arme mama's (lees met een knipoog)

Discussie in 'Mama en gezin' gestart door Suuzan, 23 nov 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. EdN

    EdN VIP lid

    27 mei 2011
    8.835
    3.629
    113
    Haha, hier doet papa al die dingen toch ook gewoon hoor! En mama is toch de liefste ;)
     
    Suuzan vindt dit leuk.
  2. Beebylove

    Beebylove Fanatiek lid

    11 mrt 2013
    1.850
    644
    113
    Vrouw
    Hier word mama voor alles geroepen. Ik doe bijna alles voor ons zoontje, maar man speelt met m in t weekend en verder legt hij m elke dag op bed.
    En als je vraagt wie hij het liefste vind zegt ie allebei.
     
  3. Grietjenb

    Grietjenb Niet meer actief

    :roflmao::roflmao: ja herkenbaar. 'Papa' was hier ook het woordje dat ze véél eerder zeiden dan 'mama':mad:
     
    Vero0504 en Suuzan vinden dit leuk.
  4. Moppiemuis

    Moppiemuis Fanatiek lid

    6 okt 2014
    1.996
    232
    63
    Ergens in het midden
    O gossie hier van de week 'mama ik hou echt meer van jou hoor (4)'
    en papa stond er naast, arm schaap
     
    toch3 en Suuzan vinden dit leuk.
  5. fafa

    fafa Niet meer actief

    Ja, echt he? Ik stond laatst eieren te bakken in de keuken, rest van het gezin zat aan tafel: "mama, kun je het brood aangeven?" Wtf... :rolleyes: Er zit iemand met hele lange armen naast je! Vraag je vader potdorie.
    Dat ge-mama zit er zo ingebakken :D
     
    femkes, cactusje en Suuzan vinden dit leuk.
  6. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.965
    15.008
    113
    Ik had altijd als streven als eerste "paaaaaaapa" aan te leren. Mn moeder zei al: 'vergeet t nou maar, dat heb ik met jullie alle drie geprobeerd je kan op je kop staan t wordt gewoon "maaaaama"!'

    Zo heerlijk om dan te melden dat in de vroege ochtend gloren en in de nacht hier "paaaaaaaaaapa" geroepen wordt. Maar als t huilen is, kommer en kwel of gewoon een kleefbui dan is t steevast mama. Dan heeft papa t nakijken dan want die wil ze niet.
     
    Suuzan vindt dit leuk.
  7. Grietjenb

    Grietjenb Niet meer actief

    Oei was dat hier maar zo!
    We hebben een periode gehad. (Toen ze nog klein waren, lees: peuter, kleuter) dat als er 's nachts een ging huilen en papa ging, ze nog een tandje harder gingen gillen. Want mama moest komen:mad:
     
    Oceanna, Vero0504, Suuzan en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  8. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.965
    15.008
    113
    Dat hadden wij hier in de babyfase waren twee verschillende toontjes. Bij de ene moest ik komen bij t andere toontje mn man en O WEE als de verkeerde kwam! Wij noemde t maar inspectiedienst controle, ging behoorlijk vaak om en om dat we opgeroepen werden voor aanwezigheidsmelding.
     
    Grietjenb en Oceanna vinden dit leuk.
  9. floppie888

    floppie888 Bekend lid

    3 sep 2014
    793
    549
    93
    Mijn kinderen zijn stellig van mening dat papa niet in staat is billen af te vegen, toeten te poetsen, stoelen aan te schuiven, te helpen met aankleden en alle andere klusjes. Ze slaan zijn hulp af en zeggen dat mama het beter kan...

    Knuffelen, stoeien en autorijden kan papa dan weer wel beter.
     

Deel Deze Pagina