Wat is dit!? Pas op geen frisse foto..

Discussion in 'Na de bevalling' started by Manana, Oct 31, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Manana

    Manana Fanatiek lid

    May 3, 2017
    2,477
    1,420
    113
    Female
    Oh echt? Maar hoe dan?? Je hebt daarvoor toch eerst een eisprong en een lf nodig of heb ik nou iets gemist?
     
  2. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Ik denk ook een stolsel, herken het zeer van mijn derde bevalling. Toen bleef ik ook lang nabloeden, met hevige krampen erbij.

    Ik vind een spiraal plaatsen ook erg vroeg, van mijn gyn moest ik echt wachten tot mijn eerste menstruatie. Ik kreeg mijn eerste menstruatie pas toen mijn dochter al 8 maanden was. Maar daarvoor kon/wilde hij het niet doen.
     
    Manana likes this.
  3. Manana

    Manana Fanatiek lid

    May 3, 2017
    2,477
    1,420
    113
    Female
    Na de geboorte van de oudste heeft de gyn wel mijn spiraal geplaatst terwijl ik nog geen menstruatie had. Maar dat was wel 3 of maanden na de bevalling.
    Ik ben gisteren (2 dagen later) ineens ongesteld geworden (bloedverlies was al diezelfde nacht gestopt). Waarschijnlijk wordt mijn spiraal dan ergens volgende maand geplaatst na mijn volgende menstruatie.. Moet het maandag nog ff met de gyn bespreken
     
  4. maliro

    maliro Niet meer actief

    Stolsel. Ik heb ze bij elke menstruatie
     

Share This Page