aaaah gussie Ik denk ook, dat jij de eerste bent waar ie bliftj zitten hoor! Knuffel echt zo rot! Hoe gaat het nu?
een halve cm naast de opening? Mijn placenta lag er ook heel dicht bij, is met 32 weken nog gecheckt. Toen opgeschoven naar 3 cm. Ze gaven toen aan dat 2 cm de grens is... 0,5 lijkt mij wel erg dicht bij dan..? Of is ie nóg een halve cm opgeschoven en ligt ie nu op xx cm van de uitgang?
Ahh vandaar. Ja ik snap wel dat het weer even omschakelen is.. Een inleiding lijkt mij zelf ook niet fijn, wannneer willen ze dat dan doen? Met 38 weken? Ik ben gewoon stom geweest door de laatste tijd te googlen op placenta previa en ervaringen van andere mama’s.. Tja ik denk dat hij de bloeddrukmeting vergeten is? Dit is pas de 2de afspraak die ik bij de gyn heb en bij de verloskundige deden ze wel meer qua controle.. 2 weken geleden heeft de andere gyn het wel gemeten. Ja dat ik dan pas terug hoef is een goed teken maar ik vind zelf die wekelijkse controle op het eind zoals bij de verloskundige wel fijn @Meisje93 Geen idee hoe groot het risico op een bloeding is.. Maaaaaar ik heb nog geen enkele bloeding gehad deze zwangerschap, dus ik gok dat de gyn daarom ook liever eerst een normale bevalling wil proberen..
@Olifantje Zou ook nog kunnen ja. Hier lag die eerst 4mm vanaf uitgang. Ook geen bloedverlies gehad. En nu ligt hij +/- 5cm vanaf uitgang. maar 5mm vind ik nog wel erg weinig.
Gaat goed nog steeds aan het wachten. Vandaag 2x gewandeld en ben begonnen met de vrouwenmantelthee hopelijk word ik vannacht wakker met weeen.
Ja een halve cm naast de baarmoedermond ligt hij nu. 2 weken geleden lag hij er 1cm overheen.. dus hij is wel een goed stuk opgeschoven in die 2 weken tijd! Gewoon hopen dat hij de komende 2 weken blijft opschuiven zodat ik wat geruster ben
ja je kan dat nog aankijken natuurlijk. Je hebt nog een week of 3 /4. En zo lang er geen bloeding komt gaat het pima natuurlijk. ik duim voor je!
Als ze kunnen draaien wil ik wel voor een draaipoging gaan. Heb nog steeds een klein beetje hoop op een vaginale bevalling. Maar hou er wel rekening mee dat we misschien te horen krijgen dat een draaipoging niet kan
Hier geen spannend termijn nog. Gisterenmiddag nog wel bij huisarts langs geweest. Beeb hele dag niet gevoeld. Maar gelukkig klopte het hartje erg mooi. En vandaag is het weer volop feest.
Het is nog rustig. Vandaag echt vreetbuien heb 2 appelbeignets op en een koffiebroodje ik heb alleen maar trek in zoetigheid. Vanavond lekker poffertjes eten.
Vanmiddag bij de gynaecoloog geweest. Eerst een echo, babybroer lag nog lekker in stuit, dwarsligging. Groei is gemeten, buikje en hoofd zit op 42+ en onderbeen op 41 weken. Gaat dus idd een grote jongen worden, ze schatten hem nu op 3800 gr. Verder ook ruim vruchtwater en hij heeft ondanks dat die zo groot is ook nog wel voldoende ruimte. Ik wordt nu overgenomen door het ziekenhuis, volgende week woensdag weer controle en dan kijken of die gedraaid is. Anders vrijdag voor een draaipoging. Als dit lukt mag ik wel onder begeleiding van het ziekenhuis vaginaal bevallen.
Jemig wat maken we allemaal grote kids! Amazing zeg! Ik voelde mezelf eerst heel speciaal, maar ik behoor gezellig tot de hoofdmoot XD Hier net na de 38 wkn halen gelukkig, dan is ze al over de 4kg, als ze deze lijn aanhoud en kan ik weer gewoon mijn astma medicatie herstarten.
Hier gaan ze pas rond de 41 weken inleiden. Pff hoop toch echt niet dat die zooo lang nog blijft zitten
Ja vreemd hè die verschillende beleidsregels overal. Mijn gyn zei echt heel duidelijk dat vanaf week 39 er toch niets meer gebeurd, alleen aankomen. En ze weegt bij mij met 38 wkn al 4kg, plus ik stik de rotmoord zonder de juiste astma medicatie, dus ze vond het zelf een goed idee om met 38 wkn een ks in te plannen. Ik ben zoooo dankbaar voor dit Mopje, ik geniet van iedere seconde....maar ik sta super strak en heb het benauwd, dus ik sputter niet tegen
Hier ook nog steeds alles rustig. Van mij mag hij komen. Ben nog steeds verbaasd dat hij er nog niet is. Aangezien ik bij elk kindje steeds eerder ging bevallen. Deze is eigenwijs