij mij ook zo erg zijn hoor zodra we in ronde 1 zitten. Je bent nog vroeg, ik zou proberen over 2 dagen weer te testen.
Knap als je het red! Mijn nieuwsgierigheid zou er voor zorgen dat ik de volgende dag alweer zou testen
Vannacht besloten dat ik volgende week ga stoppen met de pil. En ik hoefde van manlief geen condooms in huis te halen . Het wordt nu wel heel echt dames!!!!