Er staat tegenover dat het allemaal wel makkelijke bevallingen waren. Geen vacuumpomp enzo. Gewoon weeen opvangen totdat de kleine er was.
Mennn hier 5 dagen rot weeën. Toen uiteindelijk spoed en met vacuüm pomp. Daarbij eerst een knip en die is enorm ver gescheurd dus op de ok gehecht en zoontje ademde niet. Geboren om 20.51 en ik zag hem pas rond 1 uur snachts weer.
1ste bevalling: 49 uur en 7 minuten persen. 2de bevalling: 4,5 uur en 4 minuten persen. Hopelijk komt de volgende zoals de laatste
Hierbij 1e 6 uur en 2e 8 uur bevallen maar wel met inleiding... Benieuwd hoelang deze keer duurt...En of ze eerder komt of niet Nu al veel krampen en harde buiken en dat niet gewend met de beide jongens zo vroeg...maar goed wil niks zeggen natuurlijk Hier ook eindelijk de oliebollen op lekker hahaha...En een heerlijke bord nasi en toetje lekker..... Oh en loop me dood naar de wc sinds 2 dagen wordt er gek van zo vaak
Ja dat denk ik ook Hoe heftig is dat! Zeker dat je je kindje de eerste uren niet ziet lijkt me echt heel verdrietig. Ik duim voor je dat nu alles soepel gaat!
Ik heb ze ook alweer elke dag op sinds ik ze gehaald had. Ik stuur morgen mijn vriend voor nieuwe. Zooo lekker! Het liefste zou ik er meteen meerdere achter elkaar naar binnen duwen maar ik hou het bij 1 per keer. Tot nu toe.....
Jaa dat hopen wij ook. Mocht hem heel even zien hoor toen die eruit was maar goed hij ademde niet en was paars dus had hulp nodig en ik was te ver in gescheurd en had de ok nodig. Mijn man stond in twijfel bij wie te blijven maar goed ik heb hem gezegd bij onze zoon te blijven wqnt dat van mij stelde niks voor. Hij heeft toen veel fotos en filmpjes gemaakt. Het ergste vond ik dat ik toen ik hem zag hij in een couveuse lag. En ik was nog high van de narcose. Dus ik was niet helemaal bij. Ik kon ook niet bij hem slapen. En ik kon mn bed niet uit dus niet zelfstandig naar em toe de volgende ochtend. Ik moest echt wachten op een zuster die tijd had en ondertussen had hij natuurlijk al een paar voedingen gehad en heel veel geknuffeld met de zuster ipv met mij. Dat gaat dit keer niet meer gebeuren. Ik zal op mn strepen staan dat ik eerder hulp krijg wanneer ik het gevoel heb dat t niet goed gaat.
Ik heb mijn verhaal getypt maar weer gewist. 21 uur totaal, laten we het daar op houden om de horrorverhalen te voorkomen Bij de ks van dochter ook nog even in paniek omdat ze niet zelfstandig ademde door meconium in de longen. Wat was ik blij dat ik haar na een paar minuten hoorde krijsen! Hopelijk deze keer direct een baby op mijn borst.
Hahaha ja lekker he ik kreeg er net een dumping van dat is dan weer jammer haha maar ik hou het ook netjes bij 1 per keer
@laurazoey dat is echt niet leuk! Zoveel pech heb je vast niet nog een keer. Hoop op een droombevalling voor je. @Lila8 dat scheelt inderdaad wel! Maar lijkt me toch behoorlijk pittig zo lang. We moeten het allemaal maar doen met wat we krijgen. Het allerbelangrijkste blijft toch 'lekker cliché' dat we een gezond kindje op de wereld zetten.
Er is er hier een lekker bezig onder m'n ribben, de verloskundige zei al dat hij met zijn benen precies lekker daaronder ligt. Ik lig alweer lekker op bed. Ben benieuwd of er nog baby'tjes komen vannacht. En lekker bezig met de oliebollen jullie! Ik vind alleen de zelfgemaakte van mijn moeder lekker, vd kraam niet zo. Dus dat is weer een zorg minder
Wij liggen er ook alweer in Ben benieuwd waar we mee wakker worden idd Hier wel echt fan van oliebollen van de kraam maar te ver lopen en met de auto betaald parkeren dus niet handig
Hijgen jullie trouwens ook zo snel? Mijn longen hebben zo weinig ruimte dat ik soms amper adem kan halen man.. krijg dr veel vragen over zeg maar haha. En mijn vorige bevalling. Totaal 12 uur waarvan de eerste 6 totaal niet effectief (0.5 cm ontsluiting) toen in 4 uur van 0.5 naar 10 cm, en 1 uur persweeen wegpuffen (de hel was dat btw) en 51 minuten persen. Ik klaag niet. Ik hoop alleen niet dat het dit keer de helft wordt van die 6 effectieve uren. Dan wordt t wel wat te rap. Ik ben benieuwd wie de volgende is!
Vannacht toen ik zo vaak naar de wc moest en hele erge diarree had, en daarbij enorme krampen dacht ik echt; Ohnee t begint, niet nu al . Nu is alles weer rustig en nergens last van.