Uitgerekend: 1- 15 mei 2019! Deel 2!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Pien86, Nov 4, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    Apr 1, 2014
    3,660
    2,008
    113
    Female
    Bedankt voor jullie feedback @BabyFG en @Daan3. Door al die hormonen kan ik niet meer helder denken. Ik vind haar nog te klein maar toch gun ik het haar. Ik heb er slecht van geslapen. :rolleyes: Ik ga vragen of ze per juni mag en dan 2 middagen. Dat is voor mij goed te doen met een baby. Tegen die tijd kan ze goed praten, nu doet ze dat nog niet heel goed. Ze is een beetje laks daarmee.. En dat vind ik wel belangrijk zeker met oudere kindjes die daar rondlopen. En tot die tijd houd ik haar nog lekker bij me en dan misschien toch maar extra uitstapjes doen samen. :p
     
    BabyFG and Daan3 like this.
  2. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    Apr 1, 2014
    3,660
    2,008
    113
    Female
    Ik heb altijd zwitsall gebruikt toen ze klein was en zwitsall met minder toevoegingen volgens mij. Omdat het zo lekker ruikt. :rolleyes: Nooit gekke huidreacties gehad.
     
  3. Daan3

    Daan3 Fanatiek lid

    Nov 20, 2015
    1,044
    501
    113
    Hier een dochter met een hele gevoelige huid en eczeem, heeft ze van mij helaas. Vanaf dag 1 moesten we haar echt insmeren, omdat haar huidje zo droog was dat het bijna scheurde in de plooitjes. We zijn toen gestart met neutral en dat is eindelijk het enige wat ze toen altijd heeft kunnen verdragen. Van zeepjes van bijvoorbeeld rituals of een ander merk kreeg ze heel snel uitslag. Weleda ging ook goed. Zwitsal heb ik bewust nooit gebruikt vanwege de parfum, hoe lekker ik het ook vind ruiken.
     
  4. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    Apr 1, 2014
    3,660
    2,008
    113
    Female
    Fijn he dat continuerooster dat heeft de basisschool hier ook. Voor je dochter is het wel fijn om minimaal 1 keer bso aan te houden dan is de overstap naar meerdere dagen als je weer gaat werken minder klein. :)

    Hoeveel koffie drinken jullie per dag? Ik kan het alleen met veel melk verdragen tijdens de zwangerschap. Maar de dagen duren zo lang, dat ik het echt nodig heb..o_O

    Ik mag morgen voor de echo, yesssss... kon ik deze dag maar gewoon slapen des te sneller is het morgen :roflmao::roflmao:

    Oké en nu stop ik met mijn berichten spam, mijn dochter onderbreekt me steeds.. daarom 3 berichten achter elkaar. :oops:
     
    Mammielove, MLB and BabyFG like this.
  5. Daan3

    Daan3 Fanatiek lid

    Nov 20, 2015
    1,044
    501
    113
    Ahh leuk die echo morgen! Ik word ook steeds meer benieuwd en zou ook zo graag nog een keer naar de baby kijken, haha. Misschien dat we toch nog een echo boeken :roflmao:

    Koffie drink ik altijd met melk en heb het weken niet kunnen verdragen. De laatste twee weken drink ik weer 1-2 kopjes koffie per dag.
     
  6. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    Apr 1, 2014
    3,660
    2,008
    113
    Female
    #126 ciprilla, Nov 7, 2018
    Last edited: Nov 7, 2018
    Gewoon doen joh, zeker met dit termijn zijn ze nog zo mooi helemaal in beeld op de echo. :D
    Ik ben een echte koffieleut maar inderdaad ook de eerste weken niet kunnen verdragen. Nu met een dubbele melk gaat het, maximaal 2 he.. dat houd ik ook aan.
     
