Uitgerekend 16 juli - 31 juli 2019

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door pienvd90, 4 nov 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Irmiee

    Irmiee Bekend lid

    4 nov 2018
    719
    889
    93
    Vrouw
    PRECIES dit! :roflmao:
     
    Citygirl1985 vindt dit leuk.
  2. Nugget

    Nugget Actief lid

    22 aug 2017
    286
    545
    93
    Vrouw
    @Cravings Volgens mij op het moment nog niet veel geks.

    @Wijntjes Hier gaan we het de naaste familie waarschijnlijkmet sinterklaas vertellen dus hoeven we het voor hun al niet meer te verbergen. De rest van de familie en vrienden willen we het met kerst vertellen. Dus feestdagen zonder smoesjes ;)

    @Voeding Ik ga sowieso flesvoeding geven. Bij dochter ook gedaan, omdat ik niet 100% achter bv stond en me niet fijn voelde bij het idee van bv en dat circus aan mijn lijf.
    Bv is de beste start qua voedingsstoffen, maar als je als mama je er niet happy mee voelt is het zeker niet het beste voor je baby!

    Happy mama = happy baby vind ik :)
     
  3. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    @voeding is moeilijk onderwerp voor me.
    Oudste heeft 5 weken gehad helaas slechte begeleiding en ben toen overgestapt op kv. Hij is nooit ziek.
    Jongste heeft noodgedwongen 14 maanden gehad. 14 maanden van 12 tot 16 voedingen per dag...doodziek mannetje. Het dieptepunt kwam met 14 maanden.. opname van 2 weken in het ziekenhuis. Hij woog 6,7 kilo :cry: in die opname heeft hij een soort de gekregen die er 4 maanden heeft gezeten. In die periode heeft hij soort van uit de fles leren drinken( ik dwang voede daarvoor met spuitjes) en ging hij eindelijk naar vast voedsel.
    Tel daarbij op 2x klieven van tong en lip band en de uitspraak uw kind heeft een dodelijke spierziekte hij word geen 2...( wat na maanden dus helemaal niet klopte) maar we wel elke avond afscheid namen naast zijn ledikant in de hoop dat hij er de volgende morgen weer zou zijn.
    Nee ik durf geen bv meer te gaan geven denk ik...ik denk niet dat ik de stress aankan.
     
  4. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    @Nugget ik deze keer ook. Zit alleen te kijken welke voeding :rolleyes: is bijvoorbeeld kruitvat nou echt zoveel anders als nutrilon?
     
  5. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    @cravings hummes in allerlei smaken en karnemelk :roflmao:
     
  6. famke89

    famke89 Fanatiek lid

    9 okt 2013
    1.495
    375
    83
    Vrouw
    Ik heb vorige week een alcohol vrije wijn gekocht bij de jumbo, €3,99 en was prima te drinken.. had m in een karaf gedaan en niemand had wat in de gaten

    Ik ga bv geven, sowieso zolang ik verlof heb daarna weet ik nog niet. 1e keer wou de bv na 3 mnd niet meer en 2e keer geprobeerd te kolven maar dit wou niet lag spek open ondank verschillende kolf apparaten.. dus maar zien hoe t loopt :)
     
    Citygirl1985 vindt dit leuk.
  7. famke89

    famke89 Fanatiek lid

    9 okt 2013
    1.495
    375
    83
    Vrouw
    Tijdens mijn vorige zw zat er een iemand op t forum welke in een fabriek werkte waar fv werd gemaakt. Nutrilon heeft eigen fabriek dus samenstelling waarschijnlijk net even anders maar zij werkte in een fabriek maar sowieso, AH, Etos, Jumbo, KV en trekpleister eigen merk werd gemaakt allemaal t zelfde kwam alleen in andere verpakking...
     
    paula1984 vindt dit leuk.
  8. Flamingooo

    Flamingooo Niet meer actief

    Dit geloof ik niet. Als je bv. naar Kruidvat en AH kijkt. Zie, proef en ruik je duidelijk verschil.

    Maar dat gezegd hebbende. Niks mis met een huismerk hoor!

    Ik ga borstvoeding geven zolang het lukt en zolang ik het leuk vind.
     
  9. Nugget

    Nugget Actief lid

    22 aug 2017
    286
    545
    93
    Vrouw
    Nee in principe maakt het echt niet uit welk merk je geeft, in Nederland zijn de eisen zo streng dat er maar heel minimale verschillen zijn. Waar je net wel op moet letten is dat als je niet switcht tussen merken onderling. Dit kan de darmpjes nogal van slag maken.

    Ook iets om rekening mee te houden is of een bepaald merk ook andere soorten voeding in het gamma heeft.

    Zo zijn wij met kv gestart maar onze dochter moest in het begin voeding hebben die makkelijk verteerde omdat ze erg veel moeite met haar ontlasting had. KV had dit niet dus over op nutrilon. Toen we de speciale voeding gingen afbouwen konden we dus binnen het merk mengen. (Bijv 2 schepjes van de ene soort en 2 van de andere)
    Kv en nutrilon mogen dan bijv niet gemengd worden.

