@Kimmetjuh90 hoe gaat het nu met je bloedverlies? Ik heb zelf geregeld bloedverlies gehad tijdens de zwangerschap van onze zoon. Vandaag dag 2 'spuiten' en voel mijn eigen een beetje bheeee...kan natuurlijk. Ook toeval zijn. @wennepen80 bij jou zijn de pups nu als het goed is. <3
@Madelie wat fijn de 12 weken doe een dansje met je mee!! Ik kreeg elke drie weken een echo bij onze zoon omdat ik medische was en Vanaf 30 weken om de twee weken. In jou geval ben je dat ook toch? @RoGiJuLi toch een beetje stabieler aan het worden dus?
Kwart over 3 pas Maar heb me voorgenomen om gewoon mn ding te doen, en dan vliegt de tijd vanzelf.. Heb na grote boodschap wel weer licht roze afgeveegd maar was echt.minimaal.. dus ik denk een klein vaatje ofzo.. Ik ben mega zenuwachtig voor.morgen... Als t fout is, ben ik blij dat ik morgen in elk geval zekerheid heb, en als t wel goed is, heb ik tenminste een goede echo morgen
Dikke knuffel weet hoe zenuwslopend het is. Bij mij waren het steeds gesprongen vaatjes. Maar was steeds weer in de zenuwen ik duim op een goede echo!
Mijn cyclus stabieler? Nee dus hahaha. Vorige cyclus was mijn lf zoals altijd maar ei later. Deze keer mijn eisprong zoals altijd, maar mijn lf veel korter. Dus het is nog niet zoals altijd en ook heb ik nooit last gehad van doorbraakbloedingen, wat ik nu wel ineens heb.
Ja ik ben medisch op heel veel punten. Tot nu toe heb ik iedere week een echo gehad. Hoe het vanaf nu gaat lopen staat in een map die ik mee heb gekregen. Maar ben te moe en beroerd om die erbij te pakken.
Haha sorry beetje warrig de afgelopen dagen. Ik hoop dat het volgende maand beter gaat. Staan er nergens ervaringen van vrouwen die het zelfde hebben na de ingreep? Op welke manier heb je je eigen laten steriliseren kan dat er niets mee te maken hebben? Mijn moeder had van die spiraaltjes in haar eierstokken laten zetten. Daar kreeg zij zo veel klachten van dat ze alles heeft moeten laten verwijderden. 'probeer mee te denken'
Oohh niet er bij pakken dan en lekker op de bank of op je bed gaan liggen luieren. Je hebt niet een maar twee minimensjes in je buik zitten ❤️ en daar bij je anderen 'midische' problemen dus gewoon je rust pakken.
Ik heb clipjes gekregen (dus eileider dichtgeknepen). Hormonaal zou er dus daardoor niks veranderd moeten zijn. Ervaringen vd novasure lees ik alleen dat men gelijk effect heeft of dat het niet geheel werkte (dus geen mildere bloeding). Maar ik lees nergens over spotting in je cyclus na de novasure helaas. Rest me niks anders dan hier weer doorheen gaan en alles in FF noteren zodat ik het kan meenemen in het overleg met de gyn.
Zondag wat rood verlies, gisteren een gemiddelde ongi dag en sinds vannacht staan de sluizen weer open Ik denk dat ik nu na deze 3x ongi wel kan concluderen dat de novasure niet geholpen heeft bij mij. De 18e maar eens vragen of er nog andere opties zijn. Ik wil gewoon niet opnieuw nog weer langer aan de pil voor mijn hevige ongies.
Geen idee of ze de behandeling nog een keer kunnen doen. Anders wordt het baarmoederverwijdering, maar dat zullen ze liever niet doen dan wel.
Echt heel vervelend dat de behandeling niet heeft geholpen. Hopelijk heeft de gynaecoloog nog een oplossing voor je meid.