hoi dames, de vorige keer dat ik zwanger was van ons dochtertje ben ik 16 weken lang 24 uur per dag misselijk geweest. Heel vervelend maar het was duidelijk dat ik zwanger was. Nu ben ik zwanger van ons tweede kindje en heb ik echt helemaal nergens last van! Je zou zeggen super fijn! Dat is het ook maar ik ben soms wel onzeker omdat ik geen zwanger gevoel heb. Zijn er hier vrouwen die dit herkennen?
Naar dat je zo onzeker ben. Ik heb bij geen enkele zwangerschap ooit misselijkheid ervaren of gespuugd. Het hoeft er echt niet perse bij te horen.
Ik heb je langs zien komen bij de tuurders, gefeliciteerd! Maar je bent dus heel pril nog maar zwanger. ‘Goede’ kans dat het nog komt. Bij mijn vorige zwangerschap was ik achteraf gezien vanaf het begin heel erg misselijk en moe. Deze zwangerschap begon de ellende pas met een week of 8. Elke zwangerschap is anders en je lijf kan er elke keer weer anders op reageren.
Hey allemaal, hele stomme vraag maar ben toch een beetje onzeker. Ik ben nu als het goed is bijna 7 weken zwanger. Nu heb ik wel eens last van kokhalzen en wat misselijkheid, maar pas als ik in de ochtend/ middag gegeten heb. Valt dat ook onder zwangerschapsmisselijkheid? Omdat ik het pas heb als ik wat eet en niet als ik opsta.
Bij mij begon het beide keren pas na de 6e week dus het kan nog komen helaas. En als het niet komt, Lucky you!
Ik ben vandaag 8 weken, en heb letterlijk nergens last van (gehad)! Heeel anders ook als bij Mn eerste. Afgelopen dinsdag toch een mooi kloppend hartje mogen bewonderen
Dankjewel voor jullie reacties! Klopt ben nog pril zwanger . Een week of 6. Bij m’n vorige zwangerschap was ik al 2 weken misselijk. Eigenlijk ben ik blij dat het vooralsnog niet zo is! Hopen dat het zo blijft maar dat er wel een kloppend hartje te zien is over een paar weken. Wachten op de eerste echo duurt zo lang!
Ik ben (als het goed is) 7 weken en 1 dag zwanger en heb precies hetzelfde als wat jij hebt. Pas misselijk worden na ontbijt of lunch en dan ben ik nog niet eens heel misselijk ofzo. En wanneer ik ga douche wanneer ik nog niet gegeten heb, heb ik er ook last van.
En ook licht ik je hoofd snel zeker? Dat heb ik iig. Ik wist niet of dit ook als zwangerschapsmisselijkheid gezien werd. Maar lees net dat dit wel het geval is. Blij dat iemand anders het ook zo ervaart. Volgende week mijn eerste echo en hoop zo op een kloppend hartje!!! Mn vorige zwangerschap( tweeling) is geëindigd in een MA dus ben heel erg onzeker.
Ja zo nu en dan heb ik daar last van, dan draait ook de hele omgeving meteen. Gelukkig heb ik het niet heel vaak hoor! Snap je onzekerheid als je pas een MA hebt meegemaakt. Dan ben je pas gerustgesteld wanneer je het hartje hebt zien kloppen en dat ook blijft kloppen op iedere volgende echo. Wanneer heb je je eerste echo volgende week?
Aankomende dinsdag middag. Als het goed is ben ik dan 7+2 ongeveer. Ik krijg deze dan al ipv met een week of 10 omdat ik een MA heb gehad. Het is nu ook heel anders dan de vorige keer dus ik hoop dat het een goed teken is. Vorige keer had ik echt al een hele dikke buik( kon zo door voor 4 a 5 maanden. Was ook niet te verbergen. Alleen had ik toen meer last vab de onderbuik( steekjes en gevoelig) last van tepels en borsten die ook gespannen stonden en gegroeid waren. Nu had ik dat niet. Mijn onderbuik heb ik zo nu en dan last van( niet elke dag) maar dan met name als ik zit. En alleen last van mn borsten aan de onderkant/ zijkant, denk mn klieren want het is niet oppervlakkig( kan dat?). Verder zijn ze gewoon slap en niet gegroeid. Einde van de dag is het ergste, denk door het dragen van een bh. En wat misselijker dan de vorige keer. Grootste verschil is denk ik vooral dat het de vorige keer meteen aanwezig was en ineens wat minder en nu van niks naar steeds iets meer( op en af)
Bij mijn 2 meiden was ik kotsmisselijk, hield niets binnen. Bij de miskramen nergens last van. Dit keer ook niet noemingswaardig misselijk.. ja met vlagen, maar niet beroerd of overgeven. Heb er weken slecht van geslapen, zo bang dat het niet goed was. Inmiddels al 2 keer een hartje zien kloppen en kan ik er van genieten dat ik mijn eten binnen hou .
Ja, dat kan zeker! Bij mij deden mijn borsten deze keer ook zeer alsof ik weer in de puberteit zat (zijkant, onderkant vooral met bh uitdoen :0 !), maar er gebeurde de eerste weken nog weinig. Op een ochtend waren ze gewoon twee maten gegroeid xD Terwijl ik de vorige keer al vroeg rondliep met baywatchwaardige keiharde tieten.
Ik herken deze onzekerheid ook heel goed... Ben aan het begin van de 6e week, maar heb tot nu toe nog nergens last van. Hooguit beetje drukkend/trekkend/pijnlijk gevoel in de heup-bekken-regio, maar verder niks. Merk ook geen lichamelijke veranderingen ofzo. Begin me af te vragen of ik wel echt zwanger ben of er misschien iets fout is... Dat wachten op de eerste afspraak bij de arts duurt echt eeuwig zo!
Ik herken je gevoel zeker, die onzekerheid kan niemand ook wegnemen..... maar vertrouw op de test en echo (als je die nog niet hebt gehad, je kunt vrij vroeg in de zwangerschap een vitaliteitsecho krijgen. Bij sommige verloskundigen moet je het vragen en sommige bieden het automatisch aan)
Wegens mijn MA kreeg ik met 7+2 weken al een echo. Volgende week donderdag weer( dan ben ik 9+1weken) was nl 3 dagen terug gezet, maar dit zegt niks zo vroeg. Het hartje klopte erg goed, vk was heel erg tevreden. Ze zei dat ze niks zag om zorgen overste maken en dat de kans wel heel erg klein is dat het nog fout gaat met zo een goede hartslag( tuurlijk kon ze het niet 100% garanderen) maar dit stelde mij heeeeeeel erg gerust. Maar..... uiteraard ben ik weer bang! Mn symptomen nemen niet toe maar blijft gelijk, en neemt soms af. Ik ben zo bang dat het hartje is gestopt als ik donderdag weer een echo krijg. Dit omdat ik mij bewust ben dat je symptomen blijft houden als je een MA hebt.