Je kunt bij Wehkamp kiezen om achteraf te betalen. Ze bezorgen en retourneren gratis vanaf 20 euro. Dan kun je ze toch passen?
Ik wil hier heel hard klagen, maar vind dat ik dat niet mag. De rotzooi waar ik me in bevind, is allemaal door eigen toedoen op misschien de depressie na, maar ook daarvan vind ik dat ik hem eigenlijk gewoon zou moeten tackelen. Gewoon schouders er onder en gaan, want ik weet toch wat het mede veroorzaakt, maar waarom lukt het me niet? Krijg ik mijn wensen en tevredenheid niet naar beneden bijgesteld? De rotzooi is helemaal niet moeilijk om op te ruimen en toch lukt het me nu niet. Ik vind mezelf op dit moment maar gewoon erg stom.
Rotzooi opruimen wanneer je depressief bent werkt niet. Depressie aanpakken en dan de rest pas. Laat de boel de boel en werk aan jezelf! Jij komt eerst! Knuffel.
Vacaturetekst: Gezocht, pas afgestudeerde ..... Met minimaal 5 jaar relevante werkervaring. Frustrerend hè. Succes met je zoektocht!
Als ik niet net een ukkie had, was ik je graag komen helpen. Misschien is er hier iemand op zp die bij je in de buurt woont en wat tijd over heeft?
VGZ Mindfulness app. Doe de lange bodyscan en je valt zo in slaap van die saaie stem. Helpt ook nog eens tegen het gepieker! Sterkte. Know the feeling
Kijk even of je ze via de Wehkamp kan bestellen, daar kan je ze gewoon achteraf betalen en kan je ze dus gewoon op je gemak thuis even passen
Wat een lief berichtje van je! Dat alleen al doet mij goed! Er heeft zich 1 vriendin gemeld dat ze mij graag een paar uurtjes komt helpen! Goddank! Vandaag al een groot gedeelte van de keuken ingepakt en onze slaapkamer ingepakt. Nu weer wachten want alles inpakken gaat nog niet! Ik doe maar elke keer kleine beetjes want teveel doen dat word hem gewoon niet meer voor mij.
Wat een gezellige dag had moeten worden met intocht van Sinterklaas én zo, werd een dag waarop ik meerdere keren ben ondergespuugd door mijn dreumes en ik geen beddengoed meer heb voor haar ondertussen door al het wassen. Natuurlijk plakte ze de uurtjes die ze wakker was als een aapje aan mij. Gelukkig slaapt ze nu én blijft dat voorlopig nog zo
Dat zal het inderdaad wel worden, maar ik vind dat dus geen kwestie van op mijn gemak even passen. Dat is 20 verschillende schoenen bestellen in verschillende maten en kleuren, die nooit allemaal tegelijkertijd bezorgd worden en ik dus een week voor kan thuis blijven om uiteindelijk 19 paar terug te brengen naar het postnl punt. Mijn idee van op mijn gemak schoenen passen is op een stoel in een winkel waar ik na maximaal een half uur klaar ben
Als het op voorraad is krijg je het gewoon allemaal tegelijk thuisgestuurd en bij de wehkamp hoef je niet perse naar een PostNl punt om het terug te brengen, kan je gewoon weer op laten halen bij je thuis. Ik bestel ook altijd verschillende schoenen in verschillende maten via de wehkamp, dat wat niet naar wens is laat ik ophalen op een avond dat ik sowieso thuis ben. Ideaal vind ik het.
Pffffff de kinderen van de achterburen hebben een feestje en mijn kinderen kunnen er slecht van slapen. Ben er net heen geweest en nu staat de muziek wat zachter maar zijn ze nog net zo hard aan het zingen en schreeuwen. Heb hun nummer gekregen dat ik mocht appen als het te hard zou gaan. Ik lig te dreunen in bed. Ze gaan om 12 uur de stad in dus nog even geduld hebben. Maar ik baal wel want daar gaat mijn nachtrust omdat mijn kinderen waarschijnlijk al om 7 uur wakker zijn omdat Sinterklaas cadeautjes komt brengen. Kan wel lekker meezingen nu met Guus Meeuwis en Rowan Hèze.
Ik zeg 5 minuten geleden tegen mn man 'als je een keer denkt, ik geef die nacht voeding wel, dan kun jij ook weer eens slapen snachts, dan zou ik dat wel prettig vinden' 'Oke' is de reactie en hij draait zich om en valt in slaap. Echt serieus...
Kerels... Als de kleine wakker wordt, flink porren en dan doen alsof je slaapt... Misschien werkt het?
Ik ben bang van niet, hij kent me Hem krijg je amper wakker, vreselijk vaste slaper. H is ook echt klaar wakker, hoopte dat een fles hielp maar ze ligt nog steeds met de ogen open.. mooie tijd Ach. Ik geniet er maar weer even van dat kleine muisje op mn borst ♡ Jij slaap lekker zo?
Vriend komt net binnen wandelen, dus sfeer is lekker hier. Ik blijf maar beneden met de kleine man. Geniet ook van dat hummeltje op mijn borst