@Chitje och balen meid!!! Zo kut dat je toch door moet naar ICSI. "gelukkig" kun je wel snel beginnen. @Mauzy82 die operatie is wel balen zeg. Wel heldere uitleg en ik denk toch wel goed dat ze het vocht gaan weghalen. Al hoop ik op een mooie ronde nu en gewoon een zwangerschap dat het allemaal niet meer nodig is! Weten ze waarom het vocht in de eileider zit? @Dalysa heb je test in het topic gezien! Nu hard hopen dat het niet meer van pregnyl is, ben heel benieuwd naar je testen vandaag! Hier gisteravond en vanmorgen negatieve LH testen (gelukkig, haha, nooit gedacht dat ik er blij mee zou zijn). Maar hij was vanmorgen wel al flink donker. Heb de neiging nu elke paar uur te testen haha. Hoop zo dat hij vanavond ook nog negatief is. Ik moest 2x per dag testen s ochtends en rond 17/18 uur. Maar zal ik later ook nog testen? of eerder vanmiddag? Gister had ik de hoop al geparkeerd en vrede met een ronde overslaan, maar nu kriebelt de hoop toch flink op dat we wel een tp hebben. Zul je zien dat er straks wel een smiley komt en ik dik teleurgesteld ben.
@Mauzy82 spannend! Hopelijk gaat het wel door. @Chitje wat balen zeg wel fijn dat je meteen door mag, maar wat balen dat het nodig is.
Dames, ik probeer op een ander moment zoveel mogelijk op iedereen te reageren. Dat is het fijnst via de laptop en die heb ik hopelijk vanavond weer tot mijn beschikking, mits mijn vriend hem niet weer gekaapt heeft
Lief! Ik heb zonet een test gedaan en deze boven die van gisteravond gezet! Hij lijkt ietsje donkerder! Zit nog geen 24 uur tussen. Ik denk dat je met 2 keer goed zit hoor. Ik deed ook wel eens iets vaker maar dan 10 uur, 5 uur en dan om 22:00 de laatste. Maar eigenlijk nooit nodig geweest denk ik.
Lief van je! Zonder de eileider kun ook nog zwanger worden he! Ik heb het met 1 eileider ook drie keer voor elkaar gekregen. Helaas ging het steeds in mn andere eileider innestelen maar dat was een ander probleem.
@xBambi late reactie maar jullie gaan allemaal zo snel. 1 dec. is de eerste echo meting. Dus zal ergens volgende week de punctie wel zijn. @Dalysa Ook ik zie dat die wat donkerder is, spannend!
Onze poging is helaas helemaal afgebroken vanuit het ziekenhuis. Ze belde net en de bloedwaardes zeiden dat zondag mijn terugplaatsing moest worden, de ovulatietest maandag/dinsdag (nog geen uitsluitsel). Buiten dat het ziekenhuis op zondag geen terug plaatsingen doet (en ik maandag niet kan), is het risico is te groot dat we de timing missen en daarvoor zijn onze cryo's te kostbaar. Ik mag ook geen cryo's meer in mijn natuurlijke cyclus omdat de hormoonwaarde dus anders zijn dan ze zouden moeten zijn. Maar dat vind ik geen probleem haha. Helaas pindakaas. Over 2 weken menstruatie en dan beginnen met hormonen slikken! Dan rond dag 9 een echo en de tp plannen!
Het spijt me voor je dat je weer een ronde moet wachten maar ik denk dat je er veel geruster op bent als het in een kunstmatige cyclus gaat gebeuren. Geen cryo's riskeren! Ik ga voor je duimen dat volgende ronde jullie ronde mag zijn!
@Mauzy82 oh 4 eitjes van 8 mm. Ben benieuwd hoeveel er dominant gaan worden. Hopelijk weet je morgen meer!
@Chitje wat ontzettend balen van je negatieve test zeg Nu komt het allemaal erg dichtbij voor je, een nieuw hoofdstuk. Hopelijk sluit je dit jaar met een mooi wondertje af.
@Dalysa ik lijk ook wel wat te zien op je testen. Volgens mij loopt het iets op. Duim voor nog meer oploop!
@honkeytonk he wat balen zeg dat deze poging afgebroken moet worden Maar risico lopen lijkt me ook niet de bedoeling, dus wat dat betreft is het natuurlijk goed dat er ingegrepen wordt. Wel fijn dat je de volgende poging hormonen moet gaan gebruiken, wellicht houdt dat de boel wat meer in toom!
@Dalysa: Spannend hoor! Ik zie wel verschil met de eerdere test. Hij wordt duidelijker! Fijn! @JosjeM: geduldig aan het wachten op je prikinstructie? @honkeytonk : jammer dat je poging deze maand niet doorgaat en je weer langer moet wachten, maar inderdaad beter dat dan een cryo "verspelen" voor niets. Je hebt er genoeg moeite voor moeten doen om ze netjes in de diepvries te krijgen tenslotte. @BM1987 : spannend! Dat gaat ook ineens snel! Fijn hoor! Hier aan het wachten op m'n ongi. Denk morgen. Nog niet echt signalen behalve knetterende hoofdpijn, maar dat heb ik verder alleen de eerste 2 cyclussen nadat m'n mirena verwijderd was gehad en daarna gelukkig niet meer, dus waarom nu wel?? En beetje krampen, maar nog niet noemenswaardig. Wil nu wel graag door dan en beetje meer de planning weten...
@Chitje laat dat geduldig maar weg kan me op dit moment even niet snel genoeg gaan. Gelukkig nog maar een weekje en en heel vol weekend waardoor de tijd snel gaat. Ik zie dat je temperatuur nog verder gedaald is, bah zeg. Had zo anders voor je gehoopt!