9 jaar borstvoeding

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by DastyQueen, Nov 11, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Posh

    Posh Niet meer actief

    Maar waarom vind je het een kut opmerking?
    Jij hebt toch bewust voor flesvoeding gekozen? Dan zou dit je toch niet moeten raken? Lekker boeiend wat andere mensen over borstvoeding zeggen, jij weet toch dat jij de goede keuze voor jou en je kind gemaakt hebt?
     
  2. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    Mar 27, 2008
    8,128
    1,682
    113
    Nou, het nu is in ieder geval duidelijk hoe je er écht over denkt.
     
  3. Tuttebella

    Tuttebella Niet meer actief

    Wie zegt dit? Ik heb ook bv gegeven ;) Niet zo snel oordelen zonder dat je iets weet.
     
  4. Posh

    Posh Niet meer actief

    Nou dan hélemaal! Waarom reageer je dan zo?
     
  5. Tuttebella

    Tuttebella Niet meer actief

    Het is toch ook gewoon melk? De ene keer wordt er enorm gezeken, ‘want het is bv en dat is hartstikke normaal en moet overal kunnen’. En de andere keer is het mega bijzonder?!

    Het is gewoon een manier van voeden. Niets meer en niets minder.
     
  6. Tuttebella

    Tuttebella Niet meer actief

    Omdat moeders die flesvoeding geven en een oordeel over bv hebben niet gelijk onzeker zijn.
     
  7. Pinkie88

    Pinkie88 Fanatiek lid

    Dec 13, 2015
    3,747
    4,267
    113
    Waar haal je de wijsheid dat een kind dat getroost wordt met bv tot hij dat zelf niet meer nodig heeft, geen copingmechanismen leert? Ik ben wel eens benieuwd naar de wetenschap daarachter.

    Dat is namelijk absoluut niet wat iedere moeder in dit topic die lang bv geeft ervaart. Een kind maakt zichzelf los van z'n moeder, daar hoef je verder niet speciaal voor te doen. Dat is namelijk een volkomen natuurlijk proces.

    Het ene kind heeft meer tijd nodig om zich los te maken dan een ander, maar elk psychologisch normaal ontwikkeld kind zal zich losmaken van zijn ouders.

    Het is volgens juist de drang van mensen om minderen toch maar snel zelfstandig te laten zijn die zorgt voor psychologisxh instabiele kinderen met verlatingsangst/hechtingsstoornissen.

    We zouden beter allemaal onze kindjes wat meer volgen, ze weten het zelf vaak zoveel beter dan al die intelligente volwassenen ... ❤️
     
  8. Posh

    Posh Niet meer actief

    Niemand zegt dat hier ook, jij maakt er nu een heel ding van door zulke dingen te zeggen.
    Voor iemand die borstvoeding zo gewoon vind heb je er echt wel een heel duidelijke, naar de negatieve kant neigende, mening over.
     
    Vlinderbloem likes this.
  9. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    Feb 9, 2013
    11,831
    5,966
    113
    Female
    Het is maar gewoon melk, en dus is het prima als je borstvoeding geeft. En ook prima als je kunstvoeding geeft. Dat bepaalt een ieder voor zichzelf.
    De borst als troost geven? Ook prima, dat bepaalt een ieder voor zichzelf.
    Je kind lekker met een knuffeltje laten?
    Ook prima, dat bepaalt een ieder voor zichzelf.
    Dat borstvoeding geven voor mij wel een hele bijzondere ervaring was, die ik nooit had willen missen? Ook dat bepaal ik voor mijzelf.

    En gelukkig ook maar.
     
    sweetL, Lisanne1811 and Vlinderbloem like this.
  10. Posh

    Posh Niet meer actief

    Maar waarom dan zo’n oordeel over borstvoeding hebben? Daar probeer ik al 15 pagina`s lang achter te komen :roflmao:
     
  11. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    Feb 9, 2013
    11,831
    5,966
    113
    Female
    Voor jou wellicht, prima. Zo voelde het voor jou.
    Voor mij was het wel heel bijzonder. Zo voelde het voor mij.
    Ook prima.
     
