Ik ben al 3 kilo aangekomen, maar waarvan ook een deel bij me borsten want die zijn al een maat groter. Ik weeg normaal 48,5 dus dat is al niet veel. Maar als het zo doorgaat dan gaat het heel veel worden dan bij de eerste. Toen was ik totaal 8 kg aangekomen.
Ik ben iets meer dan 1 kilo aangekomen, maar ben dus ook totaal niet misselijk. Heb ook wel het gevoel dat daar ook wat van bij mijn borsten zit
Qua misselijkheid vind ik het reuze mee vallen. Als ik maar niet te vet eet dan gaat het goed en de dextro snoepjes helpen in de ochtend goed. Mag morgen voor de intake naar de VK dus dan zullen ze het er vast over hebben. Vind elk stapje echt reuze spannend en merk dat ik het best raar vind na zoon traject om dan toch ineens zwanger te zijn. Haha
Ik heb zojuist mijn echo gehad. En alles was goed. Je gaat echt al de aanzet zien voor de armpjes en beentjes. Zij zette me op 8+4. Maar over twee weken definitieve termijnecho Ik ben sinds dit weekend zo ziek. Voel me zo beroerd. Kan niks binnen houden en alleen dit weekend al 1,5 kilo afgevallen. Heb zo meteen de afspraak bij de dokter dus benieuwd wat zij gaat zeggen.
Ik ben ook 2 kilo kwijt en pas nu opeens weer een broek die te straks zat. Mijn "darmenbuikje" is ook een stuk minder.
Ik ben gewoon neutraal gebleven qua gewicht. Kom waarschijnlijk omdat ik toch al te zwaar ben van mezelf op dit moment door alle gonal-f van de behandelingen
Ik loop inmiddels met een grote boog om de weegschaal heen. Ik heb besloten me voor de 12 weken niet meer te wegen. Ik ben heel veel afgevallen de afgelopen paar jaar en ik vind het aankomen nu echt een ding. En de weegschaal is niet helemaal eerlijk op het moment. Ik hoef soms dagen niet naar de wc en dan ben ik ineens 3 kilo zwaarder. Om daarna ineens 3 keer op 1 dag naar de wc te moeten en dan ben ik ineens weer 2 kilo lichter.
Ik heb precies hetzelfde. Alleen ik heb zo’n obsessie gekweekt voor die weegschaal....is niet gezond haha
5 kilo aangekomen ... Maar ben ook gelijk gestopt met roken na mn test dus ik denk dat het daarvan is.
@MelMel ik ben ook direct gestopt met roken na de positieve test. Hoe gaat het jou af? Ik heb er soms echt wel veel moeite mee. Ik laat me niet verleiden om het te doen maar het blijft wel lastig voor mij
Oooh hier een maand voor de positieve test gestopt met roken. Zal ik daarvan aan zijn gekomen? Nou ja, zolang het voorlopig +4 kg blijft....
Knap hoor dames die gestopt zijn met roken! Mijn moeder vertelde ongeveer 9 weken geleden dat ze ging stoppen met roken als er bij ons een kleine zou komen. Ik en mijn vriend moesten toen echt onze lach in houden aangezien wij toen net wisten dat het gelukt was. Ben benieuwd wanneer ze echt stopt want t is nog niet gelukt!
Gefeliciteerd!! ik heb dit bij mijn dochter ook veel gedaan. Ik wil het nu even afwachten tot 22nov maar daarna zal een controle weer lang duren denk ik. Heb met mijzelf afgesproken dat ik maar 2 weken wacht met een echo hahah als ik 4 weken moet wachten bij de gyn, mag ik er dus 1 bij het echo centrum inplannen. Hebben ze ook betere apparatuur en 4d... Wauw mooie echo gefeliciteerd Hier 3 kilo aangekomen.... moet zeggen dat ik echt een stresseter ben en dus ook veel eet.... slecht. Probeer er wel op te letten maar de daad is al geschied vaak. Helaas blijf ik misselijk maar komt het er niet uit haha Ik wil da tf het snel eind januari is.... 20 weken echo achter de rug, ik denk dat ik dan pas kan genieten. Heb met geen enkel termijn van te voren dat ik dan een beter gevoel heb werk eerlijk gezegd.... het is ook met diverse termijnen mis gegaan. Van 4 tot 14 weken. Ik bekijk elke echo als de eerste. Voor nu zit het goed op naar de volgende. Helaas telkens met vreselijke spanning.
Weegschaal issues zijn er ook... voelde me zo'n walrus op het eind bij de zwangerschap van mijn dochter. Ik heb foto's vlak na de bevalling.... kan wel huilen als ik die zie. Ik laat ze ook echt nooit aan iemand zien met deze reden.
Vruchtje was idd bij 7+6 gestopt met groeien. Ben dus in principe verder dan ooit. Daar hou ik me ook aan vast.
Ik loop ook om de weegschaal heen. Ben zoveel afgevallen en nu dus een kilo erbij. Ik raak meteen in paniek. Maar ook hier kan ik niet stoppen met eten lijkt het wel. Echt slecht. Ben heel erg bang om veel aan te komen.