Aah wat super sh*t zeg!!! Kan me helemaal voorstellen... Ik heb net eindelijk getest (niet tot de ochtend gewacht), maar met CD35 nog geen positieve test helaas - super kl*te, je gaat ergens toch een beetje hopen weer... Morgen maar weer de gyn bellen om te zien hoe we nu verder gaan..
Jeetje, wat spannend!! Wel fijn dat je er opzich een goed gevoel bij hebt.. maar blijft toch wel even een ding!! Wanneer weet je wanneer je precies gaat starten? Laten we dan iig maar hopen voor ons allemaal op een goed start van het nieuwe jaar!! Ook voor @Bloem1991
@Lalalaura yeah!!!! ik zie ook degelijk een streep. Mijne was 1 dag na nod ook nog niet heel duidelijk. Nu die bloedtest afwachten! @Bloem1991 wat erg zeg. Heel veel sterkte. @Diesel2013 spannend om met ivf te starten, maar wel fijn voor jullie, elke keer de ronde afbreken schiet ook niet op. @Hoop87 balen zeg, zo duurt het wachten wel heel lang, hopelijk kan de gyn. Je morgen helpen.
Aah shit @Bloem1991! Dat is echt een klap in je gezicht zeg! @Lalalaura hoe is het met de stemming? Hoe reageerde je vrouw eigenlijk? En gooien jullie morgenochtend er nog een test tegenaan?@Diesel2013 wat spannend allemaal zeg! Kan me voorstellen dat het dan echt even schakelen is, maar hopelijk met een positieve uitkomst..@Hoop87 nee shit! Kan me voorstellen dat je toch echt hoop kreeg na zo’n lange tijd..ben benieuwd wat de gynaecoloog zegt..
Ik ben erg voorzichtig maar hoe dan ook blij. Er snappen super goed dat dit voor 13 dpo een (te) licht streepje is. Maar tot nu toe kon ik alleen maar omo-wit produceren. Ergens betekent het dat mijn lijf toch iets aan het proberen is nu. En gek genoeg, wat de uitkomst ook is, geeft dat wel weer wat vertrouwen. Ga het zien morgen... Mijn vrouw heeft moeite zich er niet gelijk vol in te gooien. Die is meteen iets te blij.... Morgenochtend nog een keertje testen met een predictor en in de middag natuurlijk ook de uitslag van de bloedtest...
Hier helaas gisteravond negatief getest 15 dpo, dus dat wordt hem ook niet meer. Ga nu stoppen met Utro en hopen dat we snel weer op kunnen naar de volgende en laatste iui-poging
Ik ben zo benieuwd naar de uitslag van je bloedtest vandaag! Laat je het weten zodra je de uitslag hebt? Ik duim voor je!!!
Ohh balen! Maar je had wel HCG dus? betekent dit dan wel echt dat t niet goed is, of kan t eventueel later nog hoger worden/meer HCG? Ik heb ook net een bloedtest laten doen, omdat ik t gewoon heel vreemd vind, maar ook daar kwam het negatief terug. Dus moeten toch nog eventjes wachten tot ik een volgende cyclus kan starten..
Oh wat balen zeg! jullie waren zo dichtbij! En ik kan me voorstellen dat je ook goede hoop had met 3 eitjes!! Ergens is het wel fijn dat je lichaam “het wel kan”, maar dat heb je nu helemaal niks aan, nu is het gewoon kut Dikke knuffel!!
Ik voel me heel raar. Ben ergens heel opgelucht dat mijn lijf het probeert ofzo. Wil nu gewoon erg graag door. Baal natuurlijk ook enorm, maar tegelijk is het wel de eerste stap een beetje in de richting
En hoe voel je je ondertussen? Heb je nog getest om te kijken of het minder is? Ik vroeg me nog af, hoe weten ze zeker dat 7 te weinig is? Ik dacht dat t bij 4 weken minimaal 5 moest zijn?
Ik had hier helemaal overheen gelezen, wat balen zeg!! Kan me voorstellen dat je hoop had op dpo 15!! Wat een mindfuck ook met die utrogestan hè nu maar hopen dat je snel ongesteld wordt en snel doorkan.. @BM1987 hoe was je echo gisteren?
Had net nog getest met een action ding dat ik nog had liggen. Nog een duidelijkere streep. Nog zeker niet op 0 dus...
Hè maar dat lijkt dan toch op toename van hcg of zeg ik nu iets heel raars...? Heb je ook zo’n digitale test gedaan die zegt hoeveel weken je bent? Of is het echt 100% zeker dat t niks kan zijn?