NOD- lijst 13 t/m 19 december 2018

Discussie in 'NOD forum' gestart door Lalaatje90, 15 nov 2018.

Tags:
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Je kan jezelf alleen maar gek maken met elke dag testen.
    Hier geen kwaaltjes, alleen de progesteron die z’n werk wel doet qua misselijkheid.
     
    Lisa890 vindt dit leuk.
  2. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Ja hier ook, nog even een week geduld... dit bedoel ik dus met klote twee weken... alleen maar nadenken of er ook iets gebeurd vanbinnen grrrrr.... soms denk ik: get a life woman :roflmao::roflmao:
     
  3. Arlo

    Arlo Actief lid

    29 nov 2018
    330
    324
    63
    Vrouw
    Ahh meid doe jezelf dit toch niet aan. Het is simpelweg nog te vroeg om te testen, dus de uitslagen zeggen nog helemaal niks. Ik zou gewoon veel afleiding zoeken en het testen even laten voor wat het is. Succes! Knuffel!
     
    Lisa890 vindt dit leuk.
  4. Arlo

    Arlo Actief lid

    29 nov 2018
    330
    324
    63
    Vrouw
    Hahaha heel herkenbaar hoor!

    Ik was gister met m’n zus sporten en ze zei steeds dat ze echt een voorgevoel had dat het raak was en dat ze dacht dat het er drie zijn. Haha. Zo’n voorgevoel zegt niks natuurlijk maar zelfs daardoor krijg ik hoop.
     
    Marjo88 vindt dit leuk.
  5. Ella01

    Ella01 Actief lid

    22 mrt 2018
    167
    141
    43
    Vrouw
    Hier alleen last van mn onderbuik. Drukkend, branderig gevoel. Wil er niets van denken..kan ook nawee van blaasontsteking zijn. Twijfel nog of ik ter controle even terug moet naar de huisarts. Verder was moe en vage hoofdpijn. Normaal nu al erg pijnlijke en gezwolle borsten. Nu nog helemaal niets. Geen pijl op te trekken dus..
     
    Evayesmamatobe vindt dit leuk.
  6. Visje85

    Visje85 Bekend lid

    9 nov 2018
    880
    467
    63
    Vrouw
    Vig’er
    Kan ik me heel goed voorstellen. Ik kan ook niet altijd heel oprecht blij zijn. Dan denk ik hoe kan het dat iemand die het niet wil zo maar zwanger raakt. En iemand die het heel graag wil er zo lang op moet wachten???
    Laat nog staan de mensen die hun kinderen verwaarlozen en waar ze uit huis geplaatst worden. Zo triest en onbegrijpelijk.
     
    Evayesmamatobe vindt dit leuk.
  7. Visje85

    Visje85 Bekend lid

    9 nov 2018
    880
    467
    63
    Vrouw
    Vig’er
    Ik ben vandaag 7 of 8 dpo. Geen echte klachten of zo. Alleen sinds twee dagen zere tepels, het zijn ook echt spenen geworden met allemaal witte bultjes? Ik ga nog uit van de progesteron. Ook al twee dagen misselijk in de middag en avond. Dinsdag nacht werd ik wakker met het gevoel om over te geven. Ik rennen maar eenmaal aangekomen bij de wc niets meer aan de hand.
    Ik denk dat het van de pencilinne kuur is, durf mezelf namelijk niets in mijn hoofd te halen.
    Ik zie dat er druk gespeculeerd wat wat kan zijn.
    Spannend allemaal hè. Ik vind het zo leuk om allemaal te lezen en wat leuk om het met z’n allen te delen!!
    Ik heb vroege testen in huis, die kunnen vanaf 10 hcg waarnemen.
    Wanneer denken jullie dat ik zou kunnen gaan beginnen met testen. Ik wil het zo graag al proberen maar ben bang dat ik me helemaal gek maak :eek:
     
  8. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Haha ja die witte bultjes, die hebben zo'n leuke naam, geleerd bij borstvoeding, maar ben het nu alweer vergeten :roflmao: die had ik ook paar maanden geleden heel erg. Ook ik heb het gevoel dat mijn tepels echt spenen zijn, maar dat had ik vorige week ook al.
    Ik ben vooral in de ochtend beetje misselijk, is gewoon de progesteron. deze maand dus wel last van en vorige maand weer niet.
    Ik zou nog ff wachten met testen hoor.. om gewoon teleurstelling te voorkomen. Je zou het op 11 dpo kunnen proberen met die Early van Predictor... ;)
     
  9. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Sommige zijn gewoon zo vruchtbaar dat ze elkaar alleen maar hoeven aan te kijken en ze zijn zwanger!! :roflmao:
     
