Met een zetpil zorg ik wel dat ik thuis ben, buiten de deur gaat het poepen me niet zo makkelijk af. Heb 1 collega waar ik alles tegen kan zeggen, zo erg als jij heb ik het niet maar vaak waarschuw ik wel mijn collega dat die een smoes kan verzinnen als ik ff langer op het toilet zit als gewenst.
Wat hier ook werkte zijn psyliumvezels, staan vaak bij de glutenvrije bakproducten. Dit door bv een smoothie, erna ook meteen 2 glazen water drinken. Psylium is bv ook wat in Metamucil zit. Maar zo los is het smaakloos, alleen voelt het wat slijmerig in water, dus ik gooide het met fruit en water in de blender. Verder zijn vetten ook heel belangrijk, ik maakte wel eens ‘truffels’ van gemalen rozijnen, kokosolie, lijnzaad/chiazaad en cacao. Combi van van vet en vezels, werkte als een tierelier (en nog lekker ook).
Dat ga ik ook nog proberen, roggenbrood eet ik alleen met haring of bij de erwtensoep, nu moet ik zeggen bij mijn combi's is de werking ook goed
Lactulose siroop! Kruidvat heeft Roosvicee laxo maar de lactulose werkte hier beter. Neus dicht en doorslikken, en een glas water er achter aan. Blijf vooral veel drinken! Microlax tubes (klysma) kan ook verlichting bieden.
Oh man man ik voel met je mee. Wat bij mij hielp was (en elke dag hè): 1a2 kiwis Glas roosvicee laxo Handje gedroogde abrikozen (pruimen waren niet meer te pruimen op een moment Gebroken lijnzaad door het toetje Veel water drinken
We geven allemaal tips maar mijn oma van 86 die van internet geen reet snapt heeft ooit tips van Nina gehad en zegt daar nu over 75 jaar last gehad en nu geen centje (voor haar doen ) pijn meer.
Koffie werkte bij mij überhaupt altijd super. Maar ga sinds ik zwanger ben alleen al over mijn nek van de lucht van koffie helaas. En roggebrood met pindakaas krijg ik ook de rillingen van.
Ik gebruik én de lactulose én de roosvicee laxo. Plus gebroken lijnzaad en tarwe zemelen door de yoghurt en heel veel drinken deed ik al. Het gaat nu wel beter. Nog niet alle keren fantastisch soepel, maar zo pijnlijk als het was gelukkig niet meer.
Gedroogd fruit vind ik echt super smerig. Maar ik eet wel kiwi's iedere dag. Roosvicee laxo ook. Gebroken lijnzaad ook.
Jakkie....Haha lief dat je meedenkt. Maar als ik aan bepaalde etenswaren of combinaties denk word ik echt al beroerd Pindakaas op een volkorenboterham lukt mij af en toe wel.
Hoe reageer je op gerookte vis? bijvoorbeeld een toastje met makreel? Zalm / forel zou ik niet doen, je weet nooit of het wilde zalm of kweek is. Makreel is altijd in de Noordzee gevangen. Die zakjes, en roosvice ik kan dat niet doorzetten vind er niks aan. En kruiden thee, niet de laxeer versie daar zit alleen maar rommel in ipv koffie?
pindakaas volkorenbrood en veel thee gaat je ook wel helpen. vriendin van mij kan ook niet altijd tegen koffie in de ochtend en kiest thee, ook dat is succes verzekerd
Ik heb ook veel geprobeerd qua lijnzaad, water en andere huismiddeltjes. Bij mij blijken vezels inderdaad het toverwoord. Ik heb deze: https://www.trekpleister.nl/colon-clean-met-psylliumvezels-naturel/p/4096520 en inmiddels heb ik genoeg aan elke ochtend een schepje door een glas limonade heen. Geen obstipatie en geen aambeien meer Het is verder smaakloos en maakt het water alleen wat stroperiger maar zeker met limonade oid vind ik het prima te doen. Ik ga er voorlopig niet mee stoppen haha.
Ik heb inmiddels een soort van diarree met de movicolon, maar ik vind het prima hoor! Heb er gisteren nog 90 besteld, kan ik mooi na de ks ook nog even door en dan afbouwen naar nul. Geen aambei, geen geïrriteerde flapjes, geen buikpijn, etc. Ik houd der van! XD