Uitgerekend 16 t/m 30 november 2018 deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door marb, 15 nov 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Weer goedgekeurd bij de verloskundige. Gek idee, dit was de allerlaatste keer in mijn leven dat ik voor mezelf bij de verloskundige op spreekuur kwam. Mocht ik volgende week nog zwanger zijn dan doen ze thuisbezoek, met eventueel strippen.
     
    Spoetnik en Surprisebaby vinden dit leuk.
  2. Clueless01

    Clueless01 Fanatiek lid

    28 jun 2016
    2.362
    1.780
    113
    @flipje2 oh spannend hoor!

    @marb wat luxe dat ze aan huis komen!


    Ik heb behalve wat krampen nergens last van. Maandag moest ik wel opeens heel vaak naar t toilet en dat blijft zo, en t is ook geen vaste substantie meer, en dat terwijl t allemaal zo moeizaam ging door t extra ijzer. Nja ik hoop gewoon dat t n voorteken is :roflmao:
     
    Spoetnik, marb en Surprisebaby vinden dit leuk.
  3. Surprisebaby

    Surprisebaby Bekend lid

    19 mrt 2018
    510
    447
    63
    Vrouw
    Spannend @flipje2 !!! Hopelijk beginnen de weeën vanavond en zet het door!

    Ik heb al drie avonden (en begin vd nachten) op rij voorweeën gehad en vandaag ook overdag wat vaker voorweeën dan voorheen. Vandaag ook met wat menstruatiekrampjes en rood/bruine afscheiding. Volgens mij niet de slijmprop. Maar mijn lichaam is blijkbaar wel bezig.... Maar ik weet dat het niet persé hoeft te betekenen dat het in de komende dagen gaat doorzetten; maar ik hoop het wel! :D Alhoewel ik het ook wel weer spannend vind. Ben zo benieuwd hoe de bevalling zal gaan.... Ik zal zo blij en opgelucht zijn als ik mijn baby gezond en wel op mijn borst krijg na de geboorte. Ik kijk echt uit naar dat moment!!!!
     
    madelief, Bee80, Clueless01 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  4. B3ngel

    B3ngel Actief lid

    2 sep 2013
    433
    161
    43
    NULL
    NULL
    Spannend @flipje2 en @Surprisebaby ! Wie weet vannacht het echte begin.
    En @madelief nog maar 2 nachtjes slapen maximaal (ga er tenminste maar van uit dat de baby wel gewoon vrijdag komt en niet tot zaterdag zal wachten).
     
    Surprisebaby en madelief vinden dit leuk.
  5. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    8 jun 2013
    4.365
    4.422
    113
    Vrouw
    Spannend dames, ik lees vol smart mee met jullie verhalen!
    Ik reageer alleen niet zoveel, ben zo moe :oops:

    Ik denk aan jullie!!
     
    Surprisebaby, madelief en Bee80 vinden dit leuk.
  6. madelief

    madelief Fanatiek lid

    18 mrt 2006
    3.125
    204
    63
    Vrouw
    fokker van Rottweilers en PRT
    Schopp, Duitsland
    Ja daar ga ik wel vanuit :roflmao:
     
  7. madelief

    madelief Fanatiek lid

    18 mrt 2006
    3.125
    204
    63
    Vrouw
    fokker van Rottweilers en PRT
    Schopp, Duitsland
    Spannend hoor voor iedereen, kunnen bijna gaan wedden wie de volgende word :roflmao:
     
    marb, Spoetnik en Surprisebaby vinden dit leuk.
  8. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    @Eva2011 : hoe is het nu? Maak me wel zorgen hoor... :oops:


    @bijnamama1988 @Ise @Bubblez : hoe is het bij jullie? We doen niet aan foto's hier hè? Wel veranderd allemaal, toen ik 8 jaar geleden beviel van de jongste plaatste iedereen nog foto's en de volledige naam van alle baby's :roflmao:
     
    madelief vindt dit leuk.
  9. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    @flipje2 : heb je nog wat kunnen slapen gisteren? Ik hoop dat je al bezig bent nu :D
     
