Uitgerekend 1 t/m 15 februari 2019-2.0

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Meisje93, 30 jul 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    Zeker een mooi gedichtje & zo waar.
    Ieder kindje is bijzonder en speciaal
     
  2. YellowEyes

    YellowEyes Fanatiek lid

    28 nov 2017
    1.863
    2.324
    113
    Vrouw
    Meer dames die heel veel last hebben van benauwdheid in de avond? Heb dit bijna elke avond en had net last van hyperventilatie.. verschrikkelijk vervelend. Moest er gewoon van huilen, bah. :|
     
  3. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Ik heb al bijna 500 keer het zkh gebeld vandaag, zo fucking benauwd en een hartslag van 122 in rust pfft. Ben stront moe bah.
     
  4. Pln

    Pln Fanatiek lid

    9 mrt 2017
    2.082
    2.098
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Lieve reacties dankjewel voor jullie steun. Velen denken dat ik voor mn lol halve dagen werk maar als ik kon had ik veel liever doorgewerkt tot 34 weken. Dan ging de tijd een stuk sneller! Het zullen wel de hormonen zijn die me zo overstuur maken. Wel fijn om te horen dat meerdere het herkennen.

    Vanavond de vk bericht gestuurd gezien ik de kleine vandaag pas 3x heel zacht heb gevoeld.. En vanaf een uur of 15.00 niet meer.. Advies is een warm bad en mogelijk ligt ie gedraaid achter de placenta als ik m vanavond/vannacht niet meer voel, morgen meteen contact opnemen. Afgelopen weken was ie zo druk! Misschien omdat ikgespannen ben.

    Wat vervelend @Cindy1977 en @YellowEyes dat jullie benauwd zijn, vn cindy weet ik dat ze bekend is met puffers maar was jij er ook al bekend mee YellowEyes? Of iets nieuws..
    Hier wel iets korter van adem icm verkoudheid vooral snachts een verstopte neus..

    @appelmoes mooi gedichtje, laat ze maar lullen, en lekker genieten van de kleine in je buik en je mooie gezinnetje!
     
  5. YellowEyes

    YellowEyes Fanatiek lid

    28 nov 2017
    1.863
    2.324
    113
    Vrouw
    He bah! Jij ook al zo benauwd dus, is zo vervelend hè! Wat hebben ze tegen je gezegd? Hadden ze nog tips oid? Heb je er al lang last van?
     
  6. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Ik moet mijn astma weer onder controle krijgen, maar dat lukt voor geen meter. Plus mijn ferritine en Hb zijn aan de lage kant, dat is ook funest. Donderdag maar weer een rondje prikken. Mijn longen zitten nu 3 dubbel in de verdrukking zeg maar, je moet er gewoon doorheen. Hopelijk voelen we ons morgen weer beter @YellowEyes :)

    Ik voel wel dat het me veel energie kost en extra eten gaat niet, want dat komt er direct weer uit. Alles zit klem XD

    @Pln ... houd je taai hè Meis!
     
    Pln vindt dit leuk.
  7. YellowEyes

    YellowEyes Fanatiek lid

    28 nov 2017
    1.863
    2.324
    113
    Vrouw
    @Pln Wat erg dat je zoveel last en pijn hebt.. vind het zo enorm vervelend voor je. Doe het rustig aan meid! :( Een goede tip van de puffers, ben ik nog niet mee bekend inderdaad. Bedankt voor de tip!

    @Appelmoess Wat een mooi gedichtje, hopen dat de mensen die zo gek reageerden, meteen hun mond gesnoerd hebben na het lezen ervan! :)

    @Cindy1977 Oh jeetje, dat is ruk zeg.. o_O Inderdaad, hopen dat we ons morgen weer beter voelen, mag wel een keer afgelopen zijn met die benauwde boel!
     
    Cindy1977 vindt dit leuk.
  8. sannez

    sannez Actief lid

    3 jul 2011
    272
    349
    63
    NULL
    NULL
    Super leuk joh die verplichte suikertest hier :(. Viel na 45 minuten flauw en moest spugen, daarna kwam ik echt heel slecht bij. Alarm knop in en een heel team dokters om me heen. Uiteindelijk na een uur of zo voelde ik me pas beter. Niet leuk en test is ook mislukt. Volgende week m’n gewone afspraak bij het ziekenhuis en dan moet ik een andere test doen waarbij ik wel gewoon mag eten en niet zo’n vies drankje hoef. Voel me nu 3 uur later nog steeds heel slap. Ik probeer straks nog even de rest te lezen en te reageren.
     
