Volgens mij was het de nacht ervoor volle maan, dus hij slaapt hopelijk goed door Mijn Oom is de gepensioneerd huisarts van Vorden, super mooie omgeving daar! En je bent goed geslaagd @TigerAngel7! Gillen tegen Puber helpt niet, ik doe het op de Joodse manier, ik praat haar een schuldcomplex aan XD Ze was lekker vroeg thuis vannacht, dus ik heb heerlijk 5 uur aan een stuk geslapen. Ik ga wel steeds vreemder dromen zeg.... gaat totaal nergens over. Ik ben ook constant wel ergens voor op de vlucht of aan het dood gaan ... gezellig is anders XD Maandag mijn gesprek met mijn manager en HR...hopelijk nemen ze mij serieus en wordt mijn leidinggevende eens flink op haar vingers gejast. Ik vrees dat ik aan het kortste eind trek, maar als ze maar blijven proberen het in de doofpot te stoppen dan schakel ik een advocaat in, ben klaar met haar achterlijke gedrag. Straks gezellig naar de kerk! Ben al maanden niet geweest door de zwangerschap, maar nu gaan we het proberen. Ff gezellig liedjes met volle borst mee blèren, daar knap ik toch altijd zo van op Ik zing zo vals als de pest, maar gelukkig zit deze locatie in een disco, dus ik kom niet boven de boxen uit XD Daarna lunchen in Rotterdam en nog even spieken of de Bijenkorf wat leuks heeft.
@TigerAngel7 Wat balen dat je nu weer zo'n last hebt van je bekken. Had je veel door het water gelopen? Zo lekker geshopt jij! Leuk hoor. Waardeloos dan heh zo'n verjaardag. Hopelijk heb je vandaag wat minder last van je rug. Ja reageert je zoon daar zo erg op? E. was trouwens vandaag ook vroeg wakker. Wie weet heeft die er ook last van. Hou dat nooit zo bij. @Cindy1977 haha die aanpak helpt dus wel. Heel veel succes morgen! Dat je dit gedoe allemaal moet ondergaan nu. Maar groot gelijk dat je nu doorzet. Het is een keer mooi geweest. Heel veel succes alvast. Haha dan kan je heerlijk vals gaan zingen. Mag straks weer gaan werken. Over 4 weken heb ik mijn laatste werkdag! Heerlijk begin nu echt met aftellen. Begin het ineens zat te worden.
@Cindy1977, mag ik vragen wie je oom is? Ben geboren en getogen in Vorden en @TigerAngel7 Tuunte heeft idd hele leuke kinderkleding! @Pln jij hebt wel pech zeg , nog even volhouden en lekker vaak naar die mooie foto’s kijken! Hier een raar weekje gehad met veel ziekenhuisbezoeken, er leek vanalles mis met allerlei bloedwaarden, allemaal alarmbellen, uiteindelijk bleek het behalve m’n ijzer toch ok. Nu dubbele dosis ijzerpillen en dat moet voor maandag beter zijn, anders aan een ijzerinfuus... ook nog de kinkhoest prik gehaald en al 3 dagen een stijve arm . Maandag en dinsdag nog 2 daagjes ziekenhuis en hopelijk kan ik dan vrijdag gerust op vakantie!
@sannez hopelijk gaat het goed en kun je gerust op vakantie! @Cindy1977 succes met je werk! Ik ga maandag de anko eens bellen kijken waar ik juridisch sta. @Pln succes het zijn de laatste loodjes, hopelijk maakt straks je beebje knuffelen alle pijntjes en ongemakken goed. Wij moeten zo naar schoonouders voor sinterklaas. Maar ik wil slapen!!! Man kwam stinkend van bier en rook thuis waarna ik niet meer heb geslapen. Durfde niet op de klok te kijken. Zoontje om 6 wakker, ik ben gebroken! Als hij straks beneden komt duik ik terug mijn bed in.... gaar/ziekjes/hoofdpijn al dagen bleh. Gister op feest alleen maar commentaar dat mijn buik al kei groot was en dat ik nog zeker 10 weken moest. Ja uhm, kan hem niet laten krimpen sorry...
