Haha ja dat heb ik de ochtend van de ks nog gedaan, echt een alien! Zo vreemd dat gedraai en die voetjes die je terug kunt duwen... Hopelijk komt voor iedereen die stilte voor de storm heeeeeel snel!
@B3ngel succes vandaag. Die kleine mag er nu wel eens uit! @marb wat is de richtlijn tegenwoordig? 41 of 42 weken als uiterste datum voor inleiden?
Dat hangt van het beleid van het ziekenhuis af. In principe is 42 weken de 'grens', maar in de nvog-richtlijn staat: Als bij een zwangerschapsduur tussen de 41 en 42 weken de ouders verzoeken om inleiden van de baring zonder dat risicofactoren aanwezig lijken, kan de zwangerschap worden beëindigd door inleiden van de baring na voorlichting over inleiding. Dit leidt niet tot meer kunstverlossingen en mogelijk tot minder sectio's
Net het CB weer op bezoek omdat de baby niet aankomt. Weer afgevallen moet dinsdag weer wegen en ga zo een lactatiekundige bellen. Hij hapt aan en valt na een paar teugen in slaap. Heel tevreden mannetje maar hij moet gaan aankomen nu. Woog bij geboorte 4200 en vorige week 4000, nu 3850... Hij komt wel elke twee uur ongeveer voor een voeding, soms een keer drie uur er tussen. Ben ook ruim een uur bezig sinds een paar dagen, links rechts links rechts aan te bieden
Zo'n flinkerd is ook meer at risk voor afvallen... Maar was je niet bij de huisarts ivm spruw? Was dat het niet? Kost veel tijd he, al dat aanleggen...
Kan me zo goed voorstellen dat de meesten wel klaar zijn met wachten.. de allerlaatste loodjes! @marb zondag zou mooi zijn toch. Kolven doe ik sinds gister niet meer (behalve dan 1 keer nakolven per dag), heb het 2 dagen gedaan. Leverde me eergister bijna 500 cc op. Sinds gister ook geen bijvoeding meer. En vandaag 20 gram gegroeid! Vandaag is de kraamverzorgende voor het laatst, ik ga het lekker loslaten en vertrouw er op dat het goed zit. Ik voed nog even door met tepelhoedje en als de kloven volledig hersteld zijn probeer ik weer zonder
@Ise : ja, zondag vind ik prima! Ik zou niet echt graag voorbij de 41 weken gaan, ik kan me voorstellen dat je het dan spuugzat bent. Jeetje, de kraamzorg alweer voor het laatst... Maar ook wel fijn, nu dan echt met het gezinnetje. Goed dat je het kunt loslaten, lekker groeien kleintje!
Ja dat is dus een twijfelgeval. Hij heeft geen zichtbare symptomen maar laat steeds los, en is erg winderig. Ik heb zere tepels. Nou kan dat spruw zijn, dus medicatie en zalf mee voor ons beiden. Maar het kan ook slecht aanhappen zijn. Hij hapt eigenlijk al sinds geboorte slordig aan, luie drinker want de melk stroomt wel... Luxe probleem? Net na rechts links gevoed te hebben (en losgekoppeld in slaap), geluncht en daarna gekolft. Links 10min 40cc, daarna rechts die al even de tijd had om weer vol te raken, 60cc in 10min met de handkolf. Geen productieproblemen lijkt het dus. Lactatiekundige is onderweg meneer slaapt en blijft hopelijk nog een uurtje slapen! Om 15:00 mag hij wakker worden voor de volgende voeding onder toezicht.
Oei lastig! Dat in slaap vallen herken ik wel, hem bij de les houden is best lastig. Bij jou ook? En ik moet hem vaak na 3 uur wakker maken voor een voeding Jouw baby zit dan ook bijna op 10% afvallen?
Ja, 8% tot 3850 maar op de derde dag was hij weer 3960 dus leek goed. Heb toen ook ivm stuwing leeg moeten kolven, 150cc aan elke kant. Daarna tijdens de kraamweek bleef hij rond de 4kg hangen maar leek stabiel, zou ipv op verzoek vaker aanleggen, en toen kwamen de regeldagen dacht ik. Ik voed nu 10-12x per etmaal maar hij valt dus weer af. Toch lijkt het niet aan de productie te liggen als ik na beide borsten te hebben aangeboden alsnog 100cc totaal kolf. Maarja... Hoor het straks van de lactatiekundige. Qua kloofjes, na elke voeding een dikke klodder Bepanthen hielp hier heel goed. Hopelijk lukt het straks zonder tepelhoedje!
oh oh, al die voedingsverhalen. Bizar dat ik hier binnenkort ook middenin zit. Ik wil ook echt niet te ver voorbij de 41 weken. Daarom gaat de vk maandag al bellen naar t ziekenhuis om een overtijdsconsult in te plannen bij de gyn. Dan kan ik daarmee de uiterste datum afspreken. Zit alleen n beetje ermee. Als t zover komt ben ik op 3 december 41 weken, maar ik zou nog wel een paar dagen willen wachten bijv tot de woensdag, maar dan is 5 december . Is ook zo zonde. Dan misschien 6 december maar misschien dat ik rond die tijd inmiddels echt niet meer wil. Nouja ik hoop nog steeds dat t niet nodig is, al zegt mn gevoel sterk van wel..
Oei, dan duurt de tijd wel heel lang ja... Hier gaan de dagen snel omdat ik 's ochtends de kinderen vaak wegbreng en 's middags weer ophaal. Daar tussenin dan wat klusjes, even slapen en een filmpje kijken en de dag is weer voorbij.
Hier ook zo, in de ochtend lekker rustig aan, flink stuk wandelen met de hond, lunchen, ergens heen (winkel ofzo) slapen en dan kan ik alweer gaan koken. Al ben ik deze routine wel beu .
Kraamzorg weg. Snik.. gek toch dat dat zo'n ding is. We hadden het ook wel heel erg getroffen. En ze was er 9 redelijk volle dagen. Kraamtijd voorbij, voor de allerlaatste keer. Maar wat ben ik toch ook blij dat ik, na mijn laatste bevalling bij 28 weken, nog eenmaal dit zo heb mogen meemaken. Sorry ben zo hormonaal pff haha
Oh, ik snap je helemaal hoor! Ik zit nu ook echt 'dit zijn mijn allerlaatste dagen/uren als zwangere ooit!' Maar inderdaad superfijn dat je met al de zorgen om bloedverlies en vroege weeën toch een a terme kindje hebt mogen krijgen.