  9. Christiana

    Christiana Fanatiek lid

    23 apr 2013
    1.078
    1.176
    113
    Kapster
    Omgeving Eindhoven
    O jeetje dames wat een berichten. Beterschap en succes dames!!

    Ik ga weer een paar uurtjes werken bleh. Morgen de hele dag theorie training, bah bah. Kan denk ik niet eens zolang zitten! En italiaans engels pfff....

    Wat zal ik blij zijn als ik mag stoppen met werken en in het andere huis zitten! Het aftellen duurdt zo lang! Ik wil gewoon ff rust.

    Alles weer iets rustiger vandaag dames?
     
  10. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Ow wat heftig! Ik zou mezelf rot geschrokken zijn!

    Ik ga vandaag naar de hoofdapotheker en vragen waar ik een officiële klacht kan indienen over mijn leidinggevende. Ik ben haar meer dan kots beu. Vrijdag ging ze uit haar stekker omdat ik een telf afspraak had gehad met de bedrijfsarts ipv dat ik langs geweest was. Zat ze te gillen dat als zij zegt dat ik MOET GAAN IK MOET GAAN! Ik stond wel raar te kijken joh?! De bedrijfsarts had zelf voorgesteld om er een telf afspraak van te maken omdat het gesprek geen nut zou hebben en ik die dag wat anders met mijn energie kon doen.
     
  11. YellowEyes

    YellowEyes Fanatiek lid

    28 nov 2017
    1.863
    2.324
    113
    Vrouw
    @Christiana jeetje meid, wat een schrikken! En daarnaast ook nog de test mislukt.. balen zeg! Hoop dat de andere test wel normaal zal verlopen bij jou en je er niet naar door gaat voelen.

    Vandaag weer de hele dag aan het werk van 08:00 tot 16:00 uur.. daarna lekker plat op de bank liggen! De benauwdheid is er gelukkig niet overdag (tot nu toe). :)

    @Cindy1977 mijn god wat een type.. ik snap dat je een klacht wilt indienen, zou ik ook doen! Maffe vrouw..
     
  12. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    #benauwdheid. Herken ik niet, lijkt me wel erg vervelend!

    @Pln voel je de kleine man al weer wat meer?

    @sannez zo wat schrikken zeg! En dan ook nog de test mislukt. :(
    Gaat het nu weer wat beter met je?

    @Cindy1977 wat een maf mens zeg! Goed dat je een klacht gaat indienen.


    Gisteren lag ik al vroeg op bed. Wist me geen houding meer te geven van de pijn.
    Nu is het meeste gelukkig weer gezakt. :D
     
  13. moonchild

    moonchild Fanatiek lid

    28 okt 2009
    1.798
    1.292
    113
    @sannez schrikken zeg! Gelukkig hoef je deze test niet nog eens.

    @Pln hoe gaat het nu? Ongerustheid is niet leuk! Hoop dat de kleine inmiddels weer een discodansje heeft gedaan in je buik.

    @Cindy1977 Bizar zeg. Bijna lachwekkend hoe zij zich aan het opwinden is. Heel goed dat je er een klacht over gaat indienen.

    @Meisje93 rot die pijn! Lukte het slapen wel een beetje?

    Hier aan de antibiotica voor een blaasontsteking. Ik dacht even dat er iets begon te rommelen vrijdag. Ongesteldheidsgevoel en ik dacht iets van steken te voelen bij mijn baarmoedermond in de buurt. Gelukkig was het maar blaasontsteking:p. Maar ik kreeg het er wel even heel warm van.
    Vandaag alweer 27 weken....en de nesteldrang is sinds een week al in volle gang. Yeayyy:D.
    Morgen komt de co-sleeper. Helemaal gelukkig.
     
  14. sannez

    sannez Actief lid

    3 jul 2011
    272
    349
    63
    NULL
    NULL
    Thanks allemaal, na een hele dag op de bank gaat het eindelijk weer!

    @Cindy1977 je zou er bijna om moeten lachen die baas, als het niet enorm treurig is :(. Wat zijn er toch nare mensen.

