Hoe gaat het duimpje? Wat schrikken zeg! En paula1984? Hier ook al een buikje maar heb een flinke diastase overgehouden van laatste zwangerschap komt nooit meer goed met mijn buik Heb eigenlijk nooit zwangerschap kleding aan gehad veel jurkjes aan. Hier weet alleen mijn moeder het, rest vertellen we het dit keer pas echt na 12 weken ofzo. Moet me dus nog even goed houden. Vertellen het liefst zo laat mogelijk omdat ik niet wil dat de meisjes het al weten, het duurt nog zo lang en we gaan binnenkort verhuizen, spanning genoeg. Ze zijn nu in de sneeuw aan het spelen!
Was leuk! Je gaat in groepen naar binnen omdat het anders te druk is. Dus ff goed naar de tijdstippen kijken anders moet je zo 30 min wachten. En binnen mag je eigen eten meenemen, er is geen restaurant oid. Dus wel ff rek mee houden. Echt leuk gedaan voor 2 a 3 jaar. Veel te zien en te doen. Als kan zou ik ddw gaan. Weekenden zijn wel druk.
@Rozemarijn33 wat naar he de misselijkheid! Ik ben ook benieuwd hoe lang het blijft want wordt er nu wel wat gek van. Maar weinig hoop hier aangezien ik bij de eerste 2 tot de bevalling aan toe misselijk was. @bekkeninstabiliteit: helaas begint het hier ook wat al. Bij N. kreeg ik er last van met 30 weken, maar nu bij het lopen af en toe een felle steek in mn inderrug/bil zoals ik herken van toen..
Wat fijn dat alles goed is @Duimpje86 Ik ben de laatste tijd best wel moe, druk op mijn werk en bomvolle weekenden waardoor ik savonds om half 9 compleet instort... niet zo gezellig voor mijn man. Mijn oudste is ziek en aan t spugen, af en toe maakt me dat zo misselijk en ga ik haast mee spugen.
@Bosbeske gistermiddag ging het wel, nu weer rampzalig Vertellen hebben we nog niet gedaan. Wel de oudste gevraagd of hij ooit een broer of zus erbij wil dat wil hij graag (vorig jaar helemaal niet ) Maakt ook niet uit wat het dan wordt...Wel moesten we een meisje Pikachu noemen
Hier weten de familie, vrienden en werk het al. Heb me voor de helft ziek gemeld.. Constant misselijk, zal vast een meisje worden ... Nog 1 week werken en dan fijn 2 weken vakantie! Ik kijk uit naar de 12 weken, hoop dat de misselijkheid dan minder aanwezig is. Ben er soms wel lusteloos van, weinig zin om dingen te doen, alles wordt al snel te veel dan..
Oh bah tot aan de bevalling is wel heel vervelend. En ook bekkeninstabiliteit gehad. Dat is wel mijn grootste angst, sat het weer zo erg wordt, dan kan ik nog maar weinig en met 3 kinderen is dat een kleine ramp
Ik merk dat als ik op die momenten juist wèl iets ga doen, dat ik me dan minder pufloos ga voelen. Anders lig ik gerust een hele dag als een zak aardappelen op de bank Maar dit is natuurlijk voor iedereen anders @slapen; wisselend. Ene dag ontzettend goed en lekker uitslapen, andere dag al tegen 6u wakker. Enige constante is dat ik minimaal 1x per nacht moet plassen
Ik voel me inderdaad ook zo lusteloos, maar nog veel erger op vrije dagen! Het liefst lig ik de hele dag op de bank als een zielig vogeltje. Maar ergens helpt afleiding wel. En gek genoeg ook wat bewegen. Ik sleep mezelf als een lijk van de bank om de paarden te gaan uitmesten, maar als ik eenmaal bezig ben dan knap ik ervan op. Ik denk dat ik een wat te lage bloeddruk heb ben de hele tijd duizelig en licht in t hoofd en zo'n beetje misselijk. Alleen iets hartigs eten helpt ertegen. Even wat cup-a-soup en dergelijke inslaan...
Sorry meiden ik hou het niet echt bij. Ben veel aan t werken en heb hier ook een dochter lopen die nu een week naar de basisschool gaat. En merk echt dat ik super moe ben aan het einde van de dag. En dan gewoon geen fut heb om nog op zp te gaan hier vrijdag gelukkig eindelijk intake in zhuis en de eerste echo. Ben zo benieuwd.. Ik ga proberen om het beter bij te houden hoor
Zo weer bij gelezen. @bekkeninstabiliteit. Had ik vorige zwangerschap heel erg. Kon rond de 25 weken niet eens goed meer lopen. Nu ook regelmatig de herkenbare steken en pijntjes van hoe het toen ook begon. @diastase heel herkenbaar. Heb me er maar bij neergelegd dat het nooit meer goed komt met die buik . Gelukkig heb ik dan weer geen striae als kleine troost
Hebben jullie ook zoveel last van jezelf? Ik word echt gek van mezelf, herken mezelf gewoon niet ofzo lijkt wel. Kan janken om alles, vind momenteel niks leuk, nergens zin in, m'n man kan helemaal niks goed doen en omdat het avondeten niet was wat ik had gedacht ben ik 3 kwartier chagrijnig geweest Kan er nu wel weer om lachen maar jeetje wat zijn mn hormonen met me aan het doen zeg?!
Heel herkenbaar hoor! Moet me overal toe zetten en ben mijn humor een beetje kwijt. Huilen bij de tekenfilms van de kinderen en chagrijnig vooral op vriend die gelukkig weet waar het van komt. Maar de moeheid en misselijkheid helpen ook niet opgeblazen en puistjes ..
Dat herken ik heel goed hoor. K heb zeker die aardappel momenten vooral als ik vrij ben maar het is een feit dat als je inderdaad meer beweegt/sport/bezig bent dat je veel meer energie krijgt.
Hahaha sorry, maar ik moet altijd zo om je lachen! Ik ben gelukkig niet chagrijnig ofzo, maar wel wat "verzorg me, want ik ben zwanger en zielig"-achtig. Gelukkig vindt mijn man het (tot nu toe, haha) geen probleem. Maar inderdaad, ik kan me zo opeens zó neerslachtig voelen.