Oh meiden! Ik heb wat bloedverlies. Ik had geplast en veeg af en zag echt inimini wat, dus ik denk huh, ik veeg nog eens af, en toen zat er meer echt waterige afscheiding vermengt met roze verlies. Wat kan dit betekenen?
Het lijkt niet op de slijmprop hoor (die ik nog niet gezien heb, maar dat hoefte ook niet dacht ik) dit is gewoon waterige afscheiding met licht bloedverlies.
Het is ook aan het rommelen heb ik het idee! Menstruatiekramp. Lees op internet ook dat het zeker het begin kan zijn! Slijmerig licht bloedverlies. Olé! (Zegt ze nu nog)
Oh trouwens; ff tussen alles door ; Ik ben vandaag 41 weken. Mocht ze vandaag geboren worden, dan betekent het dat ik toch ook een week langer verlof heb?
Wat spannend ik hoop het zo voor je Vandaag de uitwendige versie ben erg benieuwd of het goed gaat en het wel zin heeft. Want ze moet tot vrijdag goed blijven liggen en vraag me af of ze dat wel doet maar goed we gaat het zien. Dacht echt dat ik vannacht zou beginnen met bevallen zoveel voortekenen en ik wil vandaag niet bevallen want mijn stiefdochter is jarig...maar ze zit er gelukkig nog hahaha
Ik zie dat ook jij wakker bent? Hoe staat het ervoor nu x Spannend dat je dat ziet dan, wat voel je als je zegt rommelen.... ik weet niet wat ik dan als voorteken zou moeten zien
Ik ben nu al een poosje aan het timen. Het varieert tussen 7 en 3,5 minuut een wee van anderhalve minuut, soms 1 minuut....
En had je dat gister avond ook al dan? Of sinds de afscheiding? Kun je er al niet meer van slapen, das misschien wel balen voor je. Anders was je wat uitgeruster. Hopelijk zet het nu door en heb je snel je meisje in je armen x
Dank je wel ja vanavond om 17:00 moet ik bellen met het zh, spannend nu joh. Ben ook zo benieuwd na ons meisje
@mxm en @1986cindy succes vandaag! Hier straks weer uitgebreidere controles vanwege minder leven voelen. Gisteren was ze heel erg rustig ook op de ctg alle trucjes uit het zkh geprobeerd zonder resultaat tot ik het muziekdoosje aanzette. Zolang het muziekje er is is ze wat actiever zodra die stopt weer rustiger dus ben benieuwd. Zou eigenlijk donderdag pas de afspraak hebben en dan zouden we ook ingeleid worden maar ze hebben de afspraken allemaal vervroegd dus geen idee of ze nu dan vandaag gaan inleiden of het toch nog afwachten.