    Als je nog vragen hebt vraag maar raak!
     
    paula1984 vindt dit leuk.
  10. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Mooi dus gewoon de goedkoopste. Fijne tip! Vind het nog wel moeilijk hoor.
     
  11. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Lief dank je! Merk dat het me erg raakt. Zou zo graag een normale bv periode willen maar ik denk dat ik geestelijk lichamelijk stuk ga in combinatie met de kindjes die ik al heb.
     
  12. Nugget

    Nugget Actief lid

    22 aug 2017
    286
    545
    93
    Vrouw
    Oh en flessen heb je ook enorm veel keuze in.

    Wij zijn voor difrax gegaan, omdat je niet gelijk een nieuwe flessenserie moet kopen als ze de speen niet accepteren. Difrax heeft een aantal verschillende soorten en vormen speen en dat is goedkoper uitproberen dan telkens een ander merk fles.

    Volgens mij heeft avent nu ook een steeds breder assortiment spenen.
     
  13. Nugget

    Nugget Actief lid

    22 aug 2017
    286
    545
    93
    Vrouw
    Snap ik heel goed, jullie hebben echt al heel wat voor jullie kiezen gehad aan je verhaal te horen..

    Maar wat ik al zei: happy mama = happy baby (en happy andere kids) en dat is hetgene dat uiteindelijk telt ♡♡
    Ongeacht welke voeding ze krijgen, ze worden er groot mee en hebben veel meer aan liefde en geborgenheid. Dat blijft ze bij, niet of ze fv of bv hebben gekregen als start!

    Je bent een goede mama ongeacht de keuze van voeding! Laat je nooit anders wijsmaken dan dat :)
     
  14. famke89

    famke89 Fanatiek lid

    9 okt 2013
    1.495
    375
    83
    Vrouw
    Ah oke! Geen ervaring mee. Heb 1e keer die van de kv gebruikt en 2e keer die van de jumbo.. Die is 30 ct goedkoper :roflmao: haha nee daar ging t niet om bij de onze kv zijn de gangbare producten mega vaak uitverkocht, zoals voeding en luieren en altijd wanneer ik t nodig heb :confused:

    En qua flessen ik ben difrax fan! Vond die van avent waardeloos en daarna een difrax aangeschaft en die werkten bij beide kids heel goed. Met andere merken geen ervaring. :)
     
    Nugget vindt dit leuk.
  15. Nugget

    Nugget Actief lid

    22 aug 2017
    286
    545
    93
    Vrouw
    Dat is idd ook nog wel een puntje om nu al eens in de gaten te houden als je je gaat oriënteren op flesvoeding inderdaad.
    Echt irritant dat het dan op is... sta je dan..o_O
     
  16. Anne8686

    Anne8686 Lid

    24 nov 2018
    93
    152
    33
    Vrouw
    Sterkte meis
     
    LittleSweetGreyBunny93 vindt dit leuk.
  17. Anne8686

    Anne8686 Lid

    24 nov 2018
    93
    152
    33
    Vrouw
    Zeg dat je aan de antibiotica zit wegens heftige blaasontsteking! Werkte bij mij wel vorige keer
     
    Diien vindt dit leuk.
  18. Paz

    Paz Niet meer actief

    Hier ook bewust flesvoeding, ook door medicijngebruik van mij wat ik dan niet mag gebruiken.
    Dochter is werkelijk nooit ziek!
    Ze kreeg Hero Comfort ivm spugen/krampjes en moeilijke ontlasting. We wilden eerst ook gewoon huismerk maar omdat zij 2.5 weken in het zkh ook Hero kreeg zijn we daarmee doorgegaan. Wel serieus een duur grapje hoor, 14 euro per bliko_O

    Qua flessen hebben we difrax, avent, dr brown en MAM in huis.. dochter was een hele moeilijke drinker in het begin. Uiteindelijk MAM geworden maar voor deze spruit hebben we iig een hoop flessen in huis om uit te proberen:roflmao::roflmao:

    Borstvoeding lijkt me iets heel moois als het lukt.. maar als ik niet meer kan lopen van de pijn omdat ik mijn medicatie niet kan nemen, dan ga ik liever voor een happy mommy met flesvoeding:)
     
    LittleSweetGreyBunny93 vindt dit leuk.
  19. Paz

    Paz Niet meer actief

    Ik zorgde altijd dat ik minimaal 1 of 2 blikken op voorraad had om dat idd te vermijden. Heel vervelend als het ineens niet te krijgen is!
     
    Nugget vindt dit leuk.
  20. Snuky

    Snuky Fanatiek lid

    26 aug 2015
    1.095
    974
    113
    Toch zit ik stiekem op misselijkheid te wachten. :| Ik vind het nog zo onwerkelijk! Dan zou ik het meer geloven denk ik (want ik ben echt nooooit misselijk).
     

Deel Deze Pagina