  7. Elinetjeee

    Elinetjeee Niet meer actief

    Ik heb me hier ook al een beetje in verdiept en vooral die heerlijke zwitsal is echt super slecht voor het huidje. En als je dan denkt van ik ga voor neural moet je ook oppassen, want die is ook zo goed nog niet. Heb een keer neutral shampoo gebruikt tegen roos, nou roos werd 3x zo erg en mn haar viel uit.. Uiteindelijk kwam mijn zoektocht uit op weleda, naif of dr leenarts.
     
    peque likes this.
  8. Carmina26

    Carmina26 Actief lid

    Jul 3, 2014
    473
    382
    63
    Female
    Laborante
    Puurs, België
    Ik gebruikte altijd zwitsal en mustella, ruiken zo lekker! Mustella leren kennen doordat ze dat in het ziekenhuis gebruikten. Zoontje heeft er nooit op gereageerd dus ik ga dat nu terug gebruiken.

    Ik heb zo meteen een afspraak met de vroedvrouwenpost hier. Is normaal niet de gewoonte in België maar ze zitten hier kortbij huis en mijn beste vriendin was er wel tevreden over dus ben benieuwd. Hopelijk willen ze een keertje naar het hartje luisteren!
     
    peque likes this.
  9. Daan3

    Daan3 Fanatiek lid

    Nov 20, 2015
    1,044
    501
    113
    Jaa ik weet het haha. En ik wilde per se wachten dit keer tot de 20 weken echo, want ik had niet zo’n haast om het geslacht te weten :roflmao:
    Ja ik geloof dat ik ergens had gelezen dat je max 4 kopjes koffie mag drinken, maar 2 vind ik zelf prima. En dan met uitzondering misschien een keer 3 of anders een cafeïnevrije koffie.
     
    MLB and ciprilla like this.
  10. Daan3

    Daan3 Fanatiek lid

    Nov 20, 2015
    1,044
    501
    113
    Ik vind weleda inderdaad ook fijn. Is neutral niet zo goed?
    Ik heb afgelopen zomer bewust gekozen voor een zonnebrandcreme van dr leenarts voor mn dochter vanwege haar huid. Zou heel goed zijn voor de gevoelige huid enz enz, gelijk vier flessen gekocht in de aanbieding, zodat ik er ook een bij beide oma’s kon leggen. Zat ze helemaal onder de uitslag van dat spul :confused: mn vriend had het ook opgesmeerd en die vond het ook echt onprettig aanvoelen.
     
  11. peque

    peque Bekend lid

    Feb 26, 2013
    828
    827
    93
    Female
    Omg. Arnhem
    Ja tot die conclusie was ik ook gekomen wbt zwitsal (oa via https://www.goodgirlscompany.nl/wat-zit-er-in-zwitsal/ en daarna zelf alle ingredienten op gaan zoeken) terwijl ik altijd dacht dat dat juist zo geweldig was ... dat luchtje brengt toch allerlei herinneringen naar boven.
     
  12. Elinetjeee

    Elinetjeee Niet meer actief

    Ik denk dat het ook echt per huid verschilt. Ik heb op mijn werk een client die deze zonnebrand gebruikt vanwege psoriasis en dit is de enige die hij kan verdragen.
     
    Daan3 likes this.
  13. Elinetjeee

    Elinetjeee Niet meer actief

    Ik denk dat een babyhuid het beste toegaat met zo weinig mogelijk smeersels.
     
    peque likes this.
  14. Koektrommel

    Koektrommel Fanatiek lid

    Feb 15, 2017
    1,511
    1,100
    113
    Female
    #134 Koektrommel, Nov 7, 2018
    Last edited: Nov 7, 2018
    Ik gebruik enkel badolie voor de baby waar geen troep in zit. Geen shampoo of wasgel. Vind dat onzin bij zo'n kleintje. Ik gebruik dus enkel af en toe wat zwitsal voor in de haartjes maar verder niks (En de badolie dus :D).
     
    peque likes this.
  15. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    Feb 20, 2012
    9,071
    1,917
    113
    omgeving Rotterdam
    Dit idd...in de basis ;)
    En als t wel nodig is omdat t zo droog is dat huid anders kapot gaat zou ik idd niet gaan smeren met een zwitsal of bepanthen oid
    Dan zou ik t zelf houden bij bijv een vaseline of iets van weleda of die richting.

    Qua douchegel spul hebben wij wel altijd zwitsal slaapzacht gebruikt overigens.
    Vond ik zooooo lekker ruiken.
    En dochter reageerde er ook niet op. Had ze dat wel gedaan dan had ik wat anders gekocht voor dr.

