Daar had ik al antwoord op gegeven. Dat wordt minder omdat dat altijd minder wordt. Er is om de zoveel tijd een periode dat iedereen op elkaar zeikt. En dan komt er meestal ook een: " nu dan maar een luchtig topic" alleen die mis ik nu nog Dit is toch niks nieuws, kom op.
Nou, in deze mate wel hoor. Zo veel leden die afscheid nemen het nieuwe forum. Ik loop al heel wat jaartjes mee, maar heb het nog niet zó meegemaakt.
Ik kan wel een luchtig topic openen. Ben benieuwd naar ervaringen voor de dyson met vloerbedekking en haar . Zit de beetje dag al te denken of ik een topic zal openen
Ja maar die heb ik al . Ik snap overigens nog steeds niet wat er zo speciaal is aan die airfryer topics
Buurman, flikker op met je "alleen op de wereld" houding, ben je echt kotsbeu. Zou ik nooit hardop zeggen, ben meer van slikken en me dood irriteren helaas.
Tegen een collega van mij: Kan je aub gewoon niet tegen mij praten? Het interesseert mij echt niet wat je te zeggen hebt als ik druk bezig ben. Ugh, hij heeft echt een plaat voor zijn kop. Ziet gewoon niet wanneer iemand druk bezig is dat ze eigenlijk niet willen praten. En de ene keer dat ik het zei begon hij gewoon doodleuk door te praten. Sorry, maar dan luister/reageer ik niet meer.
Wat ik niet hardop wil zeggen.? Dat mijn teamleidster echt een onbeschrijflijk grote bitch is, een rotwijf zonder enig fatsoen of empathie. En dat wíl ik natuurlijk wel hardop zeggen, maar ja, ik heb mijn baan nog wel een beetje nodig om geld te verdienen enzo... helaas...
Ik heb teveel echt kleine kinderen om iedereen tegelijk uit logeren te doen maar vind mezelf een behoorlijk lekker wijf
Neee haha echt een rel hier over het beheer. Eens in de zoveel tijd krijgen mensen het op hun heupen ofzo
Dit inderdaad. Ik ben lid sinds 2009, dit is mijn 2e account, en één keer in zoveel tijd heb je zo'n periode. Wat betreft Klingel en de kerstboomfluisteraar topics; ja dat was leuk! Zou een welkome afwisseling zijn nu.
Eigenlijk is de topic titel fout. Het zou eigenlijk moeten zijn; dingen die je heel graag wilt zeggen maar niet maatschappelijk verantwoord is *oke lol om zichzelf gaat weer uit, nu weer serieus*
Ik wil een baby. Zo’n lief klein mollig mensje. Met spekarmpjes en beentjes. Ik wil haartjes ruiken, knuffelen en zoveel liefde geven aan zo’n klein mensje. Mijn mensje. Maar helaas zit het er niet in. Het moment is ook niet goed. En de kans dat het lukt is niehiel. En dat vind ik stom! Maar gelukkig heb ik de kans gekregen om mama te worden en is mijn ventje alles waar ik ooit van droomde. Maar jemig haat aan rammelende eierstokken
Ik zit onder de blauwe plekken door het boksen. Alleen wat ik er niet hardop bij durf te zeggen is dat ik met een bokszak heb getraind en het dus mn eigen schuld is