Zwanger worden na een miskraam/ missed abortion

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Pinkie88, 19 sep 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Brinsa

    Brinsa Fanatiek lid

    16 mrt 2016
    3.661
    2.575
    113
    Ja het is ook meer dat ik gewoon door wil als het toch niet raak is. Maar Ja heb het helaas niet voor het zeggen he:p
     
  2. babywens93

    babywens93 Niet meer actief

    Aha, ik snap het en dan moet het natuurlijk gewoon lukken. Alleen wordt je geduld wel op de proef gesteld zo zeg. Duim zo hard voor je lieverd! ❤️
     
    Brinsa vindt dit leuk.
  3. Roetje08

    Roetje08 Niet meer actief

    @xxdooxx Welkom, wat jammer van je miskraam :(

    Hier begint de ovutest aardig donker te worden, maar heb nu zelf de buikgriep. Geen idee welke invloed spugen/diarree/wat meer drinken erop heeft. Voel me nu echt belabberd, zal uitgebreider reageren wanneer ik weer wat beter ben.
     
  4. babywens93

    babywens93 Niet meer actief

    Beterschap @Roetje08 hopelijk voel je je snel weer beter! :)

    Pauze is voorbij. Moet weer verder. :p
     
    Brinsa vindt dit leuk.
  5. Brinsa

    Brinsa Fanatiek lid

    16 mrt 2016
    3.661
    2.575
    113
    @babywens93 dankje❤

    @Roetje08 oh wat ontzettend balen! Beterschap en hopelijk heeft het niet al teveel invloed!
     
    babywens93 vindt dit leuk.
  6. mimi1988

    mimi1988 VIP lid

    7 apr 2015
    6.946
    4.154
    113
    Wist ik niet! Weer wat geleerd.
     
    Brinsa vindt dit leuk.
  7. mimi1988

    mimi1988 VIP lid

    7 apr 2015
    6.946
    4.154
    113
    Beterschap @Roetje08 !!

    @Brinsa wat vervelend dat je ne zo voelt! Ik blijf toch heel hard duimen voor je! Wil je gaan testen of wacht je je menstruatie af?
     
    Brinsa vindt dit leuk.
  8. Brinsa

    Brinsa Fanatiek lid

    16 mrt 2016
    3.661
    2.575
    113
    Lief dankje! Nee ik ga wachten tot me nod.
     
  9. Pinkie88

    Pinkie88 Fanatiek lid

    13 dec 2015
    3.747
    4.267
    113
    @Brinsa heel herkenbaar, die dipjes ! Geef de moed nog niet op, het kan echt nog wel! Dikke knuffel, die wachtweken zijn ook gewoon heel erg rot...

    @Roetje08 veel beterschap, wat een stomme timing!
     
    Brinsa vindt dit leuk.
  10. Brinsa

    Brinsa Fanatiek lid

    16 mrt 2016
    3.661
    2.575
    113
    Dankje. Heb jij al wat duidelijkheid?
     
  11. nneah

    nneah Fanatiek lid

    19 dec 2013
    1.091
    567
    113
    Vrouw
    @Roetje08 heel veel beterschap. Misschien wacht je ei nog wel tot je weer beter bent!

    @Brinsa dat wachten is toch echt vreselijk hè :(
    Ik weet dat je het gevoel hebt dat het niet raak is, maar had je de andere keren al zo vroeg het gevoel dat het wel raak was? In principe komen symptomen pas na de innesteling en die moet waarschijnlijk nog gebeuren toch?
    Moet wel zeggen dat ik het goed kan begrijpen, ik heb sinds deze ronde ook een stuk minder hoop en de hele tijd het gevoel dat het "toch niets uithaalt". De wanhoop kan op sommige dagen toch zo ontzettend hoog zitten hè?
    Probeer wat dingen te doen die je leuk vindt, spreek af met mensen om de tijd wat sneller te laten gaan misschien?
    Knuffel meid, ik duim ook ontzettend hard, jullie verdienen het zo!
     
  12. Brinsa

    Brinsa Fanatiek lid

    16 mrt 2016
    3.661
    2.575
    113
    Nee toen wist ik het ook nog niet hoor. Maar heb nu ook weer progesteron kwaaltjes en weet wel dat ik die de rondes dat ik zwanger was niet had. Ben dus vooral heel bang dat me lichaam nog overhoop ligt door de laatste miskraam en er nog geen nieuwe zwangerschap mogelijk is. Maar je hebt gelijk ik moet gewoon even wat afleiding gaan zoeken. Dankje!
     
