Gefeliciteerd en welkom allemaal nieuwe dames. Ik heb het gelukkig zelf niet meegemaakt een miskraam maar kan me zo goed voorstellen dat je je dan meer onzeker voelt en blij bent wanneer de 12 weken voorbij zijn. Gelukkig kan je hier een beetje van je afschrijven en dingen delen. Moeders voor moeders heb ik eigenlijk nog niet aan gedacht. Bij de 1e wel gedaan maar toen werd ik zo misselijk van die lucht wat in de emmer zat...
Bij de eerste wel meegedaan met mvm deze keer doe ik t niet denk ik. Denk er nog even over vind t zon gedoe op Mn werk dus misschien alleen thuis...
Ik twijfel ook om mee te doen aan mvm. Ik denk dat ik het niet doe. Zo confronterend mocht het dan toch nog misgaan. Ik zag op de site trouwens dat ze tussen kerst en oud en nieuw twee stopweken hebben, omdat de vraag naar HCG afneemt.
Ik heb me vanmiddag alvast opgegeven voor MVM. van de week wordt er contact opgenomen met me. Is wel het mindste wat ik kan doen denk ik zo voor mensen die moeilijk kindjes kunnen krijgen.
Ik ga het niet doen. Ik heb al genoeg aan mijn hoofd rondom deze zwangerschap na twee keer mis en nogal een drukke baan.
Ik mag helaas niet meedoen, maar had het graag gewild. Door MvM ben ik nu zwanger en ik had graag anderen geholpen hun droom ook waar te mogen maken. Daar had ik alle moeite voor willen doen.
Ik vind die lucht die uit de flessen komt idd ook niet te harden.. maar het is voor een goed doel. Heb om me heen aardig wat mensen die de hormonen nodig hebben gehad om zwanger te worden. Bij ons gaat het bijna vanzelf, dus dit is dan het minste wat ik kan doen. Doe het trouwens ook alleen thuis, en niet op mn werk. Dat vind ik dan weer teveel gedoe.
Bij m’n dochter ook meegedaan aan MvM, denk dat ik dat dit keer ook weer ga doen! Bij hoeveel weken kun je je daar ook alweer voor opgeven? En vanaf wanneer zou ik de vk kunnen bellen voor een afspraak voor eerste echo? (Weet het gewoon allemaal al niet meer )
Troost je..... ik.ook niet al is t voor mij de 1ste keer,..... vind t al superspannend om me aan te melden bij de verloskundige whaha, ook geen idee vanaf hoeveel weken
Volgens mij kun je je al direct opgeven bij MvM, dan nemen ze met een paar dagen contact op. Voordat ze dan langs zijn geweest ben je weer een aantal dagen verder.. En wat betreft de vk, ik geloof dat ik bij mn vorige zwangerschappen tussen week 5 en 6 gebeld heb. Maar jeetje, dat weet ik ook niet meer precies. Bedacht me ook dat ik weer foliumzuur moet gaan slikken. Veel dingen ben ik alweer vergeten.
Zou ik dan morgen meteen halen! Je moet er eigenlijk al mee beginnen voor je zwanger probeert te worden. Ik heb me vandaag meteen ingeschreven weer bij de vk op hun online formulier. Ze zullen morgen wel bellen.
I know, maar dit zat niet geheel in de planning zeg maar Morgen een drukke dag met werken en daarna direct door naar zwemles met de oudste, dus even kijken of ik een gaatje kan vinden. Misschien kan ik het online bestellen, maar dan zal het er morgen ook niet zijn
Jeetje ik zie nu je onderschrift, wat een geduld hebben jullie moeten opbrengen en wat geweldig dat jullie nu in verwachting zijn! Wauw! Hier slik ik al foliumzuur sinds we gestart zijn, zit inmiddels aan m’n tweede potje Ik denk dat ik aankomende week op vrijdag nog test met een cb (gewoon om de woorden erop te zien staan) en dan de vk bel, zo leuk weer ❤️ Hoe werd er door jullie partners gereageerd? Bij die van mij dringt het nog niet echt door geloof ik, ondanks dat ie elke ronde teleurgesteld was als ik zei dat ik ongesteld was geworden.. nu is het zo en was ie bijna een soort van geshockeerd
Zo, wat is het hier inmiddels gezellig druk geworden. Leuk zeg! Gefeliciteerd allemaal, hopelijk hebben we allemaal goede plakkertjes. Hier gaat het wisselend, zowel geestelijk als lichamelijk. Soms heb ik wat klachten, warm/koud, lichtelijk pijnlijke borsten, minder adem, maar soms ook geen klachten. Maar daarnaast ook nog steeds bloedverlies, niet perse veel, maar al wel lang en dat vind ik naast gewoon irritant ook elke keer weer vervelend en zet mij weer aan het denken. Soms denk ik, het gaat gewoon goed, klachten een dag niet hebben is niet direct een slecht teken. Maar aan de andere kant heb ik ook gewoon een wat bizar gevoel, onwerkelijk, durf mij er niet helemaal aan over te geven ofzo. Maar morgen heb ik een afspraak in het ziekenhuis, dus ben zeer benieuwd. Hoop zo dat er dan wat moois te zien is, maar ben ook zo bang dat het nog te vroeg is en we nog langer in onzekerheid zitten. Of dat het niet goed is. Vorige keer met 6 weken en 3 dagen een kloppend hartje gezien, dat zou mij nu zo helpen morgen, maar denk dat dat nog niet kan.
Ook verbaasd, we dachten namelijk dat het niet was gelukt deze ronde. Maar ook wel kalm en afwachtend, nieuwigheid is er voor ons nu wel af
@Meisje6 Die van mij zegt het allemaal nog niet te beseffen. Wat ik zelf ook wel heb, maar hij zit al 2 dagen achter elkaar te glunderen als hij naar de foto's van de testen kijkt De griep is zo goed als weg, alleen heb ik nu diarree van hier tot tokio.. echt water komt eruit.. hebben andere dames dit ook? Probeer zo goed mogelijk te drinken, maar vanmiddag had ik nog een zwakke maag dus durfde niet zoveel te drinken.. probeer het wel op te bouwen nu weer. Ik ga morgen nog een keer testen en daarna bel ik meteen de verloskundige voor een afspraam. Hoop zo dat het nog voor de kerst wordt
Begrijpelijk, voor jullie is elke week een spannende week als ik zo je onderschrift zie..hoop dat jullie over 8 maanden een gezond kindje mogen verwelkomen❤️
He wat fijn wat van je te horen! Kan me voorstellen dat het erg spannend is. Hier ook licht bloedverlies en hoewel ik weet dat het zo is, schrik ik iedere keer weer. Ik ga morgen vk bellen. Heel veel succes morgen in het ziekenhuis, zal aan je denken. Laten we 1 augustus voorlopig een feestdag houden
Trouwens weet niet wie van jullie toevallig een activitytracker heeft. Mijn hartslag in rust is de laatste weken in rust gemiddeld ook net een paar slagen hoger. Logisch natuurlijk, want je lichaam moet harder werken, maar toch grappig om te zien.