Zwanger worden voorjaar 2019

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Momma2b, 1 dec 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MDvD96

    MDvD96 Fanatiek lid

    2 dec 2018
    1.006
    1.510
    113
    Vrouw
    @Wonderd Ik heb vandaag of morgen mijn eisprong, en verwacht rond 18 december mijn NOD! Dus dat wordt afwachten!

    Jouw NOD verwacht je op de 28e toch?
     
  2. Wonderd

    Wonderd Actief lid

    3 dec 2018
    365
    511
    93
    Vrouw
    Dankjewel, leuk dat ik hier mee mag kletsen !
    Had niet verwacht dat ik het zo spannend zou vinden en de behoefte zou hebben om er op deze manier over te praten.
    Wij hebben verder ook tegen niemand uitgesproken dat wij voor een kindje gaan .
    De meeste weten wel dat wij dit "ooit" willen maar het lijkt me zo leuk om het goede nieuws binnenkort te kunnen vertellen!
    Hopelijk blijven wij buiten de MM inderdaad !
     
  3. thephantom

    thephantom Fanatiek lid

    25 mei 2016
    1.154
    707
    113
    Vrouw
    Nederland
    Oh leuk, dan ga ik eens even inlezen en zal ik me zo ook eens even voorstellen! :D

    Ik ben 24 jaar en mijn vriend is 31. We zijn nu ondertussen bijna 8 jaar samen. We hebben een hele tijd het krijgen van kinderen uitgesteld, omdat ik niet lekker in mijn vel zat. Mijn diabetes was behoorlijk aan het schommelen.. en in de tijd dat we elkaar leerden kennen ben ik ook 20 kg aangekomen (oeps...)... Wat natuurlijk ook niet bevorderlijk is voor mijn diabetes.

    We hebben nu besloten dat ik (en mijn vriend doet met mij mee!) wat ga afvallen (het hoeft geen 20 kg, maar ik wil zelf er wat vanaf hebben zodat ik weer wat lekkerder in mijn vel zit). We gaan daarna voor ons eerste kindje! Ik vind het zo spannend, ik merk dat ik inderdaad ook steeds meer bij babykleertjes ga kijken. Zulke leuke dingetjes hebben ze.

    Ik ben bezig met het leren van naaien, dus ik heb ook (mocht het zover zijn) genoeg projectjes die ik wil maken! :D
     
  4. Wonderd

    Wonderd Actief lid

    3 dec 2018
    365
    511
    93
    Vrouw
    Oohh spannend ! Gebruik je ovulatietesten of temperatuur metingen? O
    Spannend! Gebruik je ovulatietesten of heb je een regelmatige cyclus en je eisprong altijd op dezelfde dag ?
    Ik ga vanaf eind deze week beginnen met de testen , als ik van het gemiddelde van mijn cyclussen uitga zal ik rond de 28ste inderdaad mijn nod hebben . Ik hoop een goede ovulatie te hebben deze maand en dan kan ik beter berekenen wanneer de nod is ( meest 14 dagen erna dacht ik ? )
     
  5. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    @MDvD96 ja hoor, als je dat wil kan ik wel beetje op de hoogte houden!

    @thephantom leuk dat jullie ook al een hele tijd samen zijn! fijn dat je vriend ook met je meedoet! Haha ja ze hebben zoveel leuke kleertjes en spulletjes! Naaien is leuk ja, wil ik ook ooit mee beginnen!
     
  6. Wonderd

    Wonderd Actief lid

    3 dec 2018
    365
    511
    93
    Vrouw
    Leuk dat je ook mee kletst!
    Wat goed van je dat je aan je gezondheid denkt , dan heb je bij deze een hele goede eerste stap gezet !
    Hopelijk kom je snel lekker in je vel te zitten.
    Lekker wegdromen bij de schattige babykleertjes, mooie kamertjes etc
     
  7. MDvD96

    MDvD96 Fanatiek lid

    2 dec 2018
    1.006
    1.510
    113
    Vrouw
    @Wonderd Ik heb de rondes hiervoor ovulatietesten gebruikt, en zo weet ik dat mijn cyclus varieert tussen de 29 en 30 dagen. Daarnaast merk ik het aan m’n afscheiding en aan nog wat dingetjes. Verder wil ik er niet continue mee bezig zijn dus heb de testen gebruikt om te weten of dat er überhaupt een eisprong plaats vond en om te bepalen wanneer ongeveer, en nu ik dat weet wil ik het verder zonder testen of temperaturen gaan proberen!
     
  8. thephantom

    thephantom Fanatiek lid

    25 mei 2016
    1.154
    707
    113
    Vrouw
    Nederland
    Ja ik vind het heel erg fijn dat mijn vriend ook met me mee doet. Helpt me wel heel erg, gezien ik wel een 'gezellige' eter ben.. En gezellig staat nou niet gelijk aan gezond (bij mij haha).. Super leuk, ik heb een boek met daarin ook patroon tekenen dus ik hoop dat ik straks lekker aan de slag kan met ook eigen patroontjes! :)

    Ja ik hoop het ook. Ik denk haast wel dat dat goed gaat komen. De 'knop' moet gewoon even om. Als ik eenmaal weer lekker gezond doe en lekker aan het sporten ben voel ik me zo snel weer goed.. Ben wel een beetje bang voor mijn conditie (of nouja, het gebrek er aan haha). Ja heerlijk dat wegdromen bij alles! Ik hou er van.

    Mag ik trouwens ook op het lijstje? Ik houd juni aan dat wij bezig gaan, dus zou het wel prettig vinden om op het lijstje bij juni te komen (mocht het dan mei worden, dan valt het altijd mee)! NOD weet ik nog niet zo, want ben nu nog aan anticonceptie (al zit ik er aan te denken dat we tijdelijk maar even op 'rubbers' overgaan, omdat ik eigenlijk van die hormonen troep af wil)..
     
