Hier net even voor de halve familie korting gefixt bij de KPN. Helaas kon ik nog niet mee doen maar dat mag de pret niet drukken!
Ik zag mijn geurtje bij etosonlinedrogist met 7,- korting staan, dus ff langs de winkel, maar daar was hij nog voor een normale prijs. De cassiere wist niet eens dat er een etos site online was gegaan (ze wist alleen via ah.nl en soms bol.com). Ik de site laten zien... kreeg ik het mooi mee voor die 7,- korting
Fijn, ook hier wint de aanhouder! Ik heb uiteindelijk toch de korting gekregen bij KPN en heb zo €100 bespaard voor komend jaar. Toch wel weer een fijne meevaller, vooral omdat we met het aanbod van Ziggo niet beter af geweest waren (nu glasvezel en snelste internet daarmee, dat kan ziggo ons niet bieden en daar waren we diezelfde €100 minder gaan betalen maar dan met minder snel internet, overstapgedoe én terug naar kabel ipv glasvezel). Ik bestel vandaag ook nog beddengoed, fijne actie 3 halen, 1 betalen!
Ik heb er wel eens wat besteld ja. Dochter heeft een hele leuke dekbedovertrek, blijft ook mooi. Zelf hadden wij 2 hoeslakens voor een topper. Die vind ik zelf wat minder, met name de maat. Ze passen maar net. Oh, zoon heeft trouwens ook een overtrek, ook prima.
Het is ook geen landelijke etos online shop, maar van een franchise etos. Vandaar dat de cassiere het niet wist
Ik had al zo’n beetje een jaar geen kleding meer gekocht en mijn kleding is echt aan vervanging toe. (Kapot, vaal geworden of gewoon niet meer mijn smaak). Vandaag weer flink wat kleding gekocht in de sale! Ik ben blij