Antagel, mag je 3x per dag als zwangere. Weet alleen niet of 't zonder recept verkrijgbaar is. Gaviscon duo werkte een tijd lang goed maar vond ze niet lekker en zijn erg duur! Antagel werkt meestal wel en snel, is niet lekker maar daar doe ik t voor. Alleen heb ik net als in het begin weer die brok in mijn keel en die krijg ik niet weg.. Heeft nu misschien ook te maken met alle snot en slijm.. Want na 3 weken heb ik nog steeds groens snot.. @Cindy1977 hier ook de meest gekke dromen. Ook over kennissen en oude bekende dat ze doodgaan of dat er bij hen word ingebroken. Heb ze al jaren niet meer gezien of gesproken dus best gek. Succes met je gesprek! @sannez dankjewel! Ik kijk heel vaak naar zijn lachje en ik moet hoe dan ook door maar echt ik vind deze zwangerschap echt ellende.. Mn man zegt ook dat ie denkt dat er zo geen 2de meer gaat komen.. Dat is wel onze wens mocht het ons gegund zijn. Maaar eerst dit mannetje maar eens op de wereld zetten! @Christiana hier ook veel buik opmerkingen "zo die is al groot mijn dochter (dag eerder uitgerekend) begint nu las te groeien" of "zo groot was mijn buik nog niet eens toen ik met verlof ging" "mooi buikje nog, maar dr zal nog een hoop bijkomen als je nog 11 weken moet!". Gelukkig interesseert het me helemaal niks! Ik vind m'n buik mooi, hij groeit vooral naar voren ik ben verder nauwelijks dikker geworden tot nu toe en ik draag een gezond kindje in mijn buik. Das een wonder! Vannacht weer 6 uurtjes aan een geslapen. Heerlijk! Laat dit nog een poosje doorzetten please!
@Christiana ugh zo stom dat commentaar op het formaat van je buik. Alsof je er iets aan kan doen he? @Cindy1977 succes met die afspraak alvast. Hopelijk een positief einde want die leidinggevende doet en zegt echt hele vreemde dingen! @Meisje93 hier ook aftellen! Ik heb in totaal nog 16 werkdagen te gaan geloof ik, dat klinkt nog een stuk minder dan 4 weken @maagzuur ik heb in het derde trimester nu al vaker overgegeven dan in de eerste twee bij elkaar ook nog niks gevonden dat tegen maagzuur helpt.. Gister met peuter naar Sinterklaas intocht geweest hier in het dorp. M’n rug was me niet erg dankbaar de rest van de dag kon ik he-le-maal niks meer
Nou hier ook lekker ziek. Eerst verkouden, daarna bijholtes vol en zere/dove oren en nu ook nog hoestbuien van hier tot ginder waardoor ik al 2x in mijn broek heb gepiest en nu het kraamverband maar heb gepakt. Ben echt zo op van mn het hoesten, zit elke dag momenten echt vast in zo'n bui, kan geen gesprek voeren. Dinsdag haal ik de kinkhoestvaccinatie, weet iemand of het erg is dat ik ziek ben? @Pln wat mooi de echo foto's, het wachten is beloond. Vervelend dat je weerziek bent. Ik gebruik Antagel want de gaviscon vind ik echt goor... @Cindy1977 ow je puber die niets laat horen, echt heel naar. Gelukkig was alles goed! Hopelijk kan je genieten van je kerkbezoek vandaag Ik lees ook weer meer pijnklachten in rug en bekken bij dames, dikke knuffel!
Antagel is bij de apotheek ook zonder recept verkrijgbaar! OW die buikopmerkingen inderdaad, krijg ze ook alleen maar. Bij mijn dochtertje precies zo dus ben het wel gewend. Heb zelfs het idee dat veel mensen mij zielig vinden met deze grote buik
@krijgertje ooh ja hier nog 17 diensten heerlijk! 24 december laatste werkdag. Manlief is vanaf 21 december tot 6januari vrij heerlijk samen thuis.. @Manna wat vervelend van je urine! Ik verlies al langer urine door m'n bekken.. Super vervelend en haat aan Inleggers! Als ik goed uitplas en ik sta op loopt er telkens nog wat uit.. Maar mn liezen zijn rood van de Inleggers. En ook hier snotverkouden tis een hardnekkige hoor!
@sannez .... Huisarts Haas Met 4 kids, mijn neef en nichten. Ik vond het altijd fantastisch als we een weekend naar hun gingen. Groot huis waar alles mocht en raggen in de bossen, echt fantastisch! Braken, ja dat doen er meer, vooral als ze haar kickboks moves oefend. Ze kan meteen met onze buurman mee straks, Rico Verhoeven XD Ik denk dat ik maar vraag of die kinkhoest in mijn been kan dan. Ik zou idd ook even vragen of hij wel gezet kan worden als je ziek bent @Manna, straks voel je jezelf nog zieker. Beterschap iig, van dat gehoest word je kei moe.