  9. Wonderd

    Wonderd Actief lid

    3 dec 2018
    365
    511
    93
    Vrouw
    Oké goede regelmatig cyclus dus , dat is fijn.
    De mijne varieert dus best wel en daarom deze ronde even kijken hoe en wat , verder zien we het wel. Het wachten lijkt mij zo moeilijk elke keer , heb je nog tips
     
  10. MDvD96

    MDvD96 Fanatiek lid

    2 dec 2018
    1.006
    1.510
    113
    Vrouw
    @wachtend Nee had ik maar tips haha. Ik geniet gewoon vollop met de tijd die ik met mn vriend samen heb en hoop iedere keer weer dat het deze keer raak mag zijn.
     
  11. wachtend

    wachtend Niet meer actief

    Ik vermoed dat je verkeerd getagd hebt haha ik ben compleet!
     
  12. MDvD96

    MDvD96 Fanatiek lid

    2 dec 2018
    1.006
    1.510
    113
    Vrouw
    @Wonderd Nee had ik maar tips haha. Ik geniet gewoon vollop met de tijd die ik met mn vriend samen heb en hoop iedere keer weer dat het deze keer raak mag zijn.
     
  13. MDvD96

    MDvD96 Fanatiek lid

    2 dec 2018
    1.006
    1.510
    113
    Vrouw
    Hahahaha oeps, sorry!
     
  14. Momma2b

    Momma2b Fanatiek lid

    29 nov 2018
    2.506
    3.485
    113
    Vrouw
    Goede morgen!
    Wat een gezelligheid hier. Welkom @Wonderd en @thephantom . Ik ga jullie zo direct in het lijstje erbij zetten.
     
  15. Momma2b

    Momma2b Fanatiek lid

    29 nov 2018
    2.506
    3.485
    113
    Vrouw
    Hier ben ik nog niet over uit. Ik ben ook een beetje bang dat het obsessief gaat worden en dat het dan juist daardoor niet lukt. Op 24baby.nl is een soort tabelletje die je in kunt vullen om te kijken wanneer je ovulatie is. Kan me voorstellen dat het alsnog wat af kan wijken, maar je hebt wel een richtlijn.
    Maar mezelf kennende... ik ben ook wel iemand die het juist heel erg leuk vind om dat soort dingen bij te houden. Ik moet even mijn weg erin gaan vinden denk ik.
     
  16. Momma2b

    Momma2b Fanatiek lid

    29 nov 2018
    2.506
    3.485
    113
    Vrouw
    @Wonderd bij mij is jaaaren geleden ook PCOS vastgesteld. Kan dat over gaan? Ik heb namelijk wel gewoon regelmatige cyclussen en alles lijkt weer op orde. Maar betekend dat ook dat de PCOS echt weg is? Ik maak me er op dit moment verder geen zorgen over dat dat toen is geconstateerd. Omdat ik denk ik zelf het gevoel wel heb dat het nu oke is. :)
    Ik hoop zo dat het jullie lukt!
    Het is ook spannend. Kom hier maar spuien. ;)
     
  17. Momma2b

    Momma2b Fanatiek lid

    29 nov 2018
    2.506
    3.485
    113
    Vrouw
    @thephantom Wat goed dat jullie eerst aan eigen gezondheid gaan werken. Ik zal je hierna ook even in het lijstje zetten. Herkenbaar van de "hormonentroep". Ik doe daar ook niet meer aan. En gelukkig snapt mijn vriend dat ook wel, dus die offert zich dan wel op om rubbertjes te gebruiken. :p
     
  18. Momma2b

    Momma2b Fanatiek lid

    29 nov 2018
    2.506
    3.485
    113
    Vrouw
    - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Momma2b; 29 jaar, eerste kindje, vanaf mei 2019
    Orchid24; 24 jaar, eerste kindje, vanaf april 2019
    MDvD96; 23 jaar, eerste kindje, ronde 03, NOD 18-12-2018
    Wonderd;
    26 jaar, eerste kindje, ronde 01, NOD 28-12-2018
    ThePhantom;
    24 jaar, eerste kindje, vanaf juni 2019

    - - - - - - - - - - - - - - - - - -
     
  19. Momma2b

    Momma2b Fanatiek lid

    29 nov 2018
    2.506
    3.485
    113
    Vrouw
    Sorry dat ik zo verdeeld reageer... maar ik heb het idee dat dit voor mij beter werkt. :roflmao:

    Qua hoe ik mijn vriend wil verrassen zit ik tot nu toe te denken aan een zelf samengesteld pakketje. Met bv eerste schoentjes of sokjes. Een rompertje met een tekstje voor papa erop. En die knuffel van Nijntje moet er sowieso komen! Haha maar hoe en waar ik hem dan precies ga verassen weet ik nog niet.
    Wij zijn hier gek op spelletjes. Zowel bordspellen als gamen. Er zijn rompertjes met de tekst "Player 3 has entered the game". Die vind ik ook wel erg tof. En zo passend bij ons.

    Zijn jullie eigenlijk al bezig met nadenken over namen?
     
  20. MDvD96

    MDvD96 Fanatiek lid

    2 dec 2018
    1.006
    1.510
    113
    Vrouw
    @Momma2b Mijn partner en ik hebben al zowel voor een meisje als een jongetje 2 namen.. Ik wil sowieso graag meerdere namen geven dus voorlopig hoef ik daar niet meer over te denken..
     

Deel Deze Pagina