  13. Roetje08

    Roetje08 Niet meer actief

    Zo ziet hij er nu uit
     

    Bijgevoegde bestanden:

    mimi1988 vindt dit leuk.
  14. LadyH88

    LadyH88 Bekend lid

    12 mei 2015
    800
    274
    63
    @Pinkie88 wat spannend! Niet helemaal de moed opgeven hoor! Ik heb ook 2x rond menstruatie datum bruinverlies gehad. Zo begint mijn menstruatie wel vaker. Dus niet gelijk getest.. toen mn menstruatie niet doorbrak toch maar eens getest, en ja zwanger! Het kan dus:).
    Mijn duimen draaien op volle toeren voor je! En natuurlijk ook voor de andere dames die op het rechtbanken zitten.. Ik gun het jullie allemaal!
    @xxdooxx welkom! Wat naar dat je je hier moet melden:(. Ik heb na mijn laatste miskraam 2 maand gebloed:(, de eerste twee miskramen was het met 1-2 al over.
    Ik ben vanochtend bij de internist geweest. Wordt gevolgd door internist en hematoloog in verband met voorgeschiedenis (miskramen, herhaalde trombose, zoontje dysmatuur). Medicatie doorgenomen.. Ik heb nu wel het gevoel dat we op de goede weg zitten, maar toch blijft het spannend.. over een week weet ik meer, dan hoop ik een kloppend hartje te hebben gezien. Zo niet, dan rijdt ik net als de vorige keer naar de winkel om carpaccio en een fles wijn te kopeno_O.
     
  15. Pinkie88

    Pinkie88 Fanatiek lid

    13 dec 2015
    3.747
    4.267
    113
    We gaan uit van een kloppend hartje he @LadyH88! Die lekkernijen zijn de komende 7 maanden nog niet voor jou ;)

    Hier nog geen duidelijkheid, nog steeds heel licht bruinverlies (enkel miniem bij afvegen), maar nog geen rood gespot. Maar dat geeft me niet noodzakelijk meer hoop, want vorige cyclus ook pas op 12dpo echt rood.

    Maar als ik nu gewoon ongesteld word, kan ik die helderrode bloeding van gisteren wel echt niet verklaren... Eerst rood en dan bruin is echt wel geen logische volgorde.

    Ik voel m'n borsten ook, dat geeft me dan wel weer hoop dat er iets gaande is.

    Aarg, wat haat ik deze spanning! En als ik positief zou testen is het nog niet gedaan, dan begint de spanning weer...
    Wat een marteling is dit :(
     
  16. Roodborstje2

    Roodborstje2 Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.211
    981
    113
    Vrouw
    Z-Holland
    Heel veel sterkte! Neem de tijd om te rouwen.

    Mijn miskraam van 4+5 duurde zes dagen. Ik ben die cyclus meteen weer zwanger geworden. Ovulatie was op cyclusdag 20, normaal gesproken is het op dag 17/18 voor mij dus niet erg veel langere cyclus gehad. Ik had dan ook erg weinig hcg, heb nooit een knaller gehad en testen werden steeds lichter naar aanloop van de miskraam.
     
  17. nneah

    nneah Fanatiek lid

    19 dec 2013
    1.091
    567
    113
    Vrouw
    @SHN vandaag controle zie ik. Succes!

    @Pinkie88 wat killing nu zeg. MirgenMorge hopelijk duidelijkheid met een mooie test!

    @Roetje08 die is al behoorlijk donker inderdaad! Balen van de timing :(
     
  18. Brinsa

    Brinsa Fanatiek lid

    16 mrt 2016
    3.661
    2.575
    113
    @LadyH88 ik heb er helemaal vertrouwen in dat je gewoon een kloppend hartje gaat zien als de echo is.
     
    LadyH88 vindt dit leuk.
  19. Roodborstje2

    Roodborstje2 Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.211
    981
    113
    Vrouw
    Z-Holland
    Haha ik had zo twee pagina`s overgeslagen. Ik denk echt dat het toch raak is @Pinkie88!! Ik ben zo benieuwd naar je test. Test je morgen?
     
  20. Pinkie88

    Pinkie88 Fanatiek lid

    13 dec 2015
    3.747
    4.267
    113
    Ik snap plots de term broek loeren, ik denk dat m'n collega's denken dat ik buikgriep heb :roflmao: bruinverlies is voorlopig gestopt...
     
    LadyH88, Roetje08, mimi1988 en 2 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina