Ik ben opgenomen ter observatie. Als de bloedingen niet erger worden doen ze vandaag niets meer maar ze willen zien wat het doet met Mn buik en of het niet erger wordt. We zouden 2 dagen weggaan, Mn man en ik, dat gaat dus helaas ook niet wat worden
Jeetje wat heftig allemaal. Maar gelukkig dat de ctg en echo goed zijn. Zou het dan toch weer de baarmoedermond kunnen zijn?
Heel veel sterkte! Vervelend dat jullie nu niet weg kunnen gaan, maar aan de andere kant is het beter dat het nu even in de gaten wordt gehouden. Anders ga je ook niet met een gerust gevoel weg denk ik.
Nee dat weet ik ook hoor maar pittige tijd gehad en hadden beide even behoefte aan samen eruit. Het is niet anders maar wel heel zuur
Nee helaas, Mn man is nooit twee dagen aaneengesloten vrij, dat had hij nu zo kunnen regelen. Hij is in december altijd vreselijk druk (supermarktmanager) dus ik ben er bang voor
Ahh dat is dubbel balen zeg. Maar jij en de kleine zijn nu wel even belangrijker. Misschien minder leuk en ontspannen, maar misschien als je langer moet blijven dat je man een nachtje mag blijven als je het uitlegt. Dan heb je toch wat tijd samen. Weet niet of je een kamer alleen hebt. Op zaal word dat lastig
Sorry, ben al lange tijd niet geweest zag ik. @Kinderwens87 Wat balen zeg, van beide dingen natuurlijk. En dat je opgenomen bent en omdat jullie niet weg kunnen. Kan me voorstellen dag jullie er wel aan toe waren. Wij zijn in November even samen weggeweest, was heerlijk.
Sow das me wel ff schrikken, gelukkig dat t er voor nu verder goed uitziet.Ma extra controle door hun nu, kan geen kwaad lijkt me. Heel vervelend dat jullie nu niet weg kunnen.Maar denk dat als je weg was,je er niet van had kunnen genieten.Je bent dan verwacht ik toch gehele tijd bezig met zou t goed zijn?!? Houd je ons op de hoogte meid?
Ik denk trouwens dat mijn bult van van de week een dikke vette aambei was. Gisteren is er een aambei geknapt. Sinds dien doet t ook pas pijn eigenlijk
Hey dames, wat schrikken weer zeg. @Kinderwens87 fijn dat het in eerste instantie niets ernstigs is. wel zuur inderdaad dat jullie nu niet weg kunnen anders misschien een los dagje weg doen ofzo. @Silvetris heb je inmiddels al meer nieuws? @Beebylove ik wist helemaal niet dat aambeien konden knappen heb ze zelf ook en kunnen best pijnlijk zijn (of jeuken )
@Kinderwens87 balen dat je opgenomen bent, maar fijn dat er zo goed op je gelet wordt. Misschien kunnen jij en je man bijv. In januari nog samen weg.
@DerbyDame verloskundige van het ziekenhuis heeft gebeld en gerustgesteld. Gewoon een griepje en als ik mij echt slechter ga voelen en zorgen maak mag ik alsnog langskomen. Als ik een 3e kindje met een andere man zou krijgen dan had het eventueel wel zwangerschapsvergiftiging kunnen zijn omdat zijn stoffen anders zijn dan bij de vorige zwangerschappen @Kinderwens87 goed dat ze jou en de kleine in de gaten houden. Wel balen dat jullie er nu niet even tussenuit kunnen. In sommige ziekenhuizen kan hij blijven slapen en ontbijten. Sterkte en hopelijk blijft alles rustig