Nou meiden, ik kon het toch niet laten....... en niet eens met ochtendurine. ...... ben zo hyper......
Ik lees overal dat het even duurt eer je hcg verdubbelt is, 48 uur. Dus als je oploop wilt zien moet je die van gisteren naast die van morgen leggen. Maar ik vind ze er stik goed uitzien hoor
Thanks cin! Ondanks dat we dit dan al zovaak mee maken blijf ik mezelf gek maken hahah met mijn dochter heb ik de kruidvatportomonnee gespekt!
Dit ziet er goed uit! Die kV loopt echt traag op. Dus als je dan toch iets wil spekken koop dan nog een paar predictors. Bij de op=op zijn ze net zo duur als de kV.
Ja ze kunnen zo opdrogen... dus de volgende keer gewoon ietsjes langer wachten. Waarom zou je ik hemelsnaam na 2 minuten stoppen met kijken Ik zou ook echt niet tot zaterdag kunnen wachten hoor
Haha jaa dat vraag ik me nu zowieso ook af. Maar wikde erg graag weer naar bed en ik dacht, als ie nu niet kleurt kleurt je helemaal niet meer
Ga hem toch ook maar even delen...Vanmorgen een enorme tuurtest, wel serieus een streepje, maar erg licht. 13 dpo. (Pregnyl, dus ben zeker van mijn eisprong) Hoop ZO op een oploop, maar hij lijkt me echt te licht voor 13 dpo. (Oja, haha... Het moet geen plusje zijn hoor... Het gaat gewoon om het verticale streepje...)
Nee, alleen deze van vanmorgen vroeg. Kan nu nog wel een foto maken maar de test is natuurlijk al opgedroogd nu, dus dat telt niet meer. Morgen maar even afwachten. Dan moet ik toch naar het ziekenhuis voor de bloedtest...
Zo’n streepje had ik toen ook met de eerste zwangerschap. Late innesteling... heb eigenlijk nooit een dikke streep gehad.