En als ik aan het einde van de dag wil testen nog hoe doe ik dat dan precies met drinken en plassen daarvoor? Heb na 11 uur niets meer gedronken en rond 12 uur voor laatst geplast.
Ik denk dat je piek nog komt. Oploop kan maar hoeft niet perse. Ik heb steevast 1 bijna positief en dan een knaller. Gewoon normaal drinken, niet megaveel (4 mokken thee) maar je hoeft echt niet speciaal rekening te houden met drinken voor het testen.
Nee, die volgen elkaar op. Dus bijv in de ochtend bijna positief en dan deed ik er in de avond nog een en die knalde dan.
Ja, precies. Maar dat heb ik dus niet. Net was die weer heel licht. Maar krijg dus wel meer cervixslijm. Dat is vaak wel voor een eisprong?
Ja, om half 4, maar heel licht. Sinds gistermiddag wel vruchtbaarslijm en nog steeds dat trekkerig gevoel in mijn rechterlies sinds maandag al. Ik ga straks weer testen om half 10.