Niet... . Ben niet bezig met zwanger worden. Hou wel mijn cyclus bij om te weten wanneer het ongeveer komt, maar verder niet..... Onhandig hè! Afwachten maar..
Jullie maken mij weer aan het twijfelen ,). Maar als ik echt overtijd zou zijn moet zo'n early test toch knallen zo ongeveer?
Ja als je echt overtijd bent dan zal die wel knallen. Maar omdat je niet weet wanneer je eisprong is geweest hoef je nog niet overtijd te zijn..
Ik denk ook wat te zien..Zou een predictor gaan halen. Ik deed op 9dpo ene met Action en ene met Predictor..Action heeeel ver een streepje en Predictor overduidelijk.
Ik kijk het vandaag nog aan, en als er nog niks is zal ik morgen een predictor halen! Toen ik zwanger probeerde te worden van de tweede (alweer ruim 4 jaar terug) was predictor juist heel slecht weet ik nog. Grappig hoe dat verandert!
Ja klopt..hier nummer 3, uit 2014...toen was k2v5 je van het! Ben benieuwd.. Tip: Bij op=op zijn ze 2 voor 5 euro, ook online te krijgen.
Jaa de kv idd! Bedankt voor de tip, hou jullie op de hoogte. Eens kijken of er een op=op in de buurt is!