    Maarr, YL1992 en Visje85 vinden dit leuk.
  10. Evayesmamatobe

    Evayesmamatobe Bekend lid

    1 dec 2018
    604
    727
    93
    Vrouw
    Slim om even te wachten! Een vriendin vertelde mij gisteren dat zij bij haar zoontje, die nu 4 is, 3 negatieve testen had gedaan, pas een paar dagen na nod was’ie positief. Dus eigenlijk kan zelfs testen op nod een vals negatief resultaat geven. Laat je niet gek maken.. al weet ik hoe moeilijk dat is xxx
     
    Lisa890 vindt dit leuk.
  11. Visje85

    Visje85 Bekend lid

    9 nov 2018
    880
    467
    63
    Vrouw
    Vig’er
    Ja ik dacht ook al dat het gewoon de progesteron is. Klopt dat je de ene maand meer voelt dan de andere. Gek hè. We hebben maar een vreemd maar ingenieus lichaam ;).
    Ik denk dat mijn dip sticks vergerlijkbaar zijn met de early van predictor. Dan wacht ik nog maar even tot zondag. Woensdag of uiterlijk donderdag ochtend verwacht ik mijn regels.
    Spannend hè dus jij wacht ook tot zondag of Ben jij zo sterk dat je nog langer durft te wachten?
    Vorige zw duurde het 9 rondes dus ik verwacht niets, maar hoop het zo:rolleyes:
     
  12. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Nou, bij mijn eerste zwangerschap had ik een late innesteling, ik testte 1 dag voor NOD heel erg licht... Dus ik probeer gewoon te wachten tot donderdag! Wordt echt killing, maar misschien krijg ik maandag ook wel een aankondiging met bruinverlies en dan hoef ik ook niet te testen.. tot nu toe altijd bruinverlies gehad een aantal dagen voor NOD, en altijd ongesteld geworden.
     
  13. Evayesmamatobe

    Evayesmamatobe Bekend lid

    1 dec 2018
    604
    727
    93
    Vrouw
    Hee jij en ik zitten een beetje in hetzelfde schuitje (al is het bij mij wat milder): gisteren had de dokter een luchtweginfectie geconstareerd en ik had de hele dag en nacht koorts, dus vanochtend even teruggeweest en antibiotica gekregen: kuur van 7 dagen. Dus nu ik lage rugpijn heb, zo richting mijn stuitje, durf ik het niet aan een eventuele zwangerschap toe te schrijven, al was 1 week voor mijn vmk in augustus deze zelfde lage rugpijn het meest opvallende kemmerk.... nu denk ik: het zal de koorts wel zijn, want daardoor voel ik me sowieso alsof er 10 vrachtwagens over me heen zijn gereden! Hee maar ik vind spenentepels wel een ander verhaal hoor! Dat krijg je niet van antibiotica volgens mij. Heb je al witte puntjes gegoogeld? In een andere thread op dit forum heb ik eens ietsdaarover gelezen en die damr bleek zwanger te zijn. Ik zal eens kijken of ik het terug kan vinden voor je.
     
  14. Visje85

    Visje85 Bekend lid

    9 nov 2018
    880
    467
    63
    Vrouw
    Vig’er
    Ik duim voor je dat je maandag geen aankondiging krijgt. Dan wordt het wel heel spannend als dat uitblijft hè. Bij mijn eerste zw heb ik het niet bijgehouden. Ik weet alleen dat ik ongeveer een week voor mijn NOD een dag heel duizelig ben geweest. Ik tests toen een paar dagen voor NOD positief met een gewone test. Nog nooit eerder een vroege test gedaan. Ook geen idee bij hoeveel dagen na een innesteling het hcg hormoon hoger dan 10 kan zijn.
     
  15. Visje85

    Visje85 Bekend lid

    9 nov 2018
    880
    467
    63
    Vrouw
    Vig’er
    Thanks lief dat je terug wil lezen. Ja ik ken het niet van mezelf dat ik zulke gevoelige grote tepels heb. Nog nooit eerder zo opgemerkt in mijn leven. Ook niet bij de vorige zw.
    Wat vervelend dat ook jij een luchtweg infectie hebt! Fijn dat je een kuur hebt. Misschien wel dezelfde kuur. Ik heb amoxiclinne met clavuzaanzuur. Lage rugpijn kan goed van het hoesten komen maar hoeft natuurlijk niet! Ja door koorts voel je je mega belabberd. Sterkte. Ik hoop dat je snel opknapt. Wanneer verwacht jij je NOD?
     
