Ik heb een jaar ketogeen gegeten en ga vanaf het nieuwe jaar weer opnieuw verder. Het beviel mij dus goed. De eerste week is lastig omdat je van koolhydraatverbranding overgaat naar vetverbranding, maar als je daar eenmaal in zit, dan gaat het heel fijn.
Ik heb het nu 2x gedaan. En doe het niet nog een keer. Die Keto-griep is iets waar je inderdaad echt even hondsberoerd van kunt zijn en dat heeft tijd nodig. Maar ik vond het persoonlijk én teveel werk (icm gezin dat wel gewoon koolhydraten eet) én ik werd de kaas-ei-spekjes shit nogal zat. Ik kan nog steeds geen gebakken ei zien of ruiken.
Hopelijk niet. Met medicijnen gaat het nu goed en die mag ik afbouwen. Wel galstenen eraan overgehouden en hoogstwaarschijnlijk een niersteenaanval gehad (die zijn nu niet meer te zien). Dit in combinatie met PDS en maagproblemen. Voor dit dieet allemaal geen last van gehad. Zeker niet te adviseren dus!
Ik heb het een tijdje gedaan. Maar met de rest van het gezin werd het ingewikkeld qua koken. Daarnaast kon ik op een gegeven moment geen ei of spek meer zien/ruiken. En ik hou van een snel ontbijtje en dit werd me al gauw te bewerkelijk.
Koolhydraatbeperkt is beter voor je. Dit is ook geen dieet maar een levensstijl. Hier eten we al een jaar khd beperkt en bevalt heel goed.. Kijk de serie hoe word ik 100 ? maar eens.
Na drie weken afzien ermee gestopt, de afgevallen kilo's waren zo weer terug. Voor mij was het niet te combineren met mijn gezin, sport en voelde me minder fit. Het was het voor mij niet waard.
Zeker niet zelf proberen altijd onder begeleiding. Ketogeen is een medisch dieet! Ben je hierbewust van. Het is niet zomaar iets wat je ff doet
Ik zou er niet zonder begeleiding aan beginnen. Heb mensen gezien die er net aan begonnen (onder begeleiding). Zij hadden een klapper vol gegevens en moesten hoeveelheden afwegen om te zien hoeveel ze er van mochten eten. Je lichaam heeft toch wel wat koolhydraten nodig en een vetreserves, want te weinig vet is ook funest voor de vruchtbaarheid. Je kunt dus niet zomaar wat doen.
Hier 10 weken ketogeen gedaan inc ketosticks. Daarna gestopt Ivm behaalde doel, nu zo'n 10 weken 'normaal' eten, wel opletten maar weer vaker een boterhammetje of beetje pasta. Schommel in die 10 weken met 1 kg verschil dus kunt wel zeggen al 10 weken stabiel. Ketogriep is inderdaad heel erg vervelend maarja je moet er wat voor over hebben. Daarna voelde ik me fitter en minder opgeblazen. Vind/vond het met het gezinsleven goed te combineren. En zit sinds de verloren kilo's stukker beter in me vel!! Was me de 'moeite' dubbel en dwars waard!!!
Hoeveel ben je afgevallen in die 10 weken, en heb je het onder begeleiding gedaan of zelf, ben erg benieuwd!
Nee heb het zelf gedaan.. Begonnen met uit een boekje.. Koolhydraatarm eten doe je zo heet het geloof ik. Ik heb 9 kg afgevallen.
Waarom kies je niet voor koolhydraat beperkt eten? Veel groente, wat fruit, beperkt koolhydraten. Niet die enorme hoeveelheden eieren en vlees. Gewoon gezond eten.
Ja denk dat ik dit liever probeer inderdaad , las ook dat het helemáál niet goed is als je juist meer vetten gaat eten
Frisdranken heb ik inderdaad een half jaar geleden vervangen voor water (dronk eerst gerust een fles cola per dag) Zo dat was lastig maar goed vol te houden Nu! Zo af en toe een colaatje als we op bezoek zijn /hebben of uiteten zijn. Maar ben al erg blij dat ik die stap heb gezet Ipv. Frisdranken is het nu dus water of water met prik &siroop (zelfde idee)