  12. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    Even offtopic, maar toch vind je ik je reacties nu wel opvallend. Volgens mij was jij in het Dag zwarte Piet topic ook aardig fel tegen de tegenstanders, of niet?
    Prima hoor, maar snap daarom niet zo goed waarom je hier dan over die felle meningen valt ;)
     
    DastyQueen likes this.
  13. Fennec

    Fennec Fanatiek lid

    Dec 30, 2016
    2,480
    2,974
    113
    ICT-er bij overheid
    Hier blijkt dus dat er nog kinderen zijn die tot 6 - 9 whatever jaar borstvoeding krijgen als troost. Dat het vanzelf gaat en een natuurlijk proces is, dat is fijn, maar veel mensen zullen toch graag hebben dat hun kinderen eerder dan dat wat andere manieren leren om zichzelf te troosten, omdat het sociaal gezien op een gegeven moment geen gepast gedrag meer is.

    Het is hetzelfde in mijn ogen als je kinderen afleren te duimen in het openbaar, met knuffels rond te lopen en niet in hun broek te plassen. Het ene kind leert dat sneller dan de ander, de ene is er ook sneller aan toe dan de ander, maar op een gegeven moment wil je dat ze ermee stoppen en ga je het stimuleren dat ze ander gedrag gaan vertonen, omdat je wilt dat ze kunnen functioneren in onze maatschappij, waar bepaalde verwachtingen gelden mbt hun gedrag.
     
  14. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    Mar 27, 2008
    8,128
    1,682
    113
    Gepast tegenover wie, dan? Wie ziet Jessie (en mijn dochter van 12 ;) ) duimen dan? In dit verhaal uit de OP gaat het om thuis voeden. Binnenshuis. Niet in het openbaar.
    Wie heeft daar precies last van, tegenover wie is het niet gepast?
     
  15. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,516
    36,480
    113
    Eh ik denk dat je je daarin vergist hoor. Ik heb daar geloof ik 1 bericht geplaatst en dat was in de trant dat ik de discussie zat ben en dat het mij inmiddels niet meer uitmaakt welke kleur pieten er zijn, als het gezeur maar stopt. Ik ben daar niet fanatiek aanwezig ofzo.
     
  16. tuc

    tuc Niet meer actief

    #296 tuc, Nov 12, 2018
    Last edited by a moderator: Nov 12, 2018
    Hier heeft @Tuttebella 100% een punt. Dit is eigenlijk ook wat mij altijd stoort in een discussie over bv, het moet in een discussie over voeden in het openbaar allemaal zo normaal mogelijk zijn dat je midden in een restaurant gewoon moet kunnen zitten. Maar in een andere discussie waar het over troost gaat en mensen terecht opmerken dat het vreemd is als een peuter in een binnenspeeltuin tussendoor om zn speen komt vragen is bv ineens nergens mee te vergelijken en is het zoooo bijzonder. Dat onderscheid slaat kant noch wal en worden de argumenten gebruikt wanneer het goed uitkomt.

    Ja ik vind het belachelijk als een peuter met een speen door een pretpark of speeltuin loopt en even belachelijk als die daar dus bv krijgt.
    En ja bv moet gewoon normaal gevonden worden en gezien worden als melk. Ik vind een peuter zuigend aan een flesje melk in een restaurant raar en een peuter zuigend aan een borst dus ook.
    Thuis moet je het allemaal lekker zelf weten.
     
  17. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,516
    36,480
    113
    Nou wat boeit het jou dan hoe lang een ander kind gewoon melk krijgt?!!
     
  18. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,516
    36,480
    113
    En welke opmerkingen van jou zijn nou niet kut hier? Over je eigen pot ketel opmerking maar te beginnen. Jij denkt altijd dat je hier je mening kunt verkondigen alsof je de koningin zelf bent, maar incasseren ho maar.
     
  19. Tuttebella

    Tuttebella Niet meer actief

    Hahahahaha op je teentjes getrapt? :roflmao:
     
  20. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,516
    36,480
    113
    Nee. Ik vind je gewoon een uitermate irritant (dekt de lading niet) forumlid.
     

Share This Page