    Evayesmamatobe vindt dit leuk.
  16. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Zeker weten! Bij de eerste had ik nooit bruinverlies voor NOD, nu ik dit jaar gestopt ben met de pil heb ik dat dus wel elke ronde.
    Ik denk net als bij de Predictor dat je vanaf 4 dagen voor NOD kunt testen. Dus op 11 dpo zou het al kunnen.
     
  17. Ella01

    Ella01 Actief lid

    22 mrt 2018
    167
    141
    43
    Vrouw

    Bij mij elke maand (door progesteron denk ik) "spenentepels" zoals jullie ze noemen o_O ik wil jullie niet ontmoedigen en hoop dat het voor jullie wel een goed teken is.. voor mij betekende dat niets. Al moet ik zeggen dat ik daar nu voor de verandering helemaal geen last van heb :confused: vreemd allemaal
     
  18. Visje85

    Visje85 Bekend lid

    9 nov 2018
    880
    467
    63
    Vrouw
    Vig’er
    Vreemd dat je dat nu wel elke keer hebt hè. Zou dat door het verschil komen dat je bij de pil gebruik eigenlijk een onttrekkingsbloedinf krijgt en nu een echte menstruatie is? Maar goed voor jou wel een van de vroege tekenen dat je zwanger zou kunnen zijn als het wegblijft. We gaan elkaar allemaal deze spannende dagen doorslapen!!
     
  19. Visje85

    Visje85 Bekend lid

    9 nov 2018
    880
    467
    63
    Vrouw
    Vig’er
    Haha ja dat is dan ook zeker vreemd. Zo zie je maar weer dat elk lichaam anders is. Ik denk ook dat het niks betekent maar je klampt je overal aan vast he. We gaan het over een week zien wat het allemaal wel of niet betekent heeft :). Wanneer ga jij testen?
     
  20. Mamalove2014

    Mamalove2014 Bekend lid

    9 okt 2014
    649
    384
    63
    Ik heb mezelf alvast op het wachtbankje gezet. Morgen pas 1dpo. Ook mij nod verlaat naar 18 dec, beetje ruim genomen, omdat ik niet precies mijn LF weet.


    NOD-lijst 13 t/m 19 december 2018


    13 december (1)
    Lisa890, 28 jaar - 2de kindje - ronde 9

    14 december (7)

    Vrauwke, 38 jaar, 2e kindje, ronde 10
    Lalaatje90 - 28 jaar - 2e kindje - ronde 6
    Visje85, 33 jaar, 2 de kindje, ronde 3
    Waxinelichtjes - 31 jr - 2e kindje - ronde 1
    Jody- 39jaar- 4e kindje - 4e ronde

    Eva - 35jaar - 1e kindje - 5e ronde
    Arlo - 29 jaar - 2e kindje - 1e ronde met clomid, jaar bezig zonder cyclus

    15 december (5)
    Lola3, 32jaar, 2e kindje, 6e ronde
    YL1992, 26 jaar,2de kindje,ronde 2
    NonnieMa, 37 jaar, 2e kindje, 8e ronde
    Bloempje10, 1e kindje, 12e ronde
    MDK, 37 jaar, 3e (4e) kindje, ronde 1

    16 december (1)

    Van - 38 jaar - 4e kindje - 1ste ronde na miskraam

    17 december (2)
    xxdooxx, 28 jaar, 2ekindje, 1 ronde na vmk
    USAbaby, 33 jaar, 3e kindje, 1e ronde


    18 december (3)
    Maarr - 30 jaar - 1e kindje - ronde 3
    Tan89, 29 jaar, 2e kindje, ronde 12
    Mamalove2014 - 32 jaar - 3e kindje - ronde 3


    19 december (2)
    Mauzy82 - 36 jaar - 1e kindje - ronde 6 IUI (mmm)
    Marjo88 -30 jaar - 4e kindje - ronde 4

    Datumloos (3)
    MotherOfAnAngel - 24 jaar - 1e kindje - ronde 14 (2e na 5e miskraam)
    Maja - 30 jaar - 2e kindje - ronde 3
    Myk27, 34jaar, 3e*kindje, ronde 2


    Totaal: 24

    Wachtend op eisprong (11)
    Wachtbankje (13)
    Zwanger (0)
    Ongesteld (0)
    MMM (2)
    Negatieve Test (0)
    Twijfeltest (0)

    Wil je op de lijst? Klik dan op "reageer" bij de meest recent geplaatste lijst, haal de [ QUOTE= ....] [ /QUOTE] aan het begin & einde van het bericht weg!
    Vul je: "naam - leeftijd - kindje - ronde " in.

    Belangrijk!
    Pas ook de totalen naast de datum, onderaan en in het overzicht aan! Zo blijft alles overzichtelijk.
     

Deel Deze Pagina