@Nancydierengek en @IUItje succes vandaag ❤ Hier nog heerlijk veel spierpijn en een hoofdpijntje. Zit toch de twijfelen of ik de huisarts al dan niet bel (door de spierpijn een beetje boel benauwd) Nouja vandaag rustig aan doen...rommelen in huis en te weinig mogelijk doen. Mijn bevallingsplan is eindelijk klaar
Mijn bevalplan is ook "klaar" voor zoverre dat dit compleet en klaar kan zijn natuurlijk Afgelopen dinsdag besproken met de vk en ook de checks was weer okee. Hoofdje ligt hier ook al mooi naar beneden. Alles okee dus so far! Maar ga nu wel merken dat het zwaarder wordt. Met opstaan van onze bank bijvoorbeeld, veters strikken, en omdraaien in bed. Hoort er ook bij. Die kleine moet natuurlijk nog wel wat baby-vet kweken de komende tijd @nizzie86 wn nu het gips er dan eindelijk af? wel balen dat Ariane een dwarsliggertje is. Hopelijk komt ze nog een beetje bij zinnen deze weken @svlok *tadaa tadaaah, tada tadaaaa* /wedding tune uit... haha, van harte gefeliciteerd! Wat leuk voor jullie ♡♡ @Nancydierengek succes met alle zw suiker perikelen, hoop voor je dat het meevalt en je het snel onder controle hebt met een aangepast dieet. En voor de afspraken lijst erbij: 4 dec weer een controle bij de VK Komend weekend gaan we nog voor de laatste keer met zn 2-jes weg, weekendje Antwerpen. Lekker hotel in het centrum en gezellig Vlaamse friet en wafels eten, ojee die kilo's ! (Belgische biertjes helaas alleen voor mijn vriend). Xxx
@BB83 ik vraag veelal of mensen mij helpen en ik bestel straks vans instappers ❤ maar herken de beperkingen. Wat fijn dat beebje goed ligt En geniet van Antwerpen
@itsourlove Beterschap! Ow ik moet ook al een bevallingsplan gaan maken. Deze moet af zijn voor ik 30 weken zwanger ben. Het is voor ons het eerste kindje dus we moeten er maar is goed voor gaan zitten. Verder ja echt balen die zwangerschapsdiabetes maar goed ben blij dat ik het weet. En moet mij nu 4x op een dag prikken om te kijken wat mijn waarde is. Tot nu toe zit ik nog netjes dus hopelijk blijft die ook zo. Phoe straks wel lastig met al die feestdagen al dat lekkers wat ik gedag kan zwaaien. Maar goed is voor een goed doel. @BB83 Hey lees hier boven gaat tot nu toe best goed met mijn waardes gelukkig. Wel heel herkenbaar wat je schrijft. Draaien in bed is echt een hele opgave haha. En van de bank af komen. Fijn dat het hoofdje mooi naar beneden ligt. Ow heerlijk samen nog ff weg geniet ervan en heel veel plezier vast!
Whoohoo!! Extra Guo was goed! Geen witte darmen, geen verdikkingen en nu konden ze zien dat er een kringspier aanwezig is. Of die op de darm aangesloten is kon ze niet zien. Kleine weegt nu 1654 gram en is iets groter dan gemiddeld. Erg blij mee! M'n ma was voor het eerst mee naar een echo en vond het erg leuk om te zien. Voor op de lijst heb ik 5 december en 21 december controle bij de gyn.
@Nancydierengek ik moet het van de gyn doen ivm mijn tweede bevalling. Door de emdr is het trauma er wel vanaf maar ze wil dat ik in zoverre alsnog een bevalling krijg die ik wens. En fijn dat de waardes goed blijven. En weet je er is met kerst zoveel vervanging te vinden (ik zal eens zoeken...want ivm vader en moeder houdt ik al rekening met eten snacks en lekkers)
Niets engs. Het is een wensenlijstje min of meer in bv situaties buiten wens. Stel je voor je gaat uit van natuurlijk en het wordt een spoedkeizersnede. Of er gebeurd wat met jou en baby of baby wat te doen. Wensen omtrent navelstreng doorknippen en placenta e.d. Omgeving...medici om je heen etcetc (Google maar eens naar voorbeelden)
Ik zat inderdaad al te googlen. Geen idee dat ik dat moest hebben. Bedankt meiden. Dat ga ik ook even in elkaar zetten van de week.
Ik krijg de hele tijd geen meldingen! Vaag! @Nancydierengek fijn dat het voor nu onder controle lijkt! Wie weet valt het allemaal hartstikke mee. @IUItje whohhooooo!!! @BB83 wat leuk een weekendje Antwerpen! Heeeeerlijk!! En lekker @nizzie86 al aan het huppelen? Hier gisteren ook goede echo gehad. Gemiddeld lijntje qua groei, hoofdje naar beneden en placenta netjes omhoog gegroeid! alles oké dus!
Zoo hoppa. 31 weken dik (foto bijgevoegd...volgens mij groeien we nog steeds en zakt de buik) Wat vliegt de tijd toch eigenlijk. Vandaag voel ik mij eindelijk weer een stukkie beter dan de afgelopen dagen. Vanavond lekker met de buurvrouw en de kids eten (mannen zijn beiden aan het werk) Zuurkool voor de mama's pannekoeken vd kids. Morgenochtend nog even bokstraining vd jongste en twee letters vd schoenen halen bij oma (voor neefje en zoon) en dan hebben manlief en ik morgen weer eens een avondje alleen waar hij dit weekend ook weer eens vrij is ❤
Klinkt weer goed @itsourlove! Lekker zuurkool, ga ik komende week ook weer eens maken Ander vraagje hier: hebben jullie ook soms last van een baby die lekker loopt te duwen? Schopjes en de hik voelen is 1 ding. Maar vanmiddag had ik zo'n 20 min zeker last van een plek zo'n 10 cm boven mijn navel, net alsof Antonio Banderas een tijdlang zijn achterste tegen mijn middenrif bleef drukken. Voelde een beetje als zijpijn, maar dan in het midden van mijn buik dus. Herkenbaar? Verder geen harde buik oid, maar gewoon een baby die ruimte lijkt te willen maken. Kan het bipsje ook een beetje terugduwen zeg maar. Anyway, nu onderweg naar Antwerpen voor een heerlijk weekendje weg. Voor de thuisblijvers; veel plezier met de komst van de goedheiligman!!!
Ach altijd fijn zo’n bevallingsplan denk ik dan maar. Ja echt blij dat die waardes goed zijn steeds. Als je goede ideeën heb met vervanging van iets lekkers vertel!