Ik ben wel benieuwd of jullie deze naam voor een jongen vinden kunnen? Vien/vièn of vian Mijn man is fan van de naam Ik twijfel nog
Ik vind m eigenlijk überhaupt niet geschikt als naam. Noch voor en jongen noch voor een meisje. Ik heb dus nee gestemd.
Bij Vièn denk ik aan de naam Viènne/Viënne, bij Vian aan Vivian. Dus voor mij klinkt het als meisjesnamen, al vind ik ze ook daarvoor niet leuk
Haha thnx dames! Ik denk er eerlijk ook wel een beetje zo over. In België schijnt Vien wel een bekende jongensnaam te zijn. Maar het gaat mij er om wat voor associatie mensen er hier mee hebben.
Ik ben Belgisch maar echt nog nooit gehoord hoor. Volgens Kind& Gezin zijn de afgelopen tien jaar 3 jongens met die naam geboren. Ook in Wallonië vind ik er nauwelijks iets over terug.
Ok, ik geloof ook echt alles wat mijn man zegt. @Mom86 Kian is inderdaad geschikter. We hebben wel een lijstje met namen die veel leuker zijn voor een jongetje en die we allebei mooi vinden. Oh en ook niet onbelangrijk, die passen bij de naam van mijn dochter.