Ja ook best. Je snapt het in ieder geval. En niet zo serieus opvatten, je had ook precies 3x gelijk raak kunnen hebben em voor ds rest niks, wordt hij nog verwaarloosd. Ik vind het leuk, 3 kleintjes in 3 jaar wilde ik ook maar werd ruim 4 jaar
Nou snappen ... ik dacht eerst even dat ik een ‘spelvaut’ had gemaakt toen ik las ‘handschrift’ . Dan is hij zeker verwaarloosd want bij alle drie hebben we (against all odds) niet veel pogingen nodig gehad . Ik vatte het overigens niet serieus op gezien de smileys ... hadden die er niet gestaan was ik wellicht boos geworden .
Echt hè? Dank je wel Ik ga er ook niet eens meer op in want het verhaal gaat nu alle kanten op die helemaal niet de bedoeling waren. Blijkbaar is het heel erg lastig om iemands mening te lezen zonder dat je het je persoonlijk aantrekt en er een hetze van maakt. En dan de mond vol hebben, zoals ik al eerder postte, over die andere groep die afgeschilderd werd als schoolkinderen al dan niet op zoek naar populariteit Het is niet zo dat ik met een vlag sta te zwaaien en bij de regering doordruk dat het in Nederland geregeld moet worden dat kinderen MOETEN logeren Echt: wat er allemaal bijgehaald wordt en gezegd door sommigen slaat kant noch wal op mijn mening! Het ken te gek ook. Wel interessant trouwens dat mensen zich zo druk maken over iets wat ik vind Get over it en richt je op de volgende.ik heb me aan het onderwerp gehouden en volgens mij was het de bedoeling dat je van een opmerking iets mag vinden maar dat er niet over doorgezanikt wordt wat betreft het hoe en waarom. Maar goed. Een groepje heeft elkaar weer gevonden
@Iertje81 nog steeds erg jammer dat je alleen maar reageert in je eigen straatje. Zegt wel een beetje genoeg over je nogal buitengewone mening
Wel jammer dat je zo hard blijft blazen over dat wij overtrokken reageren, terwijl er toch gewoon verhalen aangehaald worden om de andere kant te tonen? Is dat zo erg dan?
Nee hoor! Ieder z’n ding toch Ik heb alleen niet meer zo’n zin om mezelf te blijven verdedigen, althans zo voelt het. Ik vind het ook niet de bedoeling, in dit topic, om na je mening mensen over je heen te krijgen omdat ze zichzelf aangevallen voelen en het zich persoonlijk lijken aan te trekken. Nu ik erover nadenk: dat heb ik hier vandaag al te veel gedaan. Ik hou me aan het onderwerp en volgens mij was het de bedoeling hier om je mening te geven en niet dat anderen over die mening vallen.
Dat was mijn punt net: jij blijft zeggen dat wij ons aangevallen voelen en over je mening vallen, terwijl wij gewoon willen aangeven hoe dit werkt in andere gezinnen. Ik voel me niet aangevallen, ik vertel gewoon hoe ik die situatie ervaar. En daar ga jij inhoudelijk niet op in, maar je blijft herhalen dat wij ons aangevallen voelen, waardoor jij erg veroordelend blijft overkomen. Dat is gewoon erg jammer.
Ik snap niet goed wat je bedoelt. Maar ik denk dat het antwoord ja is in dit geval.. omdat dit topic niet gaat over wat we van elkaars visie vinden.. maar dat je het juist hier lekker ongenuanceerd anoniem kunt posten zonder in rl het halve schoolplein op je dak te hebben. Maar goed. We vervuilen het topic. Ik hoop dat de dames die lekker iets hier te zeggen hebben omdat dat hardop niet gaat dat gewoon durven blijven doen!!!
Maar ik krijg een beetje het gevoel dat je helemaal niet geïnteresseerd bent in een uitwisseling van meningen of visies, maar gewoon een beetje ergens tegenop wil schoppen, anders zou je wel op een respectvollere manier communiceren over mensen met een andere visie of een andere persoonlijke situatie dan jij. ^^ Dit dus... maar blijkbaar is het de bedoeling van dit topic om zo hard mogelijk een zo ongenuanceerd mogelijke mening te verkondigen. De eerste pagina van dit topic snap ik nog, dingen even roepen die degene over wie het gaat toch nooit gaat lezen. Alleen, als je meningen gaat verkondigen over ouderschap, dan weet je dat er wel mensen dit gaan lezen die zich aangesproken kunnen voelen. Als je het dan leuk vind om gewoon een beetje tegen schenen te schoppen, achja, dan ben je gewoon een ander soort mens dan ik. Maar dat maakt mij waarschijnlijk weer een ‘voeg een of andere creatieve krachtterm in’
Ik ga er niet inhoudelijk op in omdat ik hier een mening verkondig en niet de intentie heb om een discussie te starten of elkaars visie te horen en te betwisten. Je mag hier lekker roepen wat je wil: dát is de intentie van dit topic. Als ik over het onderwerp logeren wil discussiëren of in wil gaan op de mening van iemand anders, dan doe ik dat wel, mits ik daar behoefte aan heb, in een topic dat specifiek over logeren gaat. Volgens mij schieten hier een aantal mensen het doel voorbij mbt dit topic. Het heet tenslotte niet: ‘Wat je niet hardop wil zeggen verkondig je hier en als mensen het er niet mee eens zijn dan gaan ze er lekker met z’n allen op in’ Volgens mij is er al een topic over logeren: klets daar lekker in verder
Nee dat klopt: ik ben ook niet geïnteresseerd in een uitwisseling. Daar is dit topic ook niet voor! Anders reageer ik wel in een topic dat specifiek over logeren gaat Maar schoppen? Neuh! Ik houd gewoon met liefde aan mijn mening vast en ga niet opeens anders denken door verhalen die anderen vertellen hierover. Normaliter sta ik open voor alles maar wel op de juiste plek en nu blijf ik van mijn mening overtuigd.
Dat ik mensen die denken dat het nodig is om te veroordelen wat anderen doen en dit ook luidkeels moeten verkondigen eigenlijk best zielig vind. Dan ben je dus continu bezig met wat anderen doen, je neemt de tijd je daar een mening over te vormen en vervolgens ga je ook nog die mening neerschrijven en verdedigen. Echt. Hoe serieus kan je dan nog genomen worden.
Maar je ging eerst toch wel in debat? Alleen haakte je af toen mensen hun verhalen vertelden. Anyway: mijn excuses dat ik wou delen hoe het er bij ons aan toeging en een oprechte vraag aan jou stelde.
Dan ben jij zeker ook zo een die 'het oké vindt' als de man vreemd gaat 'omdat zjin vrouw alleen maar met de kinderen bezig is'. Alsof je als vader jaloers moet zijn op je eigen kinderen. Echt, ben jij een puber ofzo?
Serieus? Alsjeblieft zeg. Je zet jezelf nu een beetje voor schut. Alsof het ook maar iets met elkaar te maken heeft
Ze voelde zich waarschijnlijk aangevallen toen er werd gezegd dat er ook stellen zijn die gewoon intiem kunnen zijn terwijl de kinderen onder hetzelfde dak zijn. Zij kan dat namelijk niet en dacht dat niemand dat kon.
Over dat logeren. Mijn kinderen gaan niet uit logeren. We hebben niemand waar ze terecht kunnen en te vertrouwen is of de kinderen aankan. Dan houdt het op.