@Jolo en @SD90 we spreken elkaar ook al in het MMM topic, haha, maar Jolo veel succes met testen morgen en SD ik hoop dat jullie snel met IVF kunnen starten! @Dobbeltje hoe is het met jou? Hier vanmorgen IUI 2 gehad, en ook vanavond nog seks gehad. Vandaag mijn eisprong en mag vanavond met Utrogestan beginnen. We wachten weer af..
Gaat goed ben mn nod aan het afwachten verder niks bijzonders eigenlijk..waarom gebruik je utrogestan? Goed dat jullie nog sex hadden dat advies hadden wij gekregen na onze tweede iui..mijn borsten beginnen gevoelig te worden maar had ik ook na eerste iui dus dat kan ik helaas niet als symptoom gebruiken hoe voel jij je?
Ik voel mij best wel goed al heb ik al sinds vanmorgen van die zure oprispingen. Weet niet goed hoe ik het kan omschrijven. Voor de rest 1 heel pijnlijke borst als ik erop druk, dus ik vraag me af wat er met mijn andere borst aan de hand is
@Puck123 ik zie dat jullie meisje geboren geboren is. Is alles goed gegaan? Hoe is het verder met de rest? Wij weten sinds vorige week dat we een meisje krijgen. Was overtuigd van een jongen. Helemaal blij! Alles ziet er goed uit.
Een meisje, wat leuk!!! Hier alles ok. Maandag opnieuw een bloedtest moeten doen en hcg was op een week tijd van 67 naar 2000 gestegen. Vandaag wel 'iets' minder gevoelige borsten dus ik ben mij natuurlijk weer zorgen aan het maken... ik heb wel geen bloedverlies of krampen ofzo, dus dat houdt mij nog een beetje optimistisch. Dinsdag de eerste echo op 5,6 weken. Dan hoop ik natuurlijk het kleine ukje op de juiste plaats te zien!
Dat is een super stijging!! Ik heb huilend aan de balie gestaan omdat ik echt dacht dat het weer mis was. Niet goed oplopende testen, niet meer misselijk, maar inmiddels 21 weekjes. Nu nog heb ik de ene dag bijv last van de borsten en de andere dag niet. De eerste weken zijn verschrikkelijk. Misschien zie je dinsdag wel een beginnend kloppend hartje. Zo spannend!!
Dat stelt mij toch wel wat gerust dat je de ene dag ook last hebt van je borsten en de andere dag weer niet. Ze zijn in ieder geval al goed gegroeid, want mijn vriend kon zijn ogen niet van mijn borsten houden deze morgen toen ik zonder bh stond ''wat een ballonnen'' Hij gaat de komende maanden veel plezier eraan beleven denk ik, haha ! Zelf deden ze gisteren wel enorm veel pijn tijdens het leuk te maken. Ik moest ze echt vasthouden van de pijn. Maar ik heb het van in het begin gezegd. De kwaaltjes neem ik er met alle plezier bij ❤ Ik hoop stiekem ook dat ik al een beginnend kloppend hartje zie, maar de kans is er natuurlijk ook wel dat dat nog iets te vroeg is. Ik hoop in ieder geval al te kunnen zien dat het op de juiste plaats zit.
Ja klopt! Ze is alweer 4 weken. Snelle thuisbevalling gehad, en nu genieten van een lief en tevreden meisje!! Jij alweer over de helft. Gaat bij jou ook alles goed? Leuk een meisje!!!