    @moonchild dat is schrikken. Bij mijn 2e begon het ook al vanaf een week of 29 te rommelen, uiteindelijk pas bij 39,6 bevallen. Kan me dus enorm voorstellen hoe je dan alles klaar wil hebben!

    @alle andere klachten, kwaaltjes en nare pijnen: het gaat echt niet te lang meer duren, jullie kunnen het!
     
  15. Mimi91

    Mimi91 Actief lid

    24 mrt 2018
    392
    693
    93
    Vrouw
    @sannez zo! Schrikken! Gaat het nu wel iets beter met je?

    @Cindy1977 wtf o_O zou zeker een klacht indienen! Echt respectloos ook.... lekker relaxt je zwangerschap voortzetten is er zo niet bij.
     
  16. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    @moonchild Ja gelukkig was ik aardig moe & vrij snel in slaap gevallen. :)

    Balen van je blaasontsteking. Gelukkig waren het geen beginnende weeën.

    Leuk!! Ik wil ook zoveel doen, maar lichaam laat me in de steek helaas.

    @sannez fijn dat het weer beter met je mag gaan.
     
  17. Regenboogjee

    Regenboogjee Actief lid

    1 mei 2016
    424
    646
    93
    Vrouw
    NULL
    NULL
    @Pln hoe gaat 't nu? Voel je de baby weer beter?

    @Cindy1977 wat 'n vreselijk mens! Begrijpelijk dat je 'n klacht wilt indienen... Waar maakt ze zich druk om.. o_O

    @sannez jeetje dat is schrikken! Had je deze suikertest nog niet eerder gehad? Gelukkig gaat 't nu beter met je! :thumup:

    @moonchild dat is ook niet fijn! 'gelukkig is 't maar een blaasontsteking' en geen andere enge dingen (weeën) hopelijk gaan die klachten snel weer over voor je

    @Meisje93 vervelend en herkenbaar die bekkenpijn! :(

    Ik had gisteren een verjaardag van nichtje. Vannacht en vandaag weer ontzettend bekkenpijn, vooral in schaambot. Autorit was 5 kwartier heen en 5 kwartier terug in auto en daar natuurlijk op verjaardag 2 /3uur gezeten.. Bizar eigk dat ik daar nu zo'n pijn van kan hebben :(. #platopdebank #gelukkigkaniknogwelinternetshoppen:roflmao:

    Mijn opa heeft n hersenbloeding gehad paar weken terug.. Hij is 91.... En nu aan't revalideren. Hij had tegen me moeder gezegd dat het goed moet gaan want hij wil perse mijn baby nog zien in februari 2019 ❤️❤️❤️
    Ik moest er spontaan van huilen toen me moeder 't vertelde..
    #hormonen #mijnlieveoudeopa❤️
     
    Nelllie, Appelmoess, YellowEyes en 2 anderen vinden dit leuk.
  18. Christiana

    Christiana Fanatiek lid

    23 apr 2013
    1.078
    1.176
    113
    Kapster
    Omgeving Eindhoven
    @Regenboogjee ah hopelijk kan die nog even lekker genieten van je kleintje!! Kei lief ♡

    @Cindy1977 jezus wat een idioot zeg!! Zou idd een klacht indienen.

    @sannez fijn dat het iets beter gaat!!

    @Pln hoe is het nu met je buikje? Swingt die kleine lekker op en neer?

    Ik ga morgen ook maar een plasje inleveren. Heb steken van onderen...
     
    Regenboogjee vindt dit leuk.
  19. Meisje93

    Meisje93 VIP lid

    21 mrt 2015
    32.071
    14.402
    113
    @Regenboogjee dat lange zitten is dan ook echt funest heh. :(

    Ah wat een lieve opa! Hopelijk slaat de revalidatie aan. Hij heeft iig een doel voor ogen.


    Zucht! Zojuist toch maar begonnen met de babyspullen van zolder afhalen.
    Allemaal oude spuugvlekken op mijn rompertjes. :cry:
    Hopelijk zijn de kleertjes nog mooi. :)
     
    Regenboogjee vindt dit leuk.
  20. Christiana

    Christiana Fanatiek lid

    23 apr 2013
    1.078
    1.176
    113
    Kapster
    Omgeving Eindhoven
    Ik heb alle rompers en babykleding warm gewassen met biotex. Miss een tip.
     

Deel Deze Pagina