Knuffel voor jullie allemaal! Laatste paar maanden zijn al moeilijk genoeg. En dan nog verkouden.. niet fijn nee. Ik zal eens antagel gaan halen. Want rennie helpt niet meer. Eerst had ik alleen last van maagzuur tijdens t slapen. Maar nu ook overdag, terwijl ik recht op sta. En 's nachts moet ik echt rechtop zitten. Zo erg is t. Ik ben vannacht 4 uur gaan slapen en was 7 uur weer wakker. De baby was wel heel erg actief. Maar maagzuur... hoeft niet..
Bah maagzuur lijkt me heel naar. Hier nog niet last van gehad, ook nooit bij andere zwangerschappen. Veel sterkte er mee! Meestal lees je dat als de baby gaan indalen dat de maagzuur dan ook mee zal vallen dan. Dus hopelijk snel indalende baby's bij jullie! Hier ook al een paar buikopmerkingen gehad. Haha moet er altijd maar om lachen. Bij de bakker dacht ze dat ik in mn laatste loodjes zit. En toen ik zei dat ik nog even moest vroeg ze of et er 2 waren. Hahah eh nee.. Zal snel weer eens een buikfoto maken. Ben ook benieuwd hoe jullie buikjes (buiken) er uit zien. Hier man de kids mee genomen, dus even een chill ochtendje... in dubio of ik gewoon op de bankblijf zitten, ga douchen of even wat kasten uitruimen. Dat laatste is het beste maar zooo geen zin
  al nachten wakker van de kramp in mijn voeten en kuiten. Ik drink voldoende wordt er echt helemaal Gallisch van! Iemand een tip?
Wat een gedoe zeg al die klachten! Maagzuur. Ook veel last van! Zo walgelijk! Mijn duitse dokter heeft me homopatisch spul gegeven is een vloeistof in een zakje die ik dan moet nemen ZO walgelijk. Hij kan me de pot op ik neem rennies. Plassen. Ik had kinkhoest dus meermaals in mn broek geplast! En nu ook tijdens het overgeven. Zo smerig gevoel. Overgeven en in je broek plassen tegenlijk, voel me dan geen normaal mens meer haha! Ik heb nu van 2 mensen al gehoord die ook in duitsland verzekerd zijn dus uit duitsland die thuishulp krijgen (hebamme heet dat) dat je een warmte lamp MOET hebben. Voor de baby als die uit bad komt. Iemand van jullie ervaring mee?
@sannez hopelijk heb je geen infuus nodig! Hebben ze daar ook iets van roosvicee ferro. Werkte bij mij toen als een tierelier. @Christiana dan had ik mijn vent echt naar de bank geschopt hoor. Heb je nog een beetje bijgeslapen? @krijgertje dat klinkt nog minder ja! Hier nog 12x Jeej. Wat heb je al geprobeerd voor het maagzuur? @Manna och veel beterschap! Oei dat is een goeie geen idee of dat wat uitmaakt. Bij wie laat je het zetten? anders afspraak verzetten? Kan nog tot 32 weken. Voor het optimale effect. @Cindy1977 hier mag die vaccinatie ook in mijn been. Loop toch al mank. #maagzuur. ook veel last van, ondanks een baby die veel overdwars ligt. @MamavanHayden magnesium schijnt daar goed voor te helpen! En had ergens een keer gelezen. Stuk zeep bij je voeten leggen. Werkte bij haar wel destijds. @Maze1 Nog nooit van gehoord een warmtelamp.
Ik zal morgen ook een nieuwe foto maken. Lig nu plat op de bank. Vanmorgen kerstknutselen gemaakt met zus, moeder en oma (traditie)Dus het word al gezellig hier. Helaas heel veel pijn die uitstraalt naar m'n bil, kan nauwelijks zitten of lopen dus lig plat op de bank. Denk dat het met uit bed stappen is gebeurd. Deed zo'n zeer en ging absoluut niet soepel!
Dat is een bescheiden buikje @YellowEyes ! Erg mooi hoor! Ik krijg hier ook wisselende reacties, van mensen die mij kennen krijg ik te horen dat hij nog zo schattig klein is. En van vreemde krijg ik reacties of er toch geen 3 inzitten XD Bij Sophie was ik HUGE nml, 30kg vocht, ik had zelfs dikke ogen Het maakt me niet uit wat ze zeggen, ik vind hem fantastisch. Zit er de hele dag dwangmatig over te aaien en mijn Man fluisterd dan op de achtergrond .... myyyy preciousssss....a la Gollum style XD