  10. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Hier gaat alles echt goed! Voelt best gek want ik voelde me zo akelig toen ik nog zwanger was en nu zó goed! H is gewoon al 2 weken.. vandaag meten ze haar weer, ben benieuwd!
    J doet t geweldig, mega lieve broer is hij.
    En mn man is stapel op zn dochter, mooi om te zien♡
    Ik app je wel even een foto ;) wij doen helemaal niks van de kinderen online.

    Hou jij het nog vol??
     
    marb vindt dit leuk.
  11. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Wat fijn dat je je zo goed voelt en dat alles zo goed gaat! Heerlijk!
    Hier gaat het ook prima nog steeds. Wel weer een brakke nacht achter de rug, maar verder helemaal goed. Wel gek om zo 'lang' zwanger te zijn :p
     
  12. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Ik heb het ook met je te doen. Ik was zo blij al te bevallen met 38 weken :D

    En slecht slapen ja? Bij j had ik dat ook, zelfs nog een nacht in het zh geslapen. Maae dit keer niks. Irritant hoor...

    Alles klaar voor de baby??
     
  13. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Ja, ik vind het dus helemaal niet erg om nog niet te bevallen... :eek: Mijn man denkt zondagochtend (kinderen gaan uit logeren zaterdagavond), dat vind ik wel fijn. Ik wil ook niet graag over de 41 weken heen. Maar goed, kan ook makkelijk vandaag of morgen wel ineens beginnen natuurlijk

    Op zich valt het mee met slapen hoor, heb er zo'n 2/3 keer per week een nacht tussen zitten dat ik midden in de nacht een paar uur wakker ben. Maar ik hoef ook nog maar weinig, dus dan maakt het niet zoveel uit. Vandaag gaan de kinderen naar de bso, dus dan zijn ze pas tegen avondeten thuis. En dan wil ik wel een wasje draaien, maar verder is het echt rustig. Dus ja, dan maakt slaaptekort ook niet zoveel uit.


    Alles klaar voor de baby ja. Hoewel... Haar kleertjes liggen nog in haar bedje :roflmao: Maar ik ken mijn man: die regelt dat heel snel als er ineens toch een baby komt :p
     
  14. madelief

    madelief Fanatiek lid

    18 mrt 2006
    3.125
    204
    63
    Vrouw
    fokker van Rottweilers en PRT
    Schopp, Duitsland
    Hier begonnen met roze bloed en daarna oud bloed..... heb krampen alles 6/7 Minuten :eek:
     
    Spoetnik, Bubblez, Bee80 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  15. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief

    Het begint uit zichzelf :eek:
    Succes meid, je kan het!
     
  16. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief

  17. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Jiiiiiihaaaa! Succes! :D Baby-time!

    Kom op dames, we zijn al een flink eind in november!
     
    Surprisebaby vindt dit leuk.
  18. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Hm, dat klinkt niet briljant... Ups en downs? Of gewoon matig?
     
  19. Eva2011

    Eva2011 Niet meer actief

    Veel gedachten die me onrustig maken. Een vrouw van ggz die allerlei voorstellen doet die me onrustig maken (tig vervolgtrajecten) maar een ander van ggz die me gister gerust heeft gesteld en die eerste de wacht aan heeft gezet...heb medicatie opgestart. Ben nu rustiger.

    Nu even de ha bellen voor spruw. Tepels doen weer meer zeer...
     
  20. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Hm... Lastig is dat, dat hadden we hier met hulpverlening voor de kinderen: tigduizend trajecten en formulieren terwijl het al zo moeizaam gaat. Wat goed dat die andere mevrouw de noodzaak van rust inziet!

    Bleeegh, ook spruw... Heeft kleintje er ook last van?
     

Deel Deze Pagina