    Voor mij t nadeel van weleda en ander natuurspul is dat, zeker voor een gevoelige huid, er 99 van de 100 keer aloë vera in zit.
    Of calendulan spul
    En laat ik daar nou zelf erg allergisch voor zijn....dus dat gebruik ik dus ook nooit bij mn kind :D

    Qua shampoo gebruik ik nu dezelfde als bij mezelf, eentje zonder parabenen enzo.
    Al vind ze zelf natuurlijk die prinsessenshampooflessen helemaal t einde ;)

    Zwitsal haarlotion hebben we wel gehad, zat in zo’n pakket.
    Vond t sowieso niet erg fijn in gebruik maar daar reageerde ik dus zelf op.
    Als ik dan naderhand kusje gaf op haar hoofd (wat ik nogal geregeld deed en nog steeds doe) kreeg ik jeukende lippen ervan. Niet echt wenselijk dus ;) dus dat heb ik paar x gebruikt en daarna nooit meer :D

    Verder ben ik eigenlijk sowieso nog erg weinig met babyspul bezig :oops:
    Heb dan in zweden wel t eea gekocht: grote knuffel van stampertje, een baby albumpje van bambi thema, een muziekdoosje en een houten stampertje beeldje.
    Kleding enzo ga ik wachten tot we t geslacht weten.
    Babykamer kan ik nog niks mee doen,
    Want eerst moet straks nieuwe kamer van dochter.
    Weet dan al wel wat ik als commode wil dit keer (een brede hemnes ladekast van de ikea), en ledikant misschien ook wel gewoon van de ikea.
    En verder wil ik een relaxte stoel in de babykamer maar dat is in principe ook niet meteen nodig ;)
    En wil een co-sleeper dit keer ipv een vast wiegje zeg maar.

    Maar verder haha:roflmao: nee voel me een stuk nuchterder als toen bij dochter.
    Toen hadden we in de 1e weken ongeveer al 10 zaken bezocht en overal alles bekeken etc haha

    Nu wacht ik tot t 2019 is en de 2018 modellen autostoeltjes enzo in de uitverkoop gaan ;) haha
     
    peque likes this.
  16. peque

    peque Bekend lid

    Feb 26, 2013
    828
    827
    93
    Female
    Omg. Arnhem
    Ja inderdaad, lijkt mij ook ...
     
  17. Koektrommel

    Koektrommel Fanatiek lid

    Feb 15, 2017
    1,511
    1,100
    113
    Female
    Ja ik wacht ook op de autostoeltjes :D Denk dat we voor een pebble plus gaan deze keer.
     
  18. Pien86

    Pien86 Bekend lid

    Sep 3, 2018
    710
    686
    93
    Female
    Jaaah die wil ik ook!! Of een gave oude ladenkast van de kringloop en dan verven met krijtverf (zwart bijvoorbeeld of juist een leuke kleur) en dan leren handgrepen erop.
     
    BabyFG likes this.
  19. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    Apr 1, 2014
    3,660
    2,008
    113
    Female
    Ik heb alles nog van mn dochter. Meubels, autostoeltje, wipstoeltje, box.
    Ik ga nu wel voor een duo buggy voor erbij, een draagzak, een babynestje en een extra stokke stoel. Ik ben dus alles acties goed in de gaten aan het houden. Ik weet van alles al precies welke ik wil, dat is makkelijk.
     
    BabyFG likes this.
  20. Elinetjeee

    Elinetjeee Niet meer actief

    Ik ben wel al lekker aan het shoppen voor de kleine. Hadden vorige week de kinderwagen besteld, maar krijg nu een berichtje dat deze vanmiddag geleverd word. Maar Ja dan zijn wij dus beide niet thuis. Zal mij benieuwen of ze dat naar de buren brengen of dat ze morgen terugkomen. Het zijn 3 grote pakketten volgens postnl. Het is ook zo'n 3 in 1. Met reiswieg buggy en maxi cosi. Dus neemt nogal wat ruimte in
     
    